Close

Strona 678 z 1518 PierwszyPierwszy ... 1785786286686766776786796806887287781178 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 771 do 6 780 z 15176
  1. #6771
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Intruder 1400 to ciężki kloc do walki z nim, długi, brzydki jak cholera
    Bluźnisz! Jeszcze powiedz, że "wyrwirączka" 1800 Ci się nie podoba to z Tobą nie gadam.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #6772

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Intruder 1400 to ciężki kloc do walki z nim, długi, brzydki jak cholera. Intruder 800 to ładny zgrabne moto, ale tylko ten od 1992 roku, ale ale tam nie ma czym jechać 55 KM .
    http://motocyklejarocin.pl/suzuki-vs...-west-was-won/
    Dla mnie motocykl musi być poręczny, zgrabny, a nie jakiś wydłużony rozstawa osi jak w krążowniku i jeszcze te szpetne głębokie błotniki. Zupełnie nie moja estetyka.
    Ale macie mnie z głowy, bo coś mi się z forum stalo i takie male literki, że przez lupę czytam, serio. Wiec i pisać nie m a jak.
    Pytałeś ile mam wzrostu maa 180 cm i nogi dłuższe o 4-5 cm niż standard przy tym wzroście. Bozia miała takie kaprycho Zazdroszczę motocyklistom na skrzyżowaniach jak dotykają stopą nie całą asfaltu, a ja bidak cal stopa plus ugięte kolana co widać na fotce stronę wcześniej. Mi się fajnie siedzi na Enduro
    Robin, już połowa sezonu a Ty dalej moto nie kupiłeś
    Nadal czekamy na tego wymarzonego turystyka do dalekich podróży
    GSRa weź sprzedaj (ten odkurzacz)

    Lipiec już prawie a zlotu dalej nie ma hehe a tak się śmiali rok temu hehe

    Tylko @krzysztofz24 przyjechał mimo swoich problemów a jutro miał chęć jechać do Rynu a inni co? Fakt, tak jak Robin, uważam ze zlot wyjazd rano powrót wieczorem to trochę mija się z celem, najlepiej min 1 noc by się przydała
    ale tutaj ciężko zebrać chętnych na Mazury na jedną noc
    Pozostaje tylko zaprosić WAS do Gdyni - nocleg załatwię, garaż jest :P a kto by chciał to obok "Bodega" jest jakby komuś atrakcji brakowało hee (żarcik)

    Robin, byś coś kupił, to by był dobry temat na forum

    żeby trochę tego zlotu było na forum, wrzucę filmik ze Zlotu 2017 w Rynie możecie sobie zobaczyć jak tam jest fajnie, jakie super drogi są może ktoś się namyśli...
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 24-06-2018 o 15:27
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #6773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Bluźnisz! Jeszcze powiedz, że "wyrwirączka" 1800 Ci się nie podoba to z Tobą nie gadam.
    Siiedzialem na tym w salonie Suzuki. Sprzedawca mówi proszę się przejechać, bo mamy testowy zarejestrowany, a ja mu na to po co mi maszyna która udaje motocykl nie dziękuje, dajcie V-stroma 1000 do testu, a on, że nie mamy jeszcze

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Robin, byś coś kupił, to by był dobry temat na forum
    bO WIDZISZ JESTEM W TEJ SAMEJ ŚWIETNEJ SYTUACJI CO TY, CZYLI MAM MOTOCYKL. A JAK MMA KUPIĆ INNY ZAMIAST TEGO, ALBO DRUGI ZA MAŁĄ KASĘ 10-12 TYS ZŁ ABY OBOK POSTAWIĆ DO POLEROWANIA TO MUSI BYĆ TO SPRZĘT DAJĄCY ZADOWOLENIA NA 102 !! SORYYY, ZE DUŻE LITERY, BO MAŁY NIE WIDZĘ, NIE WIEM GDZIE TO SIĘ NA FORUM PRZESTAWIA, A MOŻE COS Z FORUM SIĘ STAŁO ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #6774

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    SORYYY, ZE DUŻE LITERY, BO MAŁY NIE WIDZĘ, NIE WIEM GDZIE TO SIĘ NA FORUM PRZESTAWIA, A MOŻE COS Z FORUM SIĘ STAŁO ?
    nic się z forum nie stało, u mnie OK.

    Ctrl + plus i masz większe kombinuj rozdzielczość sprawdź Robin, ogarniaj
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #6775

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Intruder 1400 to ciężki kloc do walki z nim, długi, brzydki jak cholera. Intruder 800 to ładny zgrabne moto, ale tylko ten od 1992 roku, ale ale tam nie ma czym jechać 55 KM .
    http://motocyklejarocin.pl/suzuki-vs...-west-was-won/
    Dla mnie motocykl musi być poręczny, zgrabny, a nie jakiś wydłużony rozstawa osi jak w krążowniku i jeszcze te szpetne głębokie błotniki. Zupełnie nie moja estetyka.
    Ale macie mnie z głowy, bo coś mi się z forum stalo i takie male literki, że przez lupę czytam, serio. Wiec i pisać nie m a jak.
    Pytałeś ile mam wzrostu maa 180 cm i nogi dłuższe o 4-5 cm niż standard przy tym wzroście. Bozia miała takie kaprycho Zazdroszczę motocyklistom na skrzyżowaniach jak dotykają stopą nie całą asfaltu, a ja bidak cal stopa plus ugięte kolana co widać na fotce stronę wcześniej. Mi się fajnie siedzi na Enduro
    W intruderze zupełnie nie czuje się tej masy. Jeździ się nim przyjemnie, wiadomo że nie składa się w zakrętach jak turystyk ale to jakby normalne dla takich moto. W kwestii estetyki no to wiadomo że rzecz indywidualna i z tym się nie dyskutuje.
    Oczywiście musisz wybrać co ci pasuje .
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. #6776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta

    Ctrl + plus i masz większe
    He, he udało się. Dzięki. Masz dużego browara na zlocie i Krzysiek tez za oglądanie tamtej TDM 900.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    W intruderze zupełnie nie czuje się tej masy. Jeździ się nim przyjemnie, .
    Jeździłem Intruderem 800 czy może wet to był 750. Fajne, ale nisko, podobnie jak Yamaha Virago 535 którą milem okazję też nisko i jakiś mały.
    Kawasaki Vulcan 750 może nawet wersja 800 oraz Intrudery te mniejsze od bardzo długiego czasu w moim zainteresowaniu i oglądaniu. Podobnie jak Vulcan 750. Na przykład ten mi się podoba.
    Ja sobie jak mało kto bardzo zdaję sprawę. że może przyjść taki dzionek w mojej kondycji, że aby być jednak aktywnym choć trochę motocyklistą to trzeba się będzie polubić z Intruderem 800 którego i tak lubię, bo piękna maszyna z tych oczywiście dawniejszy lat. Nie jest też ciężki, bo 200 kg to spoko masa.
    Tu np. coś bardzo rokującego
    https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki...olx#xtor=SEC-8
    Co by nie kombinować i nie schodzić na ziemie to cały czas mam zakręcenie na Yamahę MT 09 lub nierealne Moto Guzzi Breva 1100. Dla marzeń się żyje
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 24-06-2018 o 16:48
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #6777

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    (.......)

    Tylko @krzysztofz24 przyjechał mimo swoich problemów a jutro miał chęć jechać do Rynu a inni co?(.......)
    Wtedy przy zlocie rok temu, to ja nie mialem zadnych problemow, wrecz mozna powiedziec ze miglem sobie pozwolic ma szastanie pieniedzmi.

    Na jutrzejszy poniedzialkowy zlot, ktory sie nie odbedzie raczej, mimo ze odlozona na niego pule juz naruszylem. Teoretycznie jeszcze dalo by rade.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #6778

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    żeby trochę tego zlotu było na forum, wrzucę filmik ze Zlotu 2017 w Rynie możecie sobie zobaczyć jak tam jest fajnie, jakie super drogi są może ktoś się namyśli...
    Sokole daj już spokój z tym zlotem. Przecież widzisz, że nas nie lubią i nie chcą się z nami spotkać :P
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #6779

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Sokole daj już spokój z tym zlotem. Przecież widzisz, że nas nie lubią i nie chcą się z nami spotkać :P
    wolą pisać z nami na forum
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #6780

    Domyślnie

    @robin102 to specjalnie dla ciebie.
    Tak sie przyjelo, ze motocykle z nogami do przodu, to nie chodza po zakretach i tylko na wprost 90-110km/h mozna jechac. Taaaa....
    A tu prosze, dla chcacego nic trudnego
    W 0:05 widac marke, jak dla mnie to seryjny z wygladu Harley Sportster 1200 z troche podniesona kierownica aftermarket.
    I Robin, jezdzisz tak na swoim moto ktore lepiej wchodzi w zakrety? Bo ja raczej nie.
    https://youtu.be/BFzhc3i0PRY
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 25-06-2018 o 00:20
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 678 z 1518 PierwszyPierwszy ... 1785786286686766776786796806887287781178 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •