Close

Strona 697 z 1503 PierwszyPierwszy ... 1975976476876956966976986997077477971197 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 961 do 6 970 z 15022
  1. #6961

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    dawno temu doktor zabronił
    ..
    ps.
    przyjedziesz to zobaczysz jak ja mam gdzie na enduro jeździć, więcej niż po asfalcie ciekawych dróg i ścieżek
    To ja jakieś łańcuchy wezmę na koła albo opony na zmiane he
    Jak będzie pogoda to planuje jechać... Jakbym o 14 był w garażu... Gotowy do drogi, to do 21 do Białegostoku dojadę... Trasę i drogi znam wiem którędy jechać... Gdzie stacje benzynowe, ostre zakręty, przejazdy kolejowe itp.
    Mam dużą chęć, bo później nie ma szans na taki wyjazd pewnie...
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #6962

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    To ja jakieś łańcuchy wezmę na koła albo opony na zmiane he
    Jak będzie pogoda to planuje jechać... Jakbym o 14 był w garażu... Gotowy do drogi, to do 21 do Białegostoku dojadę... Trasę i drogi znam wiem którędy jechać... Gdzie stacje benzynowe, ostre zakręty, przejazdy kolejowe itp.
    Mam dużą chęć, bo później nie ma szans na taki wyjazd pewnie...
    Ale zaraz, to ty chcesz jechac w piatek 27?
    A nie lepiej jakbys w piatek na spokojnie do rodzicow pojechal, przenocowal i rano w sobote 28 do Robina.
    Bo nie mowie, ze na 100% ale istnieje spora szansa ze ja bym tez mogl w sobote pojechac do Robinowego lasu.
    Tak bysmy byli na 12-13 akurat zeby pare godzin przy kawalku kielby z grilla posiedziec.
    Tylko ze ja bym na pewno kolo 17-18 wracal do wawy, ty mozesz nocowac jak chcesz.
    A i oczywiscie Robin by musial nam na spotkanie wyjechac.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #6963

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    A i oczywiscie Robin by musial nam na spotkanie wyjechac.
    Już ja Wam kurde wyjadę. Z łuku w lesie ostrzelam, motory zabiorę za te zloty nieudane
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #6964

    Domyślnie

    Krzychu i ja na zlocie byliśmy rok temu
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #6965

    Domyślnie

    U mnie w mieście można już nie mieć własnego roweru, bo są do wypożyczki, a także od niedawna nie mieć własnego motocykla, bo są w wielu punktach miasta fajne nówka skutery do pojeżdżenia. Jeżdżą bardzo dziarsko.
    Można przyjechać pociągiem, bez własnego motocykla nawet kaski są w komplecie
    Ale czad. Normalnie kocham moje miasto !!
    http://www.poranny.pl/motofakty/aktu...ideo,13321492/
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 21-07-2018 o 11:28
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #6966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    U mnie w mieście można już nie mieć własnego roweru, bo są do wypożyczki, a także od niedawna nie mieć własnego motocykla, bo są w wielu punktach miasta fajne nówka skutery do pojeżdżenia. Jeżdżą bardzo dziarsko.
    Można przyjechać pociągiem, bez własnego motocykla nawet kaski są w komplecie
    Ale czad. Normalnie kocham moje miasto !!
    http://www.poranny.pl/motofakty/aktu...ideo,13321492/
    Pod warunkiem że ktoś lubi jazdę na kiblu .....
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. #6967

    Domyślnie

    Wszystko wskazuje na to że w sobotę odbędzie się zlot na ziemi Podlaskiej, w domu Robina
    Oby tylko pogoda dopasowala. Teraz jest pogoda super (okolice Ostródy), oby za tydzień była taka pogoda !
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #6968

    Domyślnie

    robin nie kupuj sobie terenówki, tylko sobie zrób - wybacz, ale jesteś już za stary aby się uczyć połykać piach i błoto, - została tylko rekreacja i dość delikatna , też mam tą świadomość (mimo, że kiedyś próbowałem taplać się w błocie), dlatego jak budżet pozwoli to w tym roku zacznę budować małego wszędołaza
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  9. #6969

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    robin nie kupuj sobie terenówki, tylko sobie zrób - wybacz, ale jesteś już za stary aby się uczyć połykać piach i błoto, - została tylko rekreacja i dość delikatna ,
    Z tego właśnie powodu co tak kulturalnie wymieniasz ręce mi do dupy przyrosły albo szkoda mi czasu już na kręcenie śrubkami. Dawniej i owszem się silnik scyzorykiem rozkladało i składało, teraz już nie.
    ps
    Nigdy też by mi do łba nie przyszło nurzanie w błocie czy piachu, lekkie enduro do bardzo lekkiego terenu, czyli utwardzone drogi wiejskie lub co najgorzej leśne.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Pod warunkiem że ktoś lubi jazdę na kiblu .....
    Nie przesadzajmy Testowa na silnym jak cholera skuterze i jest radocha po pachy. To trzeba pojeździć, by zasmakować. Przeszkadzaj trochę male kółka, ale są skutery turystyczne z dużymi.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 22-07-2018 o 01:58
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #6970

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Testowa na silnym jak cholera skuterze i jest radocha po pachy. To trzeba pojeździć, by zasmakować. Przeszkadzaj trochę male kółka, ale są skutery turystyczne z dużymi.
    No, ale jak z tą pustką w kroku?

Strona 697 z 1503 PierwszyPierwszy ... 1975976476876956966976986997077477971197 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •