Close

Strona 454 z 1521 PierwszyPierwszy ... 3544044444524534544554564645045549541454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 531 do 4 540 z 15201
  1. #4531

    Domyślnie

    Przyjedźcie do mnie w następnym sezonie. Jest gdzie moto zaparkować, kilka maszyn wejdzie do garażu, namioty jest gdzie rozbić, a jak co to dla cherlawych i pod dachem przenocować miejsce się znajdzie. Blisko las, blisko woda, rzeki, zalew. Przepiękne wielokulturowe Podlasie w zasięgu ręki no i co najważniejsze wszyscy będziemy mieć blisko na zlot bardzo dobrymi drogami za unijną kasę. Można pocisnąć po garach
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 20-08-2017 o 14:40
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #4532

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Przyjedźcie do mnie w następnym sezonie. Jest gdzie moto zaparkować, kilka maszyn wejdzie do garażu, namioty jest gdzie rozbić, a jak co to dla cherlawych i pod dachem przenocować miejsce się znajdzie. Blisko las, blisko woda, rzeki, zalew. Przepiękne wielokulturowe Podlasie w zasięgu ręki no i co najważniejsze wszyscy będziemy mieć blisko na zlot bardzo dobrymi drogami za unijną kasę. Można pocisnąć po garach
    Hmmmm... "blisko" to dosyć umowna kwestia ......
    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    U mnie też pada. Niedziela wolna i by się pojeździło, a tu deszcz. Następny sezon zakończę z przebiegiem sezonowym max 2000 km
    A mnie wybiło 11 tyś i narzekam że mało .

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    ALE ALE trzeba brać przykład z innych.
    Parę dni temu na stacji benzynowej spotkałem pod dystrybutorem dziewczynę na jakimś BMW turystycznym. Nie boxer tylko silnik twin. Stacja benzynowa przy granicy Słowenii i Chorwacji. Dziewczyna miała ze 50 kg wagi i ze 160 cm wzrostu. Jechał solo, a nie w grupie, bo trochę jej puszką towarzyszyłem. Przyjechał tym motorem z Irlandii pojeździć po Europie. Może ją widzieliście, bo następny kraj to Czechy i Polska właśnie na jej drodze
    Ciekawe czy jej mam o tym wie
    Ale że niby na bemce to takie wyzwanie???
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #4533

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta

    Ale że niby na bemce to takie wyzwanie???
    że sama w wielkim lesie
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #4534

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    że sama w wielkim lesie
    Dobrze że nie w wielkim mieście ....
    BTW: Ja widziałem dzieweczkę jeszcze chyba mniejszych gabarytów co ogarniała gs 800 także da się.... ....
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #4535

    Domyślnie

    Tak czy siak z Warszawy to już rzut jak beretem, raptem 2 godziny jazdy po dobrej drodze.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #4536

    Domyślnie

    Tyle że ja do warsiawy mam czterysta klocków z okładem .
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. #4537

    Domyślnie

    Oj tam oj tam, ale z górki łatwiej i taniej się jedzie
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #4538

    Domyślnie

    To fakt, gorzej z powrotem . Chyba że pojadę pierdopędem 125 to jemu jest wsio ryba .
    Pozdrawiam
    Marcin

  9. #4539

    Domyślnie

    Naprawiał ktoś z Was kombinezon przeciwdeszczowy? Mój po spotkaniu z niezidentyfikowanym obiektem latającym wystrzelonym spod koła samochodu przede mną wprost w moje kolano wygląda tak. Wiatr przy 150km/h z małej dziurki zrobił rozdarcie od pół łydki do uda...

    [
    Ostatnio edytowane przez Boryszuk ; 20-08-2017 o 19:30
    Pursue happiness with diligence

  10. #4540

    Domyślnie

    Przez zimę ogarniajcie kasę na wachę. 400-600 km do mnie na zlot w lesie w kontekście tej Irlandki co sama po Europie jeździ to pikuś.
    Wyjadę po Was przed las i będę machał żółto czarna chorągiewką abyście nie zabłądzili, albo z Rafałem trzeba się dogadać, bo ma busa, więc ze 2 motorki obok Jego Suzuki w niego wejdą
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 454 z 1521 PierwszyPierwszy ... 3544044444524534544554564645045549541454 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •