Close

Strona 699 z 699 PierwszyPierwszy ... 199599649689697698699
Pokaż wyniki od 6 981 do 6 987 z 6987

Domyślnie

Podawałem tutaj przykład BMW (Bardzo Mądry Wybór) C evolution. Masa jak odlewu z żeliwa ale za to odlatuje po przekręceniu manetki. No i klient odlatuje przy płaceniu, ponad 60 tys. za podstawową wersję. A dziś jechałem jakiś czas z człowiekiem na BMW 1600 na tarnowskich blachach. Taczej turystyczny, cały obudowany i w przeciwieństwie do mojego "grzmotu" jego silnik robił dyskretne "ziiiiiiiuuuuuuuuuu". Zakochałem się

I jeszcze jedno, gdybyście się wybierali w Bieszczady, to polecam zboczyć z głównej trasy na Tyrawę Wołoską, tam po prostu jest jeden wielki jazgot silników. Setki motocyklistów dziennie przemierza te "jelita" dla frajdy, a że to krótki odcinek, to jeżdżą tam i z powrotem. Po drodze jest też punkt widokowy.
    Ostatnio edytowane przez pwaos ; 22-07-2018 o 18:47

Domyślnie

I jeszcze obiecany film z trasy transfagarskiej. Umęczyłem 8 minut gdyż to moja pierwsza video produkcja ever. Czasem dopasowana do posiedzenia na - a jakże - porcelanie.

https://youtu.be/IWfCLZhKQyI

Nie rzucajcie mocno pomidorami w autora, jeśli już to wybierajcie dojrzałe.

Tapatalknięte

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez pwaos Zobacz posta
    @tomajk gratulacje.

Nie wiem co Wam przeszkadza w skuterach, miliony skuterzystów czy - jak wolicie - porcelanistów nie może się mylić. Może nie do wszystkiego skuter się nadaje, ale mocniejszy skuter to i poplątać się gdzieś dalej pozwoli. Czyli dobry skuter nie jest zły.
    Mnie nic nie przeszkadza ale zostawiam tę przyjemność innym .
    A co do milionów to znasz powiedzenie o muchach .
    Pozdrawiam

Nikon F4D

Domyślnie

a zlot coraz bliżej... budżet zabezpieczony na paliwo wyjdzie spokojnie 900 km, zależy jaka trasa i ile pojeździ się na miejscu... może i nawet tysiąc kilometrów strzeli ! aaa ! Szok !

Jest tu jakiś cwaniak co chce w ten weekend dołączyć?

Krzychu i Robin mi tu trasy z Gdyni szukają jakbym nigdy nie był w okolicach Olsztyna/Mrągowa/Białegostoku
    fajnie a może by tak mazury? Może ktoś jeszcze?
    ROBIN
    KRZYSZTOF
    JA

Ktoś jeszcze? Krzysztof nie może na noc zostać i Robin się boi że będziemy jak te dwie dolne części od roweru siedzieli

EDIT:
    Dziś wykąpałem się w jeziorku... a super ! Pierwszy raz w tym roku :/ tak super przyjemnie... woda cudna...
    Następne pływanie na mazurach po drodze, moto stop, ciuchy na ziemie i go go go w jezioro! ! !
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 22-07-2018 o 22:37
    D7100 D750 24, 35, 85, SB-700

Pomóż i polub

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    silnik do tego BMW produkuje firma KYMCO, no mać ich w job !!
    Znaczy, że Kymco jako marka jest godna rozważenia.

Domyślnie

Pojeżdżone

- - - - kolejny post - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Znaczy, że Kymco jako marka jest godna rozważenia.
    Te KYMCO to jest podobno we wszystkim w Hondach dla Kawasaki jakiś gotowe skutery robi, dla wielu marek części, a fabryki mają podobno ogromne. Potentat w branży większy niż japońskie firmy.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez robin102

Te KYMCO to jest podobno we wszystkim w Hondach dla Kawasaki jakiś gotowe skutery robi, dla wielu marek części, a fabryki mają podobno ogromne. Potentat w branży większy niż japońskie firmy.
    Chwilunia, chwilunia. Kymco z Kawasaki ma malo wspolnego (jakas tam kooperacja przy skuterach, a podobno Kawasaki ma "pomoc" Kymco w wyprodukowaniu ich pierwszego motocykla). Swoje sprzety robili przez pewien czas na licencji Hondy, w zamian za licencje robili troche czesci dla Hondy.
    Ale to nie tak, ze robia dla nich gotowe silniki a Honda je montuje.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kymco

Co Japan moto, to Japan moto a nie tajwanski. Choc np Yamaha ma fabryke w Malezji. I sam widzialem R1 jeszcze nie wyjeta z pudla z dumnym napisem Made in Malaysia
    Kymco to ogolnie sie umizguje do japonskich firm motocyklowych i czasami tam dojdzie do jakiejs kooperacji.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 23-07-2018 o 01:38
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 699 z 699 PierwszyPierwszy ... 199599649689697698699

Uprawnienia umieszczania postów