Close

Strona 692 z 1521 PierwszyPierwszy ... 1925926426826906916926936947027427921192 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 911 do 6 920 z 15201
  1. #6911

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Mylisz się kompletnie.
    Zdjęcie jest ze Stanów, a tam czasem wiszą w powietrzu takie chmury owadów i kiedy się w to wjeżdża, w ułamku sekundy cała przednia szyba samochodu potrafi wyglądać, jak ten hełm.
    Jeżdżąc po USA miałeś cała szybe w owadach tak?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #6912

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Jeżdżąc po USA miałeś cała szybe w owadach tak?
    Widocznie nie wyraziłem się jasno, to może powtórzę.

    Dokładnie tak. Zdarzyło mi się dwa, albo trzy razy, że chmura owadów momentalnie zalepiła całą dużą szybę trucka. Może nie wiesz, ale jedne owady kleją się bardziej, inne mniej. No więc te kleją się bardzo. Jeśli masz dobry płyn w spryskiwaczach, to zmywając je od razu da się to zrobić z całkiem niezłym skutkiem. Motocyklista takiej możliwości nie miał, więc debilem zapewne też nie jest.

  3. #6913

    Domyślnie

    Chyba nie bedziecie sie spierac albo klocic o owady?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #6914

    Domyślnie

    Nie kłócę się... tłumaczę.

  5. #6915

    Domyślnie

    Fajne zdjęcia zielonego potwora. Podobają mi się akurat te szczegóły. Wszystko świeci i błyszczy.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Jestem już w domu, dziś zrobiona trasa z Turdy do Rzeszowa. Honda zgwałcona piachem i brudem, będzie dwa dni mycia i czyszczenia. Na wyjeździe dużo się nauczyłem, tyle, ile w kilka sezonów. Teraz tylko trzeba uważać żeby poczucie pewności nie zrobiło swoje. Kiedy wyjeżdżałem, miałem trochę zużytą wewnętrzną część opony, teraz widać ślady prawie do brzegu. Na trasie spotkaliśmy kilku Polaków na maszynach, o których moglibyśmy tylko pomarzyć. W każdym razie fajne chłopy i żadnej napinki, po prostu mają pieniądze i cieszą się życiem. Rumuńskie dzieciaki machają do każdego motóra na wiosce albo pokazują żeby zrobić ŁUTUTUTUTU! Warto się wybrać, żeby zobaczyć te klimaty. W ogóle nie używałem trybu automatycznego, wkurza i nie działa tak, jakbym chciał. natomiast zmiana biegów przyciskami jest fajna i dużo szybsza niż tradycyjną dźwignią. Spróbuję obrobić kilka filmów (nie mojego autorstwa) i wrzucić.
    Ostatnio edytowane przez pwaos ; 12-07-2018 o 22:25

  6. #6916

    Domyślnie

    Na wyjeździe dużo się nauczyłem aby "wjeździć" się motocykl wymaga to czasu, zazwyczaj parę sezonów, mój kolega cały czas powtarza, że jego motocykl umie więcej niż on i cały czas się od niego uczy , najważniejsze aby własnemu motocyklowi nie przeszkadzać i czerpać od niego wiedzę
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #6917

    Domyślnie

    Zgadza się.
    A jeśli to będzie Honda, można mu zaufać bardziej, niż sobie.

  8. #6918

    Domyślnie

    Wracając wciąż martwiłem się tym, bym się nie przekonał jak mało jeszcze umiem, na szczęście moja Honda bardzo wiele wybacza. W każdym razie trzeba jeździć. Nic tak nie uczy jak praktyka. Ale złapałem bakcyla, więc będzie dobrze.

  9. #6919

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Jeżdżąc po USA miałeś cała szybe w owadach tak?
    Jeżdżąc u nas się to zdarza, nie trzeba USA. Wystaczy ciepły wieczór, wąwóz wzdłuż jakaś woda i gotowe. Sam tak miałem ze dwa razy ale pewnie też jestem debilem....

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Zgadza się.
    A jeśli to będzie Honda, można mu zaufać bardziej, niż sobie.
    No coś w tym jest .
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #6920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Jeżdżąc u nas się to zdarza, nie trzeba USA. Wystaczy ciepły wieczór, wąwóz wzdłuż jakaś woda i gotowe. Sam tak miałem ze dwa razy ale pewnie też jestem debilem....


    No coś w tym jest .
    Nie wrzucasz fotek z tyloma muchami na kasku więc nie jesteś
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 692 z 1521 PierwszyPierwszy ... 1925926426826906916926936947027427921192 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •