Close

Strona 679 z 1520 PierwszyPierwszy ... 1795796296696776786796806816897297791179 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 781 do 6 790 z 15200
  1. #6781

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    @robin102 to specjalnie dla ciebie.
    Tak sie przyjelo, ze motocykle z nogami do przodu, to nie chodza po zakretach i tylko na wprost 90-110km/h mozna jechac. Taaaa....
    A tu prosze, dla chcacego nic trudnego
    W 0:05 widac marke, jak dla mnie to seryjny z wygladu Harley Sportster 1200 z troche podniesona kierownica aftermarket.
    I Robin, jezdzisz tak na swoim moto ktore lepiej wchodzi w zakrety? Bo ja raczej nie.
    https://youtu.be/BFzhc3i0PRY
    Chyba nie sportster, sportster ma pas napędowy po prawej. Po za tym widać, że dupa ucieka i gość jedzie zupełnie na limicie - znaczy da się ale po co. Taką yamaszą to by ciął te zakręty lajtowo, a tu widać że dokonuje cudów - fakt że umiejętności klasa - przynajmniej na moje amatorskie oko .
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #6782

    Domyślnie

    Kurka mac, bylem o wlos od nieszczescia i tragedi (daje trzy emotikonki, zeby nie zapeszyc przez takie zarty).
    Staje sobie na stacji zatankowac, a tu odklejona literka z baku z napisu Kawasaki, konkretnie W. Dynda sobie na pasemku kleju.
    Uff dobrze, ze jej nie zgubilem.

    W kazdym razie wyglada to teraz jak uzebienie z wybita 1
    Dzisiaj probowalem to przykleic na super mocna tasme montazowa. Nie bardzo to wyglada, bo odstaje to bardziej od baku niz inne i jest ruchome. Takze tasma out.
    Teraz sie doktoryzuje z zastosowania roznych klei. Ten klej, ktorym to kleili w fabryce byl niemal przezroczysty, bardzo elastyczny, dalo go rade zeskroboc paznikciem wspomagajac sie cleanerem do lancuchow. Jak go skorobalem to byla tak konsystencja kauczukowo-gumowo-silikonowa, bardzo elastyczna.
    Czyli kupiony klej musi byc bardzo elastyczny (wibracje) i mocny. Dwuskladnikowy Distal (ktory polecam i skleilem nim wiel rzeczy) odpada, bo jak by mi ta literka odpadla to bym go musial usuwac chyba paierem sciernym razem z lakierem.
    Wazne zeby klej mial bardzo gesta konsystencje przy nakladaniu a nie jak gestsza woda. No i elastycznosc raz jeszcze.

    Na razie na placu boju jest Butapren i jakis Klej montazowy w tubce uniwersalny i jeszcze jakis polimerowy (nie mylic z poliuretanowym ).
    Musi byc w kazdym razie gesty jak glut, bo odklejone W od spodu ma takie wyzlobienia posrodku i jak tam naloze, to zeby nie splynal od razu jak go bede do baku przykladal.


    Czy jest tu ekspert od klejow i tego jak przykleic plastikowa literke do lakierowanego metalu?
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 26-06-2018 o 22:25
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #6783
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Ten na pewno da radę (od lat sprawdzony w boju):

    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #6784

    Domyślnie

    Kupilem wlasnie ten. Szkoda tylko ze takie duze i drogie opakowanie, bo ja tylko na jedna literke potrzebuje.
    Ale sprzedawca powiedzial, ze za ten klej daje sobie reke uciac.

    Byl jeszcze mniejszy tej firmy o troche innej nazwie, ale pisalo na nim ze nie klei teflonu i jakos tworzyw PP i PE . A na tym co poleciles zadnych zastrzezen nie ma.
    Dzieki.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #6785

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Kupilem wlasnie ten. Szkoda tylko ze takie duze i drogie opakowanie, bo ja tylko na jedna literke potrzebuje.
    Ale sprzedawca powiedzial, ze za ten klej daje sobie reke uciac.

    Byl jeszcze mniejszy tej firmy o troche innej nazwie, ale pisalo na nim ze nie klei teflonu i jakos tworzyw PP i PE . A na tym co poleciles zadnych zastrzezen nie ma.
    Dzieki.
    W OBI kosztuje 29,99 zł.
    Tak informacyjnie pisze... W obi jestem
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #6786

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    W OBI kosztuje 29,99 zł.
    Tak informacyjnie pisze... W obi jestem
    W moim OBI bylo za 31,99

    Prosze jak sie profesjonalnie dzisiaj kleilo, a co
    Majster nie takie rzeczy ogarnial





    Co tu tak cisza i nikt nic nie pisze?
    Pogoda jak trza, kapke deszczowo ostatnio, ale chyba wszyscy mniej lub wiecej jezdza...






    .
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #6787

    Domyślnie

    Cóż, przyprowadziłem dzisiaj moto do pracy (mamy garaż i dużo narzędzi) i okazało się, że puścił uszczelniacz lagi.
    Jak tak dalej pójdzie, to przed sprzedażą włożę w niego więcej, niż jest wart...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  8. #6788

    Domyślnie

    Uszczelniacz kosztuje grosze, olej tez stosunkowo niewiele. Zrob sam I nie sprzedawaj sprzeta
    Pursue happiness with diligence

  9. #6789

    Domyślnie

    To, że sam zrobię, to oczywiste, ale ze sprzedaż już nie jest tak miło. Zasada jest prosta - nie masz kasy, nie masz moto...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #6790

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    To, że sam zrobię, to oczywiste, ale ze sprzedaż już nie jest tak miło. Zasada jest prosta - nie masz kasy, nie masz moto...
    Niekoniecznie, jak nie masz kasy to od razu koniec z moto.
    Zamiast traktowqc moto przyjemnosciowo zacznij je traktowac uzytkowo.
    Jesli masz samochod (zakladam ze masz), to raczej pali wiecej niz Fazer 600.
    Sprobuj pojezdzic czasem moto cos zalatwic zamiast samochodem.
    Oszczedzisz na paliwie a jednoczesnie pojezdzisz sobie motocyklem.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 679 z 1520 PierwszyPierwszy ... 1795796296696776786796806816897297791179 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •