Close

Strona 677 z 1503 PierwszyPierwszy ... 1775776276676756766776786796877277771177 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 761 do 6 770 z 15022
  1. #6761

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Górki fajne i Zakopane to świetne miejsce na zlot motocyklistów Europejczyków ze wszystkich stron Europy
    Jestem na kupnie jakiejś używanej przyczepki na dwa motocykle to wpadniemy z Sokołem
    Oooo.. świetny pomysł, a ja mam jeszcze lepszy na taką motocyklową wyprawę. Po co ciągnąć przyczepkę, wystarczy sama puszka .

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Może za 10 lat nawet jako pierwszy będzie z nogami do przodu W tych motorach jest wielki, wielki problem dla mnie, że siedzenia są piekielnie nisko osadzone. Przy moich cholernie długich nogach komedyjna sytuacja i te wyciąganie rąk do przodu do kierownicy. Jedyny ten VN 750 to jako tak sensowna pionowa pozycja kierowcy.
    A to ile Ty masz wzrostu że byłby problem z nogami??? Ja znam gości którzy mają po 2m wzrostu i jeżdżą właśnie cruiserami.
    Moim zdaniem to jest zupełnie akademicka dyskusja póki się czegoś nie spróbuje .
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #6762

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta

    Dobra trzeba na moto isc. Bo sie chmurzylo z rana i nawet pare kropel deszczu spadlo, ale sie przeciera.
    U mnie od tygodnia pogoda średnia, wiatr, przelotne opady z gradem he zimno i mokro... Dlatego korzystam i oglądam mistrzostwa świata
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #6763

    Domyślnie

    No nie gadaj. A u mnie elegancko, akurat jak wyjechalem z garazu to zaczal padac taki rzadki i gruby deszcz i nawet troche gradu.

    Sie susze teraz na dzialce pod Wawa. Ale czekam az drogi przeschna i jeszcze sobie pojezdze.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #6764

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    a że moto na przyczepkę ? no może być hehe bo jazda 700km z Gdyni do Zakopca to sobie tego nie wyobrażam... jazda na moto chyba do końca by mi zbrzydła... mój motek to nie turystyk na 1,5 tys trasę
    Wrocław - Kołobrzeg, to spacerek, sprawdzone i mój motocykl raczej turystycznym nie jest
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  5. #6765

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Wrocław - Kołobrzeg, to spacerek, sprawdzone i mój motocykl raczej turystycznym nie jest
    Oczywiście że się da tylko że jazda nakedem z prędkościami trochę większymi niż 90km/h jest lekko mówiąc męcząca. Ja przynajmniej chudy byk się męczę he jeszcze mi coś tam szumi i wcale to nie jest przez to coś na kasku jeździłem do Zakopca lub Bukowiny Tatrzańskiej z Olsztyna lub z Gdyni ale samochodem... I wiem ile zajmuje taka trasa. Na moto byłoby pewnie dłużej bo nie jechal bym że średnia stała prędkością 130-140 km/h bo bym się bardzo zmeczyl i na koniec bym tam padł he i jechalbym 12h he przystanków full, tankowanie, odpoczynek, coś zjeść... Ciężko by było... Co my mówimy o Zakopcu jak tu na Mazury ciężko się zgrać... jak miałbym jechać do Zakopca na moto to jechalbym tam na 3-4 dni minimum. Z jednym dniem zapasu po powrocie by jeszcze odpocząć a nie odrazu rano iść do pracy...
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #6766

    Domyślnie

    Oczywiście że się da tylko że jazda nakedem z prędkościami trochę większymi niż 90km/h jest lekko mówiąc męcząca. a jak myślisz, jakimi prędkościami się jeździ na chopperze, który aerodynamikę ma porównywalną z szafą i to przy otwartych drzwiach - siadając na motocykl twardym trzeba być
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #6767

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Oczywiście że się da tylko że jazda nakedem z prędkościami trochę większymi niż 90km/h jest lekko mówiąc męcząca. a jak myślisz, jakimi prędkościami się jeździ na chopperze, który aerodynamikę ma porównywalną z szafą i to przy otwartych drzwiach - siadając na motocykl twardym trzeba być
    Na chopperze myślałem że się jeździ w trasie 60 max 70 km/h
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #6768

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    P.s
    A co to za problem, ze nisko siedzenie. Przeciez nogi sa wyciagniete mniej lub bardziej do przodu, to nogi maja wrecz odprezona pozycje.
    A rece troche sie wyciaga do przodu, a kierownica jest wyciagnieta w strone jezdzca.
    Takze pozycje tulowia masz prawie wyprostowana lub tylko lekko pochylona.
    Jedyny niby chopper na który taki dinozarłł jak ja pasuje wymiarami to Vulcan 750 co widać na obrazkach. Niestety moto rzadkie i trudne do kupienie. Szczególnie w wersji otwartej 64 KM z USA , bo to już jeździ na serio.
    Da sie kupic za 10 tys , ale tak raczej teoretycznie da się.
    Wizualnie ten Vulcan cholerni, ale to cholernie mi się podoba. Jest krótki, zwarty, względnie wysoki. nie podobają mi się długie wydłużane cruisery mające błotniki jakby od samochodu i wydech ważce 50 kg od sztuki , a całe mot dłuższe od mojego samochodu fujjjj po prostu.
    Jeszcze na drugim miejscu jest Suzuki Intruder 800 z lat 80/90 ale silniczek o mocy 50 KM to jednak nie to co mi potrzebne. Na takim Intruderze jeździłem, bo kolega posiadał.



    a na tym tak bym siedział

    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #6769

    Domyślnie

    @robin102
    Weź sobie objeździj intrudera 1400 - może Ci spasuje.
    I nie przywiązywałbym się mocno do obrazków z tej strony. Jeździłem na bardzo wielu moto i często było tak że pozycja na obrazku to jedno, a w realu drugie. Do tego dochodzą wszelkiej maści przeróbki. Wystarczy prosta zmiana kiery i masz już kompletnie inną pozycję. Pomijam kwestię obniżania itd.
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #6770

    Domyślnie

    Intruder 1400 to ciężki kloc do walki z nim, długi, brzydki jak cholera. Intruder 800 to ładny zgrabne moto, ale tylko ten od 1992 roku, ale ale tam nie ma czym jechać 55 KM .
    http://motocyklejarocin.pl/suzuki-vs...-west-was-won/
    Dla mnie motocykl musi być poręczny, zgrabny, a nie jakiś wydłużony rozstawa osi jak w krążowniku i jeszcze te szpetne głębokie błotniki. Zupełnie nie moja estetyka.
    Ale macie mnie z głowy, bo coś mi się z forum stalo i takie male literki, że przez lupę czytam, serio. Wiec i pisać nie m a jak.
    Pytałeś ile mam wzrostu maa 180 cm i nogi dłuższe o 4-5 cm niż standard przy tym wzroście. Bozia miała takie kaprycho Zazdroszczę motocyklistom na skrzyżowaniach jak dotykają stopą nie całą asfaltu, a ja bidak cal stopa plus ugięte kolana co widać na fotce stronę wcześniej. Mi się fajnie siedzi na Enduro
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 677 z 1503 PierwszyPierwszy ... 1775776276676756766776786796877277771177 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •