Close

Strona 664 z 1521 PierwszyPierwszy ... 1645646146546626636646656666747147641164 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 631 do 6 640 z 15201
  1. #6631

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Czy zimny, czy ciepły odpala na dotyk. Gaźniki już trzykrotnie rozebrane, kąpane i ustawiane, z czego jeden raz przez doświadczonego serwisanta Suzuki.
    Podmienił bym świece zapłonowe. To niedoceniany element przyprawiający zgryzot wielu mechanikom zapętlonym w swym nieomylnym myśleniu. Masz irydowe ? Może też przedobrzyłeś
    Serio serio świeczki bym inne wstawił na próbę z innego moto nawet używki.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #6632

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    ps.
    Dajmy już spokój tym zlotom wszelakim, bo mnie wkur.... wzięło na te nasze wszystkie zloty
    Ja już weekend zaplanowałem, mistrzostwa świata krótko pisząc, jutro goście na weekend przyjeżdżają, trochę piwka się wypije, meczyki obejrzy, pogoda i tak jest barowa, wczoraj siedząc od 15 do do końca meczu otwarcia na ogródku z piwkiem zmarzlem niesamowicie, fakt w samej koszuli byłem. Dziś nie jest lepiej. Pogoda nierozpieszcza. Może na jazde jest ok bo nie jest gorąco, ale na wypoczynek w Mikołajkach jest lipa.

    No to zlot nr II organizacyjnie poległ, nawet się nie odbył
    Nie to co rok temu... Spotkało się dwóch najtwardszych Nikoniarzy (tych co mają motocykle)
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #6633

    Domyślnie

    Co do zlotu. To ja niestety nie, choc chcialbym bardzo.
    Byla szansa ze moto bedzie gotowy na dzisiaj, ale niestety nie bylo telefonu z warsztatu.
    Czyli dopiero przyszly tydzien odbiore.

    A juz nie bede co chwile dzwonil z pytaniem "no i co tam?", bo to w niczym nie pomoze ani nie przyspieszy...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #6634
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Podmienił bym świece zapłonowe. To niedoceniany element przyprawiający zgryzot wielu mechanikom zapętlonym w swym nieomylnym myśleniu. Masz irydowe ? Może też przedobrzyłeś
    Serio serio świeczki bym inne wstawił na próbę z innego moto nawet używki.
    Mam nowe, irydowe. Na standardowych pracuje jeszcze gorzej i gorzej odpala. Były podmieniane na próbach.

    Ja chyba wiem co mu jest, ale im na razie nie powiem. Swego czasu skruszały mi przewody paliwowe. Filtr paliwa jest miedzy nimi a zbiornikiem. Zapewne jakiś okruch zatkał kanalik w gaźniku odpowiedzialny za wzbogacanie mieszanki - tego się chemią nie wypłucze, trzeba solidnie przedmuchać. Ale, że nauka kosztuje, to niech się dalej męczą.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #6635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta

    A juz nie bede co chwile dzwonil z pytaniem "no i co tam?", bo to w niczym nie pomoze ani nie przyspieszy...
    Zadzwonił bym, bo moze jutro odbierzesz. W takim kombinacie gdzie naprawiasz trzeba się przypominać. Zwłaszcza reklamacyjny temat jak już spora kasa wzięta i przejedzona to nikt ochoczo do historycznej sprawy nie wraca.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Swego czasu skruszały mi przewody paliwowe. Filtr paliwa jest miedzy nimi a zbiornikiem. Zapewne jakiś okruch zatkał kanalik w gaźniku odpowiedzialny za wzbogacanie mieszanki -
    Dobrze kombinujesz jeśli temat świec wykluczony.
    Tak przy okazji zerknijcie w instrukcje swoje i co ile tys km producent moto zaleca wyminę świec ? U mnie co 12 tys km.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Pogoda nierozpieszcza. Może na jazde jest ok bo nie jest gorąco, ale na wypoczynek w Mikołajkach jest lipa.
    To mnie jednak ucieszyłeś niezmiernie, że chociaż Ku@!$#%!! pogoda w Mikołajkach jest kiepska. Same plusy z tego
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #6636

    Domyślnie

    Pogoda się robi niezła
    Gdynia super pogoda
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #6637

    Domyślnie

    i co by nikt nie mówił, że PKP pojechałem

    P1200002.jpg
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #6638

    Domyślnie

    U nas dzisiaj pod wieczór popadało ale zaliczyłem dwie lokalne imprezy. Żeby nie było że tu pitu pitu a to forum fotograficzne i żadnych zdjęć, te z ubiegłego tygodnia z Magury Małastowskiej.

    DSC_8896_1.jpg

    DSC_8906_1.jpg
    Ostatnio edytowane przez pwaos ; 18-06-2018 o 01:20

  9. #6639

    Domyślnie

    Fajne foty. Co to za model spodni ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #6640

    Domyślnie

    Dziękuję. Spodnie były na wyprzedaży w xlmoto po 50 zł, grzech nie brać. Bez protektorów oczywiście. Ciekawe są, bo się trudno w tym spocić a i wiatr ich nie przewiewa. W każdym razie udany zakup. Sprawdzę w domu na paragonie.
    Ostatnio edytowane przez pwaos ; 18-06-2018 o 14:32

Strona 664 z 1521 PierwszyPierwszy ... 1645646146546626636646656666747147641164 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •