Close

Strona 652 z 1520 PierwszyPierwszy ... 1525526026426506516526536546627027521152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 511 do 6 520 z 15193
  1. #6511

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Ale w automacie chodzi własnie o to by nie patrzeć na wskaźnik. Na obrotomierz też nie. Dokręć mocniej manetkę, to i tak Ci zredykuje i przeprowadzi cały proces przyśpieszania, że w manualu mu nie dorównasz.
    Niespodziewana zmiana ciągu w zakręcie to bardzo krótka droga do wypadku.
    Pursue happiness with diligence

  2. #6512

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Niespodziewana zmiana ciągu w zakręcie to bardzo krótka droga do wypadku.
    Dokładnie, dokładnie.

    ps.
    Jakiś słaby czas na sprzęty przyszedł. Każdy coś naprawia, reguluje, wężyki zmienia, lagi prostuje albo w ASO serwisuje za miliony
    Kupiłem płyn chłodniczy PRESTONE na wymianę i Motul hamulcowy RACING ale cholera strach do motocykla podchodzić i śrubkami kręcić w tym klimacie
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 08-06-2018 o 21:02
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #6513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Dokładnie, dokładnie.

    ps.
    Jakiś słaby czas na sprzęty przyszedł. Każdy coś naprawia, reguluje, wężyki zmienia, lagi prostuje albo w ASO serwisuje za miliony
    Kupiłem płyn chłodniczy PRESTONE na wymianę i Motul hamulcowy RACING ale cholera strach do motocykla podchodzić i śrubkami kręcić w tym klimacie
    Nie dygaj, ja do samochodu i moto leje od lat Prestone. Chlodnica jak zmienialem w moto, to stara mial absolutnie zero osadu. I pamietam, jak kiedys ten plyn bezapelacyjnie zajal pierwsze miejsce w jakims dosyc dokladnym tescie.
    A po co kupowales jakis plyn hamulcowy Racing. Nie lepiej po prostu DOT4 jak zaleca pewnie fabryka. Albo ten Racing to "chłyt marketingowy"https://youtu.be/bzFVmZHfTqY?t=115, albo przedobrzysz jeszcze sprawe.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 08-06-2018 o 21:45
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #6514

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Dokładnie, dokładnie.

    ps.
    Jakiś słaby czas na sprzęty przyszedł. Każdy coś naprawia, reguluje, wężyki zmienia, lagi prostuje albo w ASO serwisuje za miliony
    Kupiłem płyn chłodniczy PRESTONE na wymianę i Motul hamulcowy RACING ale cholera strach do motocykla podchodzić i śrubkami kręcić w tym klimacie
    Ooo widzę Robin szykuje się na zlot
    U mnie sprzęcik przygotowany, sprawdzony za miliony
    Czekam na zlot ale konkretów brak...muszę załatwiać wcześniejsze wyjście z roboty w piątek, nocleg trzeba mieć ogarnięty... Listę obecności potwierdzoną kolektory muszę wyczyścić jeszcze przed złotem hehe
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #6515

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Nie Civica tylko zaadoptowali połówkę silnika z Hondy Jezz. Gdzieś mi sie w głowie kręci na miękkim HD , że o tym czytałem.
    To jest połówka silnika 1.4 z civica, być może tego samego wkładali do innych modeli .

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    A jeździłeś wcześniej autoamtem w aucie? One tak mają. Trzeba sobie zmienić przyzwyczajenia. Pytanie czy ta redukcja przed zakrętem Ci potrzebna? Bez niej Ci się pojazd nie zbierze żwawo wychodząc z zakrętu?
    Pytanie jeszcze o jakim automacie mowa, bo w samochodach dct to nie jest częste rozwiązanie.

    Mnie się to moto podoba. Do miasta i wkoło komina idealne. Tylko że póki co z te z nowymi dct są bardzo drogie .
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. #6516

    Domyślnie

    Uwaga zagadka.
    Chodzi mi o szum podczas jazdy w trasie. Szum wiatru jakby pod kaskiem z prawej strony... Lewe ucho dostaje jeżdżę w stoperach z apteki 3M... Mimo to jazda 110 jest dość uciążliwa.
    Po przyłożeniu lewej ręki pod szyję, jest zdecydowana różnica, poprawa komfortu jazdy. Nie szumi.
    Czemu?
    Zacząłem Coś kombinować że może złapiecie kasku lub coś tam wystaje i powoduje szum... Ale chyba nie... Szybka nie pomaga zbytnio, może ja zdjąć? może ktoś niższy na moim motocyklu nie miałby takiego problemu...? 188cm wzrostu mam, nie bede się garbić na moto w trasie...
    Co radzicie?
    Jeżdżę z założonym w kasku podbródkiem.
    Jeżdżę równiez w komiarce bo nie lubię jak mi wieje w szyję
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #6517

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    . Nie lepiej po prostu DOT 4 jak zaleca pewnie fabryka. Albo ten Racing to "chłyt marketingowy///.
    Kupiłem MOTUL RBF660 DOT 4 będzie git, płyn trochę lepszy niż zwykle. Mówią , że trwalsze.
    http://allegro.pl/motul-rbf660-plyn-...361380155.html
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 08-06-2018 o 22:33
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #6518

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Kupiłem MOTUL RBF660 DOT 4 będzie git, płyn trochę lepszy niż zwykle. Mówią , że trwalsze.
    http://allegro.pl/motul-rbf660-plyn-...361380155.html
    zaszalałeś szykujesz się na tor ?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #6519

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    zaszalałeś szykujesz się na tor ?
    Taaaaa ja i tor, ja mistrz długich prostych
    Kupiłem lepszy bo następna wymiana za 5 lat będzie, ten Suzuki ( jakiś SHELL) też tyle ma .
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #6520

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Taaaaa ja i tor, ja mistrz długich prostych
    Kupiłem lepszy bo następna wymiana za 5 lat będzie, ten Suzuki ( jakiś SHELL) też tyle ma .
    dobra dobra, powiedz że na zlot się szykujesz... pamiętaj kolektory wyczyścić
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 652 z 1520 PierwszyPierwszy ... 1525526026426506516526536546627027521152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •