Close

Strona 585 z 1514 PierwszyPierwszy ... 854855355755835845855865875956356851085 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 841 do 5 850 z 15137
  1. #5841

    Domyślnie

    Akurat dzisiaj byłem na "patelniach". Ruch bardzo duży, motocykli multum. Było trochę szlifierek, ale ogólnie bez jakiegoś obłędu. Pogoda taka, że jazda po tych zakrętach to bajka. Kto był na górnym parkingu to wie jakie tam są widoki i okolica. To miejsce ma swoją magię i nie dziwię się, że przyciąga ludzi. Patologia która się tam odbywa jest już od dawna i nikt sobie z tym nie radzi, a w każdym razie nie ma pomysłu żeby coś zmienć.
    Policja owszem była, złapali nawet jakiegoś nieszczęśnika bez PJ ale tych co robili próby prędkości jakoś ominęli.
    Co do profilu internetowego i całej tej historii z "torem" - to cóż - odnoszę wrażenie, że to przerosło nawet samego autora tej strony. Inna rzecz że lawiruje pomiędzy zwykłą internetową prowokacją, a zachęcaniem do działań mogących doprowadzić nawet do czyjejś śmierci. Ciężko tu określić granicę.
    Ostatni wypadek z "latającym moto" pokazał, że jak ktoś się za to rzetelnie nie weźmie to może dojść do tragedii. Widać też że największe zagrożenie stanowią nawet nie ci co schodzą na przysłowiowe kolano na zakrętach tylko idioci jadący na jednym kole pomiędzy samochodami.
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #5842

    Domyślnie

    Robin wez, kazdy ogladal i to wszystkie czesci.
    1 najlepsza, 2 tez spoko, troche slabsza. A 3 odstaje.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #5843

    Domyślnie

    Waszym zdaniem brzydal czy nie (ten z osłonami na silnik)
    https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki...-ID6zRQcX.html
    Tak to jeździ i grzmoci w praktyce. Ledwo 70 KM (od 15 sekundy) ten na filmie bez osłon na silnik co widać.
    Proszę obejrzyjcie do końca .
    https://www.youtube.com/watch?v=GcxB...ature=youtu.be
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 27-04-2018 o 12:31
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #5844

    Domyślnie

    Od handlarza. Zalecana czujność.
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #5845

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Od handlarza. Zalecana czujność.
    Nie, nie znalazłem sobie na forum ogłoszenie od pierwszego właścciela w Polsce kupiony, a te linki to dla pokazania i Waszego zdania, bo ten co znalazłem to dosłownie taki sam biało czarny jak w ogłoszeniu z osłoną na silnik, z gmolami, z kuferkiem i inne pierdoły, a cenę dogadaliśmy się dokladnie taką samą jak ten z ogłoszenia od handlarza, więc pod tym względem jest git oferta którą mam.
    Pytam czy jeździł bym ? Kurde na testowej jeździ kiedyś się trochę sparzyłem do tego podszarpywania V-ki na niskich obrotach. U mnie silnik R4 świeżo był po regulacji to szedł aksamitnie nawet od 3 tys obr na 6 biegu przy 65km/h odkręcenie manetki i ładna jazda jest . Trzeba by się tu trochę przyuczyć. Echhhhhh biję się ze sobą bo GSR-ki szkoda sprzedawać byle komu
    Ja wiem, że V-Strom to z wielu powodów dla mnie właściwszy motocykl do jazdy niż GSR i bym na nim znacznie więcej jeździł, ALE ....
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 27-04-2018 o 14:44
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #5846

    Domyślnie

    Zaden brzydal. Choc ja bym akurat zdjal oslony dloni z kierownicy. Ewentualnie uzywal tylko jesienia.
    I jak sam piszesz, wiecej bys jezdzil.
    Ten moto wlasnie do tego stworzony. Do wygodnej jazdy na szosie plus czasem jakas szutrowka czy polna droga.
    Ja bym bral
    Tylko juz nie chce ci macic w glowie, ale obaj znamy twoje podejscie ze musi buc idealnie.
    To moze zamiast 22tys to nowy za okolo 36 tys.
    I wtedy nie bedzie idealny, tylko dziewiczy.

    A jak nie chcesz tyle hajsu wydawac to bierz ten za 22tys i ciesz sie jazda.
    Dawaj linka do tego wlasciwego ogloszenia
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #5847

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    To moze zamiast 22tys to nowy za okolo 36 tys.
    I
    Nowego z rocznika 2017 to można kupić za 29.990 zł ja nie potrzebuje, nowego, nie ma kasy.
    Ten za kosmiczne 22 tys jest od bardzo dorosłego pana już , prawie jak ja Rocznik motocykla 2014 w idealnym stanie z przebiegiem 6200 km wszystko udokumentowane, przeglądami w ASO, fakturami, a także stanem moto który widzę na zdjęciach. które mi w dużej rozdziałce przysłał. Maszyna jak nowa. W zimę w salonie przy kanapie stał.
    Echhhh, ale GSR-ki żal chociaż ostatnio w dłuższej trasie 100 km bylem i nadgarstki bolą, stawy biodrowe od przykurczonych nóg bolą, no nie ma łatwo, bo na V- Stroma ciężko mi nogę przerzucić przez kanapę przy wsiadaniu, ręką se muszę nogę pomóc wyższy zauważalnie jest.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #5848

    Domyślnie

    22tys to sporo , chyba ze to wstepnie i pojdzie za 20tys lub z malym haczykiem.
    Roznica miedzy ta cena a 30tys za nowke z roku 2017 nie jest jakas kosmiczna.
    Ale dobra, rozumiem ze 20 lub 20 z hakim to max co sobie zalozyles.
    A jakiegos malego kredytu nie chcesz.

    To kupuj tego z 2014, jak wlasciciel sprawia dobre wrazenie to podstawa.
    Kupuj i nie kombinuj.

    I moze jakas yoga lub tai-chi coby bylo latwiej wsiadac.
    Choc chyba troche przesadzasz, bo ja chyba nizszy jestem od ciebie a jakos nie zauwazylem duzych problemow, jak sie przymierzalem do duzego v-stroma.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #5849

    Domyślnie

    Poczekaj jeszcze ze 2-3 lata tak żeby Sokół zaczął myśleć o zmianie. Nie może być tak w wątku, że któryś z Was nie będzie akurat próbował kupić motocykla.
    Pursue happiness with diligence

  10. #5850

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Poczekaj jeszcze ze 2-3 lata tak żeby Sokół zaczął myśleć o zmianie. Nie może być tak w wątku, że któryś z Was nie będzie akurat próbował kupić motocykla.
    musi się coś dziać
    @krzysztofz24 - dziś na necie wyczytałem opinię że FZ6 w okolicach 40 tyś łańcuszek rozrządu należy/trzeba zmieniać... więc jak to jest :P ?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 585 z 1514 PierwszyPierwszy ... 854855355755835845855865875956356851085 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •