Close

Strona 575 z 1520 PierwszyPierwszy ... 754755255655735745755765775856256751075 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 741 do 5 750 z 15200
  1. #5741

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    To jeszcze do tych swoich co ogladałem już bedąc na kupnie przez dwa lata muszę dodac te co mi zdjęcia podsyłałeś
    Co do Skody to przebieg jak najbardziej realny przy tej marce i tych autach. Gorzej jak ja chcę sprzedać swojego. 8 letni diesel i 50 tys km przejechane ma. Ludzie takimi autami tyle w rok góra dwa nawijają.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Racja, racja, dla mnie motocykl, samochód przy kupnie musi być nowszy niż z fabryki wyjechał
    I to jest niestety Robin twoj problem.(pisze to z cal sympatia i szacunkiem do ciebie) Nie ma idealow, zawsze sie cos znajdzie (ZAWSZE), jakis mankament wizualny lub np brak dokumentacji technicznej za serwisy lub cos podobnego, czy cos do zrobienia.
    Nowy moto czy samochod to nowy. A uzywany jak nazwa wskazuje to, musi byc po prostu troche zuzyty. Jak ja kupowalem obecne Kawasaki to linka gazu ciezko chodzila- trzeba bylo wymienic, opony sie konczyly plus pare rys na baku, obtarte lekko dekle sprzegla i alternatora i porysowany a nawet lekko wgnieciony tlumik, porysowana owiewka-czacha reflektora. Po prostu jakis tam lekki slizg zaliczony (potrafie to ocenic bo mialem szlifa na Hondzie przy 110km/h i nic strasznego sie moto nie stalo)
    I nic z tymi "mankamentami" nie zrobilem, tylko przejechalem na tym moto przez czas jak go mam okolo 50 tys km robiac tylko serwis i czerpiac radosc z jazdy.
    Powyzsze drobne mankamenty wizualne traktuje jak blizny uszlachetniajace oblicze wojownika.
    Mechanicznie wszystko cyka, wizualnie mi sie podoba i swieci jak psu jaj..a na wiosne, a te drobnostki...nie musi byc idealnie.

    A poważniej. Nie daje się naciąć na wałki. Taka zawodowa dociekliwość i wnikliwość z poprzedniej profesji.
    A co to za profesja byla, bo jakos nie moge sobie przypomniec. A albo cos pisales czy mi nawet mowiles...???

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Ma znaczenie jak moto wyglada. Ale jak juz ci kiedys pisalem takie porownanie.
    Jakby Cindy Crawford, Claudia Schiffer, Naomi Campbell czy Shakira miala pryszcza na tylku...to jakby co, mi by ten pryszcz wcale nie przeszkadzal

    Takze Robin gruz to gruz, ale przestan sie czepiac byle "pryszcza na tylku" przy wygladzie wizualnym moto

    P.s Tlumik daje wieksza moc, fajny sound, szczegolnie przy schodzeniu z obrotow (w granicach norm wspolzycia spolecznego ofc ) i leci z niego ogien. Takze moze miec wgniotke i ryse. A ponad tysiaka za taki sam nowy wole wydac np na wyjazd do Zakopanego i wypad moto na okolo Tatr po winklach
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 14-04-2018 o 22:50
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #5742

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    I to jest niestety Robin twoj problem....
    To nie jest problem. Ja tak lubię. Dużo pojazdów miałem. Zawsze coś w używanym trzeba poprawić, usprawnić dołożyć. Wszystko wedle oczekiwań.
    Kupiłem Suzuki też na dzień dobry trzeba było tylną opnę wymienić, bo się kończyła. Wymieniłem obie aby tym sie nie zajmować i czasu nie tracić. Umyć konkretnie też trzeba było porządnie, bo dwa lata zakurzony stał, ryskę też znalazłem i naprawiłem. Śladu nie ma
    Ja tak lubię, mnie to uspokaja relaksuje, poczyścić, polerować, bo życie fotografa jest stresujące, bo nie ma z czego żyć
    Samochód, moto, rower tak samo ..... kosiarkę do trawy mam tylko zaniedbaną, bo jej nie lubię mimo, że silnik w niej prawie 200 cm3 jak w niezłym motocyklu. Mój cenny czas mi ona zabiera.
    ps
    Krzychu tak na marginesie to Ty dwa swoje duże motocykle kupowałeś w innym świecie w innych realiach rynkowych. Obecny rynek pojazdów używanych w PL przez naszego ustawodawce przeistoczył się w patologię
    Obejrzyj sobie jak motocykl mimo lat może być utrzymany jak ktoś lubi.
    https://www.mobile.de/pl/Motocykl/Ya...260309730.html
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 14-04-2018 o 23:24
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #5743

    Domyślnie

    Juz bys dal spokoj z tymi innymi realiami. Jak 7 lat temu kupowalem Kawe, to bylo tak samo(podobnie) jak jest, mz. Nie zauwazylem drastycznych roznic w otaczajacym mnie swiecie
    Pomagalem koledze kupic 2 lata temu moto...
    Ja o wszystko dbam mechanicznie, nawet kosiarke. 12 lat juz chodzi na calkiem sporym i zarosnietym terenie

    Wizualnie tez dbam o moto czy samochod, tylko kazdy ma inny "stopien dbania"...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #5744

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Juz bys dal spokoj z tymi innymi realiami. Jak 7 lat temu kupowalem Kawe, to bylo tak samo(podobnie) jak jest, ....
    7-8 lat szmat czasu. My Polacy, nie wszyscy oczywiście przez ostatnie 20 lat po odzyskaniu niepodległości jednego co się bardzo szybko nauczyliśmy i z roku na rok coraz efektywnie to uprawiamy to walenie się wzajemne w (_l_)
    7-8 lat temu to jeszcze z wazeliną bywało, teraz powszechnie bez znieczulenia Ludzie nie umieją na drugich zarobić jak ich nie oszukają lub nie naciągną. Mam na to alergię i w sprawie problemów robinowych to jest jedyny problem.
    Inna sprawa, że przy zakupach swoich motocykli może miałeś więcej szczęścia, więcej wiedzy. Szczęście też nie jest obdzielane po równo.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 15-04-2018 o 09:55
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #5745

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Obejrzyj sobie jak motocykl mimo lat może być utrzymany jak ktoś lubi.
    https://www.mobile.de/pl/Motocykl/Ya...260309730.html
    MZ strasznie drogo... 4 800 EUR ? Zejdzie 4 ? czy raczej na 4,5 ? Kosmos, 20 tyś PLN za 15letni motocykl. OK fajne moto, świetnie wygląda, zadbane, wizualnie super. Tylko jest stare... No chyba że ktoś lubi stare motocykle... Mój też stary ale 2006 chociaż
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #5746

    Domyślnie

    4700 Euro, moto drogie bo kultowa maszyna. Ludzie płacą za różne rzeczy więcej niż innym by się wydawało, że jest sens. Kolega ma scyzoryk kieszonkowy za tysiąc Euro
    Miał bym PLN-y jakieś zbędę to bym kupił, albo Suzuki GSX 1400, bo ten fajniejszy technicznie, choć nie ładniejszy od Yamahy tej.

    luknij Sokole , oddał bym nerkę
    https://www.mobile.de/pl/Motocykl/Suzuki-GSX-1400/vhc:motorbike,pgn:3,pgs:10,srtrice,sro:asc,mke:23600,mld:gsx+1400,frn:2000,frx:2 008,prn:3000,prx:7000,mlx:50000/pg:vipmotorbike/241319525.html

    albo trochę taniej
    https://www.mobile.de/pl/Motocykl/Su...251074657.html
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 15-04-2018 o 15:47
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #5747
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Ciekawe. Jak chcesz kupić auto od Niemca to on ci powie co w nim trzeba naprawić, albo co mu się nie podoba.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Chyba ze nie jest prawdziwym Niemcem

  8. #5748

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    A ponad tysiaka za taki sam nowy wole wydac np na wyjazd do Zakopanego i wypad moto na okolo Tatr po winklach
    No to jak już wpadniesz na te winkle to się odezwij - a najlepiej przed .

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Rycerz Zobacz posta
    Ciekawe. Jak chcesz kupić auto od Niemca to on ci powie co w nim trzeba naprawić, albo co mu się nie podoba.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Chyba ze nie jest prawdziwym Niemcem
    Podobno Niemcy też już kombinują .....
    Pozdrawiam
    Marcin

  9. #5749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No to jak już wpadniesz na te winkle to się odezwij - a najlepiej przed .
    Nie omieszkam jakby co

    Halo, @sokolnik, II zlot nikoniarzy jest w Zakopanem, zero marudzenia ze daleko prosze
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #5750
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Jak Zakopanem i we wrześniu, to mogę być z młodą. I załatwić spoko noclegi w jeszcze bardziej spoko cenach.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 575 z 1520 PierwszyPierwszy ... 754755255655735745755765775856256751075 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •