Close

Strona 558 z 1521 PierwszyPierwszy ... 584585085485565575585595605686086581058 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 571 do 5 580 z 15201
  1. #5571

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    ...A kupować również bo rynek moto to tragedia. Robin coś o tym wie
    .
    Ja to tylko wiem, że jak mnie Mamusia uprosiła abym sprzedał motocykl to to zrobiłem. Kilka lat dojść do siebie dojść nie mogłem po tym czynie. Postanowiłem, że nigdy nie sprzedam już jak kupię
    Gorsze to było tylko upokorzenie przy badaniu gruczołu prostaty. Gumowa rękawiczka i szybki palec pan doktora
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #5572

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    (...............)
    Gorsze to było tylko upokorzenie przy badaniu gruczołu prostaty. Gumowa rękawiczka i szybki palec pan doktora
    Robin czy ty cos piles dzisiaj juz? (Ja tak )
    Bo nie wiem czy nie za bardzo sie otwierasz
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #5573

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Gorsze to było tylko upokorzenie przy badaniu gruczołu prostaty. Gumowa rękawiczka i szybki palec pan doktora
    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Robin czy ty cos piles dzisiaj juz? (Ja tak )
    Bo nie wiem czy nie za bardzo sie otwierasz
    albo kolonoskopia ogólnie dramat

    kiedyś jakiś dziadek mówi do mnie
    -pierwszy raz?
    - ja że tak...
    - ja dziś siódmy...

    i poszedł zadowolony na badanie

    serio

    Także wiecie, są różne gorsze rzeczy :P :P :P
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #5574

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Nie wytrzymał bym na psychę Spłacałem kiedyś 2 Nikony D 300 w 30 ratach kupione w Euro AGD. Myślałem, że szajby dostanę. Wiem, że cały świat na kredytach stoi i to napędza gospodarki i gospodarstwa domowe, ale nie u mnie w lesie
    Cóż to trochę jak z tym o czym pisze Sokół wyżej - zależy od punktu widzenia .
    Ja uważam że kupowanie czegoś za gotówkę to bezsens nawet jak się ją posiada. Najlepiej to w ogóle wziąć takie moto w leasing - jeszcze koszt masz, wszystko odliczasz - jakby co to piszesz że nie możesz spłacać i ch.... - niech się bank martwi . Powoli to jakbym mógł to bym wszystko brał w leasing, a auta to najchętniej wypożyczał .
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 18-03-2018 o 00:03
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #5575

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Robin czy ty cos piles dzisiaj juz? (Ja tak )
    Bo nie wiem czy nie za bardzo sie otwierasz
    Ja też 2 x EB aby bliżej morza być przez chwilę muszę z deprechy się dźwignąć. Droga wyjazdowa z garażu cała w błocie po kolana i nie ma szans aby nawet przez miesiąc się coś poprawiło ledwo autem idzie się przebić.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Cóż to trochę jak z tym o czym pisze Sokół wyżej - zależy od punktu widzenia .
    - jakby co to piszesz że nie możesz spłacać i ch.... - niech się bank martwi ..
    Coś w tym jest. Kiedyś jak się przymierzałem do wzięcia kredytu na mieszkanie to kumpel mówi stary zwariowałeś 30 tys będziesz brał. Kredyt to się taki bierze aby nie móc go spłacić. Ten kumpel do dziś ma z 10 ml zadłużenia i sobie luksusowo żyje
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #5576

    Domyślnie

    Dajcie spokój z kredytami i windykacją mi tu... nie chce w temat wchodzić
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #5577

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Dajcie spokój z kredytami i windykacją mi tu... nie chce w temat wchodzić
    To nie wchodź .
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #5578

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    To nie wchodź .
    Wystarczy mi ten temat od pon do pt
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #5579

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Wystarczy mi ten temat od pon do pt
    No cóż, łączę się w bólu......
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #5580

    Domyślnie

    Komornik normalnie
    ps.
    do mnie dotarł prosto z Japonii filterek oleju do Suzi. 39 zł kosztował, taki jak w linku. Ciekawi mnie czy je na serio w Japonii produkują, bo z opisów wynika, że tak
    https://sklepmoto46.pl/suzuki-filtr-...00-16510-07j00
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 558 z 1521 PierwszyPierwszy ... 584585085485565575585595605686086581058 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •