Close

Strona 557 z 1503 PierwszyPierwszy ... 574575075475555565575585595676076571057 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 561 do 5 570 z 15023
  1. #5561

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Taki kredyt to nie hipoteka
    Kilkaset zl przez kilka lat i juz.
    Nie wytrzymał bym na psychę Spłacałem kiedyś 2 Nikony D 300 w 30 ratach kupione w Euro AGD. Myślałem, że szajby dostanę. Wiem, że cały świat na kredytach stoi i to napędza gospodarki i gospodarstwa domowe, ale nie u mnie w lesie
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #5562

    Domyślnie

    Ogólnie pozbywam się motocykla, bo zwyczajnie nie mam kiedy jeździć a i parę złotych w mojej sytuacji się przyda. Do tego moto, czy jeżdżone, czy nie, kosztuje. Ostatnie dwa sezony to mam po jakieś 700-1000km przejechane...
    Perspektywicznie planuję też zmianę na coś nieco spokojniejszego, ale to jak już będę gruby i bogaty.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #5563

    Domyślnie

    Smuteczek widzę kurde to nie jest dobrze, że trzeba sprzedać moto.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 17-03-2018 o 20:30
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #5564

    Domyślnie

    Nie no, tragedii nie ma, ale biorąc pod uwagę małą ilość jazdy, to zbędny wydatek na utrzymanie.
    Kiedyś jeszcze sobie jakiegoś Gutka kupię
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  5. #5565

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Ogólnie pozbywam się motocykla, bo zwyczajnie nie mam kiedy jeździć a i parę złotych w mojej sytuacji się przyda. Do tego moto, czy jeżdżone, czy nie, kosztuje. Ostatnie dwa sezony to mam po jakieś 700-1000km przejechane...
    Perspektywicznie planuję też zmianę na coś nieco spokojniejszego, ale to jak już będę gruby i bogaty.
    Raz do mnie przyjedź to Ci się średnia kilometrów wyrówna. Malin też się ucieszy. Po ostatniej Twojej wizycie to przez tydzień nie mógł w nocy spać, taki był szczęśliwy! A i we dwóch Ci pokażemy jak się stać grubym (ale nie bogatym).
    Pursue happiness with diligence

  6. #5566

    Domyślnie


    Nie no, jak grubym, to akurat wiem
    Chociaż nie wykluczam, że na jakiś czas, podreperować budżet wyruszę do Albionu.
    Czas pokaże.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #5567

    Domyślnie

    Zbrodnią byłoby nie mieć tu motocykla, niezależnie gdzie wylądujesz.
    Pursue happiness with diligence

  8. #5568

    Domyślnie

    jeśli sprzedaż to ostateczność to trudno, życie, teraz sprzeda, podreperuje budżet, odbije się... za rok kupi nowe moto albo odkupi

    Jeśli tak zdecydował/musi to uszanujmy to i nie wierćmy w brzuchu... nie wiem ale wydaje mi się że sprzedać moto nie jest tak łatwo. Tak samo jak kupić coś dobrego. Temat rzeka. Można sprzedać miesiącami... a na koniec dostać dużo mniej niż się oczekiwało...
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #5569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Zbrodnią byłoby nie mieć tu motocykla, niezależnie gdzie wylądujesz.
    Tyle, że ja raczej myślę o miesiącu-dwóch poza@#$&%alania za jakąś kasę a nie przenosinach.
    A Sokół dobrze mówi, jakby co, to kupić motór prosto dość jest.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #5570

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Tyle, że ja raczej myślę o miesiącu-dwóch poza@#$&%alania za jakąś kasę a nie przenosinach.
    A Sokół dobrze mówi, jakby co, to kupić motór prosto dość jest.
    Czy prosto? Raczej chodziło mi o to że sprzedawać można długo... A kupować również bo rynek moto to tragedia. Robin coś o tym wie
    Albo szroty za ciężkie pieniądze, których osobiście za 30% mniej bym nie chciał albo i 50%.
    Lub moto które mocno się ceni i do tego jeszcze jest 500km od domu
    Ciężki temat.
    A do sprzedaży trzeba się dobrze przygotować.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 557 z 1503 PierwszyPierwszy ... 574575075475555565575585595676076571057 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •