Close

Strona 53 z 1520 PierwszyPierwszy ... 3435152535455631031535531053 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 15194
  1. #521

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekm Zobacz posta
    Pozwolę sobie przypomnieć temat wątku: "Motocyklisci na forum - ujawnij sie i przywitaj"
    Mysle ze teraz ten watek to bardziej takoe pogaduchy motocyklowe, bo chyba juz wszyscy sie ujawnili I przywitali.

    Ale trzeba troche uwazac , bylo na forum kilka watkow o tematyce przestrzegania przepisow ruchu drogowego itp.
    Kazdy dawal swoja w jego mniemaniu najlepsza recepte I konczylo sie na przepychankach I zamykaniu watku.

    Czyli przywitania(jest ktos jeszcze?) I pogaduchy motocyklowe jak najbardziej.
    Kwestie uczestnictwa w ruchu drogowym I opinie o wspoluzytkownikach mozemy sobie darowac, bo z takich dyskusji I tak nic konstruktywnego nie wynika...

    P.s Wlasnie zaliczylem kontrolna przejazdzke tak ze 200km z haczykiem.

    A tak przy okazji zna ktos jakas firme/importera gdzie tanio mozna kupic fajne porzadne kierunki.
    Potrzebuje pare na tyl. Te z Larssona sa tanie, ale sa tak kiepskiej jakosci, ze juz w kolejnej parze zamontowanej na tyle sparciala guma I trzymaja sie tylko na izolacji.
    Oryginalow nie chce, bo z przodu tez mam akcesoryjne. Te na tyl kosztowaly chyba 25zeta za sztuke, starczyly na dwa sezony.
    Ogolnie chodzi mi o duza mozliwosc wyboru w rozsadnej cenie I dobrej jakosci.
    Diodowe raczej nie...
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 23-03-2012 o 19:04
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #522

    Domyślnie

    A tu taka ciekawostka dla początkujących, szukających pierwszego moto i to z kopem przyzwoitym. Oba silniki zbliżonej pojemności. Ten Kawasaki mniejszej mocy , jednak rozkład momentu obrotowego sprawia, ze kawa w testach mierzonych czasem wypada lepiej. Czyli nie zawsze moc jest mocna
    http://www.motocykl-online.pl/testy/...drugiego-planu
    na dole strony wyniki z pomiarów elastyczności silnika
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #523

    Domyślnie

    Witajcie, ostatnio przeglądałem internet i natknąłem się na coś takiego Junak M16! Wiem, ze to nie polski lecz koreański, jednak tak z sympatii (jestem ze Szczecina) do Junaka... myślicie, że tym da się jeździć?
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  4. #524

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thor88 Zobacz posta
    . myślicie, że tym da się jeździć?
    Jeździć się da, ale czy za tą kasę nie ma przyjemniejszych motorków ? Jeśli Junak to tylko w oryginale
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #525
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Dobra, na razie jeszcze nie sprzedaję sprzętów, jadę sobie polatać. Najwyżej...
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #526

    Domyślnie

    Pojeździć , a nie polatać jak ten poniżej
    http://filmy.scigacz.pl/cbr1100x300kmh
    Swoją drogą wczoraj z kawiarenki wyszło 3 kolesi takich w wieku 40-50 wsiedli na swoje GSXR 1000 i takie pałowanie odstawiali na mieście rozkręcając maszyny do 2 paczek, że należało by do nich ze sztucera strzelać. Niestety wiek jak wiedzę nie daje gwarancji normalności na motocyklu
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #527
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Robin, z czym ja do ludzi, pięćsetką?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #528

    Domyślnie

    500 to już jest czym jechać.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #529

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    500 to już jest czym jechać.
    Oj tak... nawet taka ślamazara jak Virażka daje czasem popalić

  10. #530

    Domyślnie

    No, sezon wreszcie rozpoczęty na dobre. Dziś pierwsza setka A na koniec na lotnisko popatrzeć na samoloty
    ...

Strona 53 z 1520 PierwszyPierwszy ... 3435152535455631031535531053 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •