Close

Strona 509 z 1521 PierwszyPierwszy ... 940945949950750850951051151955960910091509 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 081 do 5 090 z 15201
  1. #5081
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Pamiętacie jak chciałem sprzedać motocykl? Nikt z ogladających nie wierzył w przebieg, stan techniczny, prawdziwość ksiązki serwisowej. To ich pognałem w p. Podobnie było z moim BMW. Zgnije u mnie tak samo jak mój babski motocykl, ja jestem za nerwowy na takie interesy.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #5082

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Motocykl to nie samochód - dużo łatwiej znaleźć w nim, że coś było robione.
    to prawda, ale prawda też, że czasem miesiące zejdą, czy rok nawet zanim się znajdzie coś sensownego. Ja do tej pory kupowałem używane tylko po pierwszych właścicielach, tylko polskie salonowe czy 2 czy 4 koła. Próbowałem to i tamto z importu i niestety bez szans na moje wymagania. Zawsze jakieś dziury, jak nie techniczne, to w historii pojazdu, albo w karoserii dla mnie ważne jest "wiem czym jadę"

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Pamiętacie jak chciałem sprzedać motocykl? Nikt z ogladających nie wierzył w przebieg, stan techniczny, prawdziwość ksiązki serwisowej. To ich pognałem w p..
    bo chcieli kupić dobry motor w cenie złomu
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 11-12-2017 o 19:02
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #5083

    Domyślnie

    ja znalazłem szybko , renowacja trwa, mimo, że nie wiele będzie robione niektóre ceny przyprawiają o zawrót głowy, łatwiej o części do "osiołka" czy wl i często dużo taniej, pradwopodobnie trzeba będzie troszkę zwolnic i to ze względu na finanse, więc nie narzekajcie na ceny usług i części ...
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #5084
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    to prawda, ale prawda też, że czasem miesiące zejdą, czy rok nawet zanim się znajdzie coś sensownego. Ja do tej pory kupowałem używane tylko po pierwszych właścicielach, tylko polskie salonowe czy 2 czy 4 koła. Próbowałem to i tamto z importu i niestety bez szans na moje wymagania. Zawsze jakieś dziury, jak nie techniczne, to w historii pojazdu, albo w karoserii dla mnie ważne jest "wiem czym jadę"
    Stare, chińskie przysłowie mówi:

    "Jeśli coś ma cycki lub koła, to prędzej czy później będzie sprawiało problemy".

    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #5085

    Domyślnie

    ale to to pięknie grzmoci
    https://youtu.be/1Ck_k7_RPZs

    ale fajnie popierdziela, te zgrzyty czy aby nie ciąga podnóżkami o nawierzchnie przy złożeniu się ?
    https://youtu.be/vb7z9EUO8Vk
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 13-12-2017 o 16:22
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #5086

    Domyślnie

    Robin kupuje... Czyli szykuje się na zlot... Właśnie kiedy ten zlot? Robin organizujesz na Podlasiu?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #5087
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    A może ten zlot w moich okolicach?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #5088

    Domyślnie

    Dawno ustalone przeca, że zlot w centrum Polanda najlepszy, bo więcej nas dojedzie. Udziela się w wątku parę osób, a jest ze 20 ludzi na 2 kołach.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #5089

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Dawno ustalone przeca, że zlot w centrum Polanda najlepszy, bo więcej nas dojedzie. Udziela się w wątku parę osób, a jest ze 20 ludzi na 2 kołach.
    już się wykręca

    zlot w centrum Polandii nie wypalił przecież i jeszcze zwala na innych, że 20 osób ...
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #5090

    Domyślnie

    Jak nie chcecie na Podlasiu, bo niby daleko od Warszawy to ja dojadę nawet trochę za Warszawę :P
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 509 z 1521 PierwszyPierwszy ... 940945949950750850951051151955960910091509 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •