Close

Strona 429 z 1520 PierwszyPierwszy ... 3293794194274284294304314394795299291429 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 281 do 4 290 z 15193
  1. #4281

    Domyślnie

    Szukałem najlepszego wątku, żeby przywitać się na forum i chyba lepiej trafić nie mogłem )

    Z motocyklami mam znacznie więcej doświadczenia, niż z fotografią. Robię co w mojej mocy, aby wyrównać nieco te proporcje
    Od kilku lat dosiadam FZ6 Fazer '05, na którym to zjeździłem już kawałek Europy (m.in. Węgry, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Chorwacja, Słowenia, Czarnogóra i rejony Naszych bezpośrednich sąsiadów).
    Chętnie podzielę się wrażeniami i wskazówkami z takich wypraw, w zamian za kilka rad z dziedziny Foto ...no dobra...bezinteresowanie też coś podpowiem, jakby ktoś miał pytania

    I to chyba na tyle w moim pierwszy poscie.

    Dobry wieczór wszystkim.
    M.

  2. #4282

    Domyślnie

    LWG !
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #4283

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ursynowski Książe Zobacz posta
    Szukałem najlepszego wątku, żeby przywitać się na forum i chyba lepiej trafić nie mogłem )

    Z motocyklami mam znacznie więcej doświadczenia, niż z fotografią. Robię co w mojej mocy, aby wyrównać nieco te proporcje
    Od kilku lat dosiadam FZ6 Fazer '05, na którym to zjeździłem już kawałek Europy (m.in. Węgry, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Chorwacja, Słowenia, Czarnogóra i rejony Naszych bezpośrednich sąsiadów).
    Chętnie podzielę się wrażeniami i wskazówkami z takich wypraw, w zamian za kilka rad z dziedziny Foto ...no dobra...bezinteresowanie też coś podpowiem, jakby ktoś miał pytania

    I to chyba na tyle w moim pierwszy poscie.

    Dobry wieczór wszystkim.
    M.
    Bo FZ6 są super świetne
    Pokaż fotę

    Wysłane z mojego P10 Lite
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #4284

    Domyślnie

    Ursynowski Książe

    na zlot Nikoniarzy FZ6 idealna, a kolega Krzysztof będzie jechał z Warszawy.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #4285

    Domyślnie

    Kolektory czyszcze

    Wysłane z mojego P10 Lite
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #4286

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Kolektory czyszcze

    Wysłane z mojego P10 Lite
    Phi.
    To nie przebije mojej nowej chlodnicy, jeszcze dziewiczej od wszelkich owadow.
    Specjalnie nw zlot wymienilem.

    Trza bedzie przed wyjazdem jakies pucowanko moto zrobic.


    P.s Witam nowego kolego Ursynowski ksiaze.
    Jesli chcesz zajrzyj da watku o zlocie, jakby co zapraszamy.
    Ja jade z wawy jak juz Robin wspomnial.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 17-06-2017 o 10:32
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #4287

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc to żal (_l_) ściska. W wątku przewinęło się od cholery motocyklistów, którzy wszędzie jeżdżą setki km nawijają po Polsce czy Europie, jak na zlot pasjonatów fotografii i motocykla to ....... benzyny szkoda
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 17-06-2017 o 11:09
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #4288

    Domyślnie

    A gdzie ten zlot? gdzie organizacja?
    Sokolnik ciężko zajęty pucowaniem kolektorów.
    Mam jechać 450km na kawkę i tego samego dnia wracać?
    Mój wyjazd do Rumunii przesunięty i w sumie miałbym czas, ale wybaczcie jazda taki kawał, żeby zobaczyć "pomarańczę" trochę średnio mi się podoba.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  9. #4289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomajk Zobacz posta
    Mam jechać 450km na kawkę i tego samego dnia wracać?
    .
    Jeśli pogoda dopiszę, tzn będzie tip top korzystnie do jazdy to siadam i jadę. Jednakże mocno biorę pod uwagę nocleg z soboty na niedzielę w cenie do 100zł no max 150 i te dodatkowe 50 to za to aby Suzi pod chmurką nie stała
    Mam niby tylko 200km, ale wolał bym z noclegiem, bo droga ode mnie jest bardzo lipna, dziura na dziurze i same wiejskie zakręty z końskim i krowim gufffnem na czymś co asfaltem kiedyś było w setce miejscowości więc można liczyć, że się umacham jak bym 400 przejechał .
    Ale najważniejsza pogoda na tip top. Bez pogody na 102 nie startuje.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 17-06-2017 o 12:44
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #4290

    Domyślnie

    Ja dzwoniłem ro różnych ośrodkach. Później się okazało że bez sensu (tak pisaliście) bo zobaczymy jaka będzie pogoda i że na miejsce znajdzie się kwaterę. OK!
    Ja miałem teraz ciężkie tygodnie nawet na moto nie jeździłem.
    Z całej szumnie zapowiadanej imprezy, zostało chętnych 3ech motocyklistów. Głosy się pojawiły że rano jechać wieczorem wracać bo nocleg jest bee.
    Zdecydujecie się chłopy
    Bo jak dziewczynki.
    1os napisała do mnie priv ale nikt zaliczek nie wpłacił. Ok na bookingu można zarezerwować itp i tak też pewnie zrobię.
    Każdy chce co innego... Tak się nie dogodzi każdemu.

    Wysłane z mojego P10 Lite
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 429 z 1520 PierwszyPierwszy ... 3293794194274284294304314394795299291429 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •