Close

Strona 400 z 1521 PierwszyPierwszy ... 3003503903983994004014024104505009001400 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 991 do 4 000 z 15201
  1. #3991

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomajk Zobacz posta
    Ale macie dobrze, że pogodę sobie wybieracie do jazdy
    Dokładnie,
    ..jeździłem wczoraj, przedwczoraj, dzisiaj, pewnie jutro też bez otrąbiania światu o tych wyczynach .
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #3992

    Domyślnie

    Wow, jak dorosnę chcę być taki jak Wy.

    Pursue happiness with diligence

  3. #3993

    Domyślnie

    Zacznij może od jazdy po właściwej stronie.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  4. #3994

    Domyślnie

    Też Was kocham
    i się podzielę dylematem. Słoneczko wyszło, 12 st C sucho. Siadać na rower czy na moto
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #3995

    Domyślnie

    Ale po co się katować, siądź przy stole i wypij
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  6. #3996

    Domyślnie

    Wygrał rower, bo pojechałem po browara do sklepu, ale i tak zmarzłem w nabiał guuupio było rowerem w spodniach motocyklowych przecież jeździć
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #3997

    Domyślnie

    Obtrabiam wszystkim, ze dzisiaj nawinalem jakies 250km

    Zmarzlem w gorskiej zimowej kurtce z membrana jak nie wiem co,
    ukrecila mi sie linka predkosciomierza. Na trasie przy wyprzedzaniu na 3-ego (zwykle tego nie robie) ktos postanowil sie dolaczyc na 4 i zaczal mnie spychac z drogi ale klakson przywolal go do porzadku oprocz mojego uniku ofc.
    A za pare km paniusia w drogim merolu przy wyprzedzaniu z naprzeciwka oczywiscie nie raczyla mnie zauwazyc (mimo ze jezdze na dlugich) i musialem ostro hamowac z ponad 100km/h i uciekac do pobocza.

    Ale w sumie fajnie bylo.
    A i jeszcze jakies 2 bezpanskie psy na zadupnej stacji benzynowej obsempily mnie z polowy hot-doga.

    Zwykly dzien z zycia motocyklisty
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 30-04-2017 o 19:15
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #3998

    Domyślnie

    Czy ktoś wybiera się w tym roku we wrześniu z "plecakiem" w rundkę, przez Dolina Loary, Monte Carlo i przez Dolomity do domciu?
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  9. #3999

    Domyślnie

    Tomek i Ty to wszystko na motocyklu. Nie stać Cię na samochód ? żarcik
    Jadę na 1o-12 dni na południe Europy objazdówkę zrobić ze swoją panną młodą ale dieslem co by taniej i wygodniej było.
    Jakiś Mediolan, Bergamo San Remo, może Chorwacja. Planu jeszcze dokładnego nie ma , ale to początek sierpnia.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    . Na trasie przy wyprzedzaniu na 3-ego (zwykle tego nie robie) ktos postanowil sie dolaczyc na 4 i zaczal mnie spychac z drogi ale klakson przywolal go do porzadku oprocz mojego uniku ofc.
    A za pare km paniusia w drogim merolu przy wyprzedzaniu z naprzeciwka oczywiscie nie raczyla mnie zauwazyc (mimo ze jezdze na dlugich) i musialem ostro hamowac z ponad 100km/h i uciekac do pobocza.

    A ja coraz bardziej cykam się jeździć zwłaszcza, że świadomy jestem swoich ograniczeń, szybkości reakcji, spostrzegawczości, refleksu. Po prostu za szybki motor mam i na grubo się zastanawiam aby zmienić zapierdalacza na motocykl do rekreacyjnej jazdy dające radość, a nie stres.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #4000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    ...... ale i tak zmarzłem w nabiał guuupio było rowerem w spodniach motocyklowych przecież jeździć
    Czemu? Jakbyś jeszcze kask założył to byłaby pełna stylówa ...
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 400 z 1521 PierwszyPierwszy ... 3003503903983994004014024104505009001400 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •