Close

Strona 319 z 1521 PierwszyPierwszy ... 2192693093173183193203213293694198191319 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 181 do 3 190 z 15201
  1. #3181

    Domyślnie

    Wlasnie to chce przekazac.
    Be sensu zostawiać taka przednia oponę (mimo, że ma trochę bieznika) i dawać na tym mówię.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #3182
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Zmieniłem świece, przepłukałem układ, zmieniłem olej i filtry. I du*a. Przewody paliwowe od zbiornika do kranika stały się już tak kruche, że pękły. Są nieco wygibaśne, więc napisałem do ASO czy da się je załatwić. Pozostaje czekać. Jak nie będą mieli, zrobię jakąś rzeźbę. Szkoda, bo miałem nadzieję, że trochę dzisiaj polatam. :/

    P.S. Sokolnik, Ty masz prawko tylko na ładną, słoneczną pogodę?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3183

    Domyślnie

    Dziwne, jak tam nic nie kręciłeś przed postawieniem moto na zimę, a odpalałeś go co miesiąc do zagrzania na nominalną temperaturę ? Jeśli te przewody paliwowe taki kruche to może coś tam się złuszczyło w środku w przewodzie, coś wykruszyło i przytkało, spróbuj plakiem w sprayu tym do plastiku odpalić pryśnij w króciec filtra i zrób starter. Jak zagada chociaż na jeden, dwa cykle pracy to znaczy, że zapłon okejos.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #3184

    Domyślnie

    no to się rozpiszę
    poszukujesz motocykla który jest najczęściej wybierany jako pierwszy motocykl, bo niestety net, literatura i różne fora mówią, że to mam być 600 i 100 kucy, cała reszta jest dla capów i lamerów, więc szukasz motocykla najczęściej po kimś kto uczył się na nim jeździć i wyładował na nim wszystkie swoje emocje, a dziwisz się, że mają ryski, nie znam osoby która by nie położyła swojego pierwszego moto.
    No to szukasz to czego wszyscy szukają, co jest przewartościowane i ma być ładne bo pierwszy kupuje się oczami, a jednocześnie w okresie, kiedy również po zimie świerzaki poszukują coś co ma ładnie wyglądać pod bramą (czy to ładne to sprawa gustu) i musi mieć 100 kucy bo inaczej już na początku skreślą cię jako "motocyklistę".
    Czy nie prościej kupić coś mniej "popularnego" sprawdzić, czy w ogóle to mi się podoba i ewentualnie sprzedać później z minimalną stratą ? - zwłaszcza, że po wprowadzeniu nowych przepisów motocykle podrożały
    to przykłady - nie propozycje
    http://allegro.pl/honda-cb-500-i6749171853.html
    http://allegro.pl/suzuki-sv-650-s-i6753488386.html
    Ostatnio edytowane przez bogdi64 ; 19-03-2017 o 15:09
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  5. #3185
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Dziwne, jak tam nic nie kręciłeś przed postawieniem moto na zimę, a odpalałeś go co miesiąc do zagrzania na nominalną temperaturę ? Jeśli te przewody paliwowe taki kruche to może coś tam się złuszczyło w środku w przewodzie, coś wykruszyło i przytkało, spróbuj plakiem w sprayu tym do plastiku odpalić pryśnij w króciec filtra i zrób starter. Jak zagada chociaż na jeden, dwa cykle pracy to znaczy, że zapłon okejos.
    Zimą nie odpalam, nawet na chwilę. Silnik ogólnie odpala, tylko źle reaguje na manetkę -gaśnie. I nie trzyma właściwie obrotów jałowych, faluje. Teraz i tak muszę czekać na przewody.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #3186

    Domyślnie

    A ssanie się domyka?
    Pursue happiness with diligence

  7. #3187

    Domyślnie

    A ja Sokolnika rozumiem, że od razu chce kupić moto do jeżdżenia i do oczu cieszenia i na dzielni szpanu robienia i musi być ze 100 KM i z duży silnik.
    Ni cholery tylko nie rozumiem czemu On nie rozumie, że tego za 8-9 tys zł osiągnąć się nie da
    Zaraz i ta rokująca Yamaha też będzie sprzedana, jak wszystkie co wynajdziemy, bo i ta czarna Imazuma odnowiona na tip top też podobno znalazła nowego właściciela

    motor do wypolerowania, wyczyszczenia, coś tam podmalowania matowym lakierem na lewym dekielku i będzie wyglądał jak nowy i jeździł też świetnie, a do Bydgoszczy rzut kamieniem Sokolnik ma
    http://allegro.pl/yamaha-fz-6-fazer-...7.html#thumb/8
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 19-03-2017 o 21:31
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #3188

    Domyślnie

    obecny (4 sezon) kupiłem bez oglądania, przez telefon, wystarczyła mi informacja od mechanika - jeśli poświęcę parę dni na czyszczenie i drobne usunięcie niedomagań to mam brać, wynająłem busa i pojechałem po niego ponad 200km (motocykl stał 7 lat), dokładnie po tygodniu (jak stopniał śnieg) zacząłem nim jeździć i tak do dziś, dzięki temu, że był brudny, w pajęczynach i z rozładowanym aku do 0, to żaden świerzak się nim nie zainteresował , dziś jego wartość podskoczyła o minimum 30%, a ja cieszę się jazdą , niestety, czym ładniejszy (bardziej odpicowany) cena rosła i szybkość jego sprzedaży wzrastała ale czy radość bezproblemowej jazdy przyszłego nabywcy była równa mojej, tego już nie wiem
    ps: też chcę mazdę mx5 za 10 000, bez dziur, w idealnym stanie i pięknie wyglądającą - czy to znaczy, że nigdy takiej mazdy nie kupię ?
    ps2: za motocykl który chciałem kupić (2002 rok konkretny egzemplarz ) chciałem dać 20 000, mimo że cena giełdowa to ok 14-16 tyś i mi go nie sprzedano bo cena sprzedawcy była 24 tyś i nie kupiłem tylko dla tego, że ....nie miałem 24 tyś
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  9. #3189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    ps2: za motocykl który chciałem kupić (2002 rok konkretny egzemplarz ) chciałem dać 20 000, mimo że cena giełdowa to ok 14-16 tyś i mi go nie sprzedano bo cena sprzedawcy była 24 tyś i nie kupiłem tylko dla tego, że ....nie miałem 24 tyś
    I tak się kupuje jeśli się chce na serio coś kupić i ma się świadomość wartości tej rzeczy przynajmniej dla siebie. Też tak miałem jak szukałem KTMa DUKE 690
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #3190

    Domyślnie

    ładny i spełnia wymagania, każdy się obejrzy i jest bez rys
    http://allegro.pl/honda-cx500-i6755976824.html#thumb/8
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Strona 319 z 1521 PierwszyPierwszy ... 2192693093173183193203213293694198191319 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •