Close

Strona 13 z 1518 PierwszyPierwszy ... 3111213141523631135131013 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 15177
  1. #121

    Domyślnie

    Witam serdecznie motocyklistów
    Ja obecnie pomykam Road Star'em 1600. Jak ktoś był kiedyś u Wściekłych Łosi na zlocie, to może mnie kojarzyć

  2. #122

    Domyślnie

    Jak nie będzie padało po południu to jadę odebrać swój pierwszy motocykl Hondę Revere - NTV. Jak już ją opanuję to też piszę się na zlocik.
    Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koziak Zobacz posta
    Jak nie będzie padało po południu to jadę odebrać swój pierwszy motocykl Hondę Revere - NTV. Jak już ją opanuję to też piszę się na zlocik.
    Do dzisiaj pamiętam dzień, w którym odbierałem pierwszy motocykl - używaną MZ'tkę 250 TS (byłem na drugim roku studiów).

    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  4. #124

    Domyślnie

    używaną MZ'tkę 250 TS (nabyłem na drugim roku studiów).
    Nikt zywy nie moze byc tak stary

  5. #125

    Domyślnie

    Ja za chwilę baty zbiorę... bo już jednośladami nie jeżdżę...

    Skutecznie zniechęcił mnie pojazd MZ ES250 "jaskółka"... po długiej walce poległem. Potem wpadła mi w ręce Yamaha XS400 SE Special i dopiero w tedy poczułem co to jazda na motorze. Niestety miłość przeszła mi wraz z wyjazdem do Irlandii na zmywak. Jednak wieżę, że wrócę na właściwą drogę - brat ma intrudera
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  6. #126

    Domyślnie

    Niestety miłość przeszła mi wraz z wyjazdem do Irlandii na zmywak.
    Ale jak juz skonczysz zmywac to bedzie na wymarzona maszyne

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Ale jak juz skonczysz zmywac to bedzie na wymarzona maszyne
    Chciałbym Na razie zbieram na inny wózek... dziecinny
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  8. #128

    Domyślnie

    To znacznie wazniejszy pojazd

  9. #129

    Domyślnie

    Witam
    W zasadzie po zrobieniu prawka a było to w latach 90 nic co dwa kółka i silnik nie miałem, ciągle inne wydatki - a to jak kolega Al Koholik na wózek, a to na aparat się zbierało aż do teraz HD MT350 - mało popularny sprzęt ale oryginalny dość. Postaram się jakieś fotki wrzucić w najbliższym czasie ...

  10. #130

    Domyślnie

    Ja drugi rok będę śmigał Hondą CBF 1000 tylko na prawko nie mam czasu ... ale na kurs zapisałem się w tamtym roku

Strona 13 z 1518 PierwszyPierwszy ... 3111213141523631135131013 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •