Close

Strona 12 z 1520 PierwszyPierwszy ... 2101112131422621125121012 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 15194
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Poza tym wez pod uwage statystyki wypadkow.Wiekszosc wypadkow z udzialem motocyk-samochod powoduje kierowca samochodu...bo ja nie widzialem jak wyjezdzalem z podporzadkowanej, bo nie spojrzalem w lusterko. Takie sa statystyki wypadkow w Polsce,mozesz sobie sprawdzi w necie.
    Tak mi się przypomniał Twój post jak zobaczyłem ten filmik: klik
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dorian Zobacz posta
    Tak mi się przypomniał Twój post jak zobaczyłem ten filmik: klik
    Mi juz sie po prostu nie chce wchodzic w dyskusje na temat ruchu drogowego , bylo pare takich watkow z biciem piany. Chcesz sobie popisac i ponarzekac na motocyklistow , bezmyslnych pieszych czy kierowcow tirow, czy co tam ci sie podoba, to prosze.
    Tylko ja wylaczam sie z tej bezoowocnej dyskusji, Ja bede uwazak swoje a ty swoje i niech tak zostanie.

    Watek zalozylem po to aby poznac ile ludzi dzieli ze mna pasje motocyklowa oprocz fotograficznej na tym forum.
    Z mojej strony EOT na dyskusje o ruchu drogowym.



    P.S Tez cos chcialem wrzucic z You tube, ale jednak uznalem ze nie jest to dobre zrodlo, bo mozna tam znalezc wszystko co sie podoba.....dlatego ja ufam bardziej wiarygodnym zrodlom typu prasa motoryzacyjna czy statystyki, ale jak dla ciebie You tube jest bardziej rzetelne to prosze....jak napisalem z mojej strony EOT.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    P.S Tez cos chcialem wrzucic z You tube, ale jednak uznalem ze nie jest to dobre zrodlo, bo mozna tam znalezc wszystko co sie podoba.....dlatego ja ufam bardziej wiarygodnym zrodlom typu prasa motoryzacyjna czy statystyki, ale jak dla ciebie You tube jest bardziej rzetelne to prosze....jak napisalem z mojej strony EOT.
    Dla mnie rzetelne jest to co widzę. Hordy kretynów w samochodach i na motocyklach.
    A Ty jak chcesz to możesz wierzyc w prase, TVN i inne takie.

    Zgodze sie jednak co do tego, ze juz wystarczy. Prosze o usuniecie postow nie na temat, nie ma co bic piany.
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  4. #114

    Domyślnie

    Ja również nie mogę zapomnieć o motorach mimo usilnych starań całej mojej rodziny
    Pierwszy to jawka jak miałem jakieś 14-15 lat, kupiony za własne pieniądze, przerobiona na enduro ku uciesze moich rodziców chyba więcej pod motorem niż na nim, ale nauczyłem się mechaniki .
    Następnie była Honda, tu poznałem kilka osób, powstała fajna ekipa i było **********.
    W wieku 17 -18 lat musiałem sprzedać niestety, potrzebowałem pieniądze na samochód.
    To Honda


    To część naszej ekipy


    Przymierzam się do kupna na następny sezon, jak się nie uda to za 2 lata (twardy termin), ale będzie na 100%.

    Albo Honda VTX 1300 do przeróbki, jeszcze lepiej Honda VT 1300 CX
    Ogólnie taki kierunek



    Ostatnio edytowane przez wonito ; 29-03-2010 o 14:24
    Podpis zgodny z regulaminem forum

  5. #115
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Jaki jest najpóźniejszy wiek kiedy jeszcze się można przesiąść z samochodu na motocykl? Uwielbiałbym zostać "czarnym aniołem", coś w rodzaju ZZ-Top , ale planowałem to sobie dopiero na następne życie....

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Jaki jest najpóźniejszy wiek kiedy jeszcze się można przesiąść z samochodu na motocykl? Uwielbiałbym zostać "czarnym aniołem", coś w rodzaju ZZ-Top , ale planowałem to sobie dopiero na następne życie....
    Ponoć na to nigdy nie jest za późno. Poza tym akurat Tobie to się dziwię - wszak jesteś w ojczyźnie Harleya i aż się prosi wyhaczyć jakiegoś chopperka

  7. #117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Jaki jest najpóźniejszy wiek kiedy jeszcze się można przesiąść z samochodu na motocykl? Uwielbiałbym zostać "czarnym aniołem", coś w rodzaju ZZ-Top , ale planowałem to sobie dopiero na następne życie....
    Nie pierdziel tu kolego o następnym życiu, bo nigdy nic nie wiadomo ( może nas nabierają ) .
    Wsiadaj na bike'a i jazda ! Ja nie jeździłem ok. 15-20 lat i teraz na motorku czuję się świetnie. Jeśli masz jako taką zborność ruchów - dasz radę.
    Spróbuj może najpierw z jakimś mniejszym, żeby się oswoić, a potem wybierz to na co masz ochotę. Ja po przerwie zaczynałem od 600 ccm, a teraz mam 1000ccm. Mój brat w USA po podobnej przerwie wsiadł od razu na 1000.

  8. #118

    Domyślnie

    Witam,

    też śmigam, a to moje moto:


    Pozdrowienia dla Forumowiczów Motocyklistów - Lewa w Górę. A na spotkanie - minizlot Braci Forumowej się piszę.

    Pozdrawiam, QuadMan
    Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....

  9. #119

    Domyślnie

    OOooo powitać, widzę że wątek moto-foto pojawia się co pewien czas
    Na moto przesiadłem się dopiero 3 lata temu, w końcu trza spełniać swoje marzenia.
    D80 | N 18-70 | T 17-50 2.8 | N 80-200 2.8 | N 24 2.8 | N 50 1.8D | SB800 | oraz inne klamoty |
    Zapraszam tekus.net | ŁÓDZKA GRUPA FOTOGRAFICZNA KORAB

  10. #120
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Jaki jest najpóźniejszy wiek kiedy jeszcze się można przesiąść z samochodu na motocykl? Uwielbiałbym zostać "czarnym aniołem", coś w rodzaju ZZ-Top , ale planowałem to sobie dopiero na następne życie....
    Zrób to choćby teraz. Jedyne czym ryzykujesz, to złością na siebie, że nie wcześniej...
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 12 z 1520 PierwszyPierwszy ... 2101112131422621125121012 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •