Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Moje 85/1.8 na pelnej dziurze ma takie CA, że rzęsy były by na tym zdjęciu fioletowe. Gratuluję dobrej sztuki.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

  2. #22

    Domyślnie

    Podłącze się do wątku i podpytam was o sprawy czysto techniczne.
    Czy są jakieś szczególne warunki w których CA najbardziej wychodzi czy nie można o czymś takim mówić? Pytam bp przymierzam się do zakupu 2 szkieł i chętnie zdobył bym wiedzę na temat jak je skutecznie sprawdzić pod tym właśnie kątem. ( m. in N 85 1.8 lub sigmę 85 1.4 o ile nie każą czekać na to cacko kilka miesięcy, w ostateczności Falcona 85 1.4)

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturjb Zobacz posta
    Moje 85/1.8 na pelnej dziurze ma takie CA, że rzęsy były by na tym zdjęciu fioletowe.
    mialem to samo + mydlo, szybko sie pozbylem tego szkla...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fear Zobacz posta
    Podłącze się do wątku i podpytam was o sprawy czysto techniczne.
    Czy są jakieś szczególne warunki w których CA najbardziej wychodzi czy nie można o czymś takim mówić? Pytam bp przymierzam się do zakupu 2 szkieł i chętnie zdobył bym wiedzę na temat jak je skutecznie sprawdzić pod tym właśnie kątem. ( m. in N 85 1.8 lub sigmę 85 1.4 o ile nie każą czekać na to cacko kilka miesięcy, w ostateczności Falcona 85 1.4)
    Zauważyłem CA przy portrecie córki na gałęziach które były w tle (szaro-buro-ciemne gałęzie na tle nieba miały fioletowe obwódki), nie zdarza się to często.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fear Zobacz posta
    Podłącze się do wątku i podpytam was o sprawy czysto techniczne.
    Czy są jakieś szczególne warunki w których CA najbardziej wychodzi czy nie można o czymś takim mówić?
    Pełna dziura. Krawędzie ciemnych elementów na bardzo jasnym tle.
    D700, D300 + MB-D10, N 14-24/2.8, N 35/2, N 50/1.4g, N 70-200/2.8 vrI N SB-900, S EF-500 DG SUPER, Mf 055xprob + 804rc2, Lowepro SR D550 AW

  6. #26

  7. #27
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    augustów/żory/stafford
    Posty
    667

    Domyślnie

    wygląda na to, że trafiłem na jakis wyjątkowy egzemplarz. ostro od pełnej dziury, najczesciej używam na f1.8-2.2
    ...

  8. #28

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •