Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11

    Domyślnie

    Prz3mo, masz nick na zielono, więc masz power, aby podpinać wątki gdzie chcesz. Ja po prostu nie mogłem się zdecydować

    Czornyj, profil sprawdził się doskonale, bo właśnie tylko jarzeniówką mogę osiągnąć takie surrealistyczne tonacje bez zbędnego kombinowania

  2. #12

    Domyślnie

    Nie sprzedajesz go przypadkiem ??
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  3. #13

    Domyślnie

    Witam
    Ja również posiadam to szkiełko i kiedys tutaj pokazywałem serię zdjęć z wypadu mojej córy ze mną do parku ale nie mogę coś znaleść tego posta.
    W paczce znajduje się kilkanaście fotek z tego wypadu, zrobionych na f1.8 obejmujących całą postać. Dodatm że fotki były robione przy b.dużym słońcu aparatem D300.

    http://www.h.tar.pl/85_18.ZIP
    Ostatnio edytowane przez Pimps ; 17-03-2010 o 12:48
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  4. #14

    Domyślnie

    Sorki, Coroner, ale obiektyw zostaje u mnie na stałe. Jest za dobry aby go sprzedawać, a jednocześnie za tani, aby jego sprzedaż miała 'życie uratować'.

    Pimps, widzę, że Twój egzemplarz też jest ładny.

  5. #15

    Domyślnie

    Robię tym obiektywem zdjęcia na D90 i muszę przyznać że bywa problem z powtarzalnością przy ujęciach całej postaci na większych odległościach. Nie wiem jednak ile w tym winy obiektywu, ile autofokusa D90 a ile mojej . Przy bliższych odległościach jest lepiej. Dlatego często do całej postaci używam 35 1.8 ale niestety to już nie to samo. Co do ostrości to od 2.0 jest całkiem nieźle a od 2.8 znakomicie.

  6. #16

    Domyślnie

    hmm, mniam mniam. i wanna this cudo

  7. #17

    Domyślnie

    Pimps a możesz wstawić pełnego JPG jednego ze zdjęć z paczki ?

  8. #18

    Domyślnie

    Hmm, to nie tak. Ważne tutaj jest światło. Otóż to jest najlepszy z używanych przeze mnie obiektywów w teatrze. Sądzę, że nie lubi on dużej ilości światła (na 1, i oczywiście jak każdy lubi "bliskość". Przepraszam za całkiem nieścisłe definiowanie, ale można chyba mnie zozumieć? Kiedy próbowałem robić coś w plenerze nic nie wychodziło... .
    G.
    NX11

  9. #19

    Domyślnie

    Witam tak jak napisałem podaje link do 4 nef'ów. Paczuszka waży 84 MB

    http://www.h.tar.pl/NEF_85_18.ZIP
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  10. #20

    Domyślnie

    Miałem ten obiektyw bardzo krótko, jednak zdążyłem go dokładnie przetestować, ostrością na 1,8 nie powala, ale bardziej przeszkadzały mi monstrualne aberracje. Tak właściwie zakres używalności zaczynał się od 2,5, ale zaznaczę że na puszcze DX, ten obiektyw na FX dostaje skrzydeł, widziałem masę zdjęć z D700/D3 z tego obiektywu i były o klasę lepsze niż z DXa. To po prostu dość stara konstrukcja nie projektowana przecież pod cyfrę
    Trzy puszki i kilka szkiełek - ot takie tam

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •