Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie czemu widzę tylko iv.pl

    witam
    dlaczego gdy chcę obejrzeć niektóre zdjęcia w dziale pojedynki widzę tylko http://iv.pl - czy to znaczy że zdjęcie poprostu jest już niedostępne czy może mam problem z przeglądarką - pytanie może banalne ale jestem świeżak
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 16-03-2010 o 01:35 Powód: ORTO! ("świerzak")
    d90 + N 18-105

  2. #2

    Domyślnie

    iv.pl jest darmowym serwerem, i jeśli zdjęcie nie jest przez jakiś czas oglądane, to je kasują. To jest niezależne od naszego forum. Pewnie wchodzisz na jakieś stare pojedynki?

  3. #3

    Domyślnie

    Dokładnie - zdjęcia na iv.pl są dostępne tylko przez 3 miesiące od ostatniego wyświetlenia więc w starych pojedynkach po prostu nie widać już tych zdjęć. Z tego też względu ostatnio nie wystawiam już tam zdjęć do pojedynków i kombinuję z różnymi innymi darmowymi serwerami zdjęć.

  4. #4

    Domyślnie

    dziękuję za info
    pozdrawiam
    d90 + N 18-105

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    Dokładnie - zdjęcia na iv.pl są dostępne tylko przez 3 miesiące od ostatniego wyświetlenia więc w starych pojedynkach po prostu nie widać już tych zdjęć. Z tego też względu ostatnio nie wystawiam już tam zdjęć do pojedynków i kombinuję z różnymi innymi darmowymi serwerami zdjęć.
    Polecam imageshack.us i założyć na nim darmowe konto. Ja mam tam ponad 3 letnie obrazki i nie zostały jeszcze usunięte. Przy Najstarszym widnieje Wizyty: 3

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pap911 Zobacz posta
    Polecam imageshack.us i założyć na nim darmowe konto. Ja mam tam ponad 3 letnie obrazki i nie zostały jeszcze usunięte. Przy Najstarszym widnieje Wizyty: 3
    Dokładnie, dzisiaj wpadłem do tego działu i lipa... nic nie ma poza komentarzami no oprócz tych najświeższych...
    Pzdr

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pap911 Zobacz posta
    Polecam imageshack.us i założyć na nim darmowe konto. Ja mam tam ponad 3 letnie obrazki i nie zostały jeszcze usunięte. Przy Najstarszym widnieje Wizyty: 3
    IS miał wcześniej pewne wady które mnie strasznie irytowały szczególnie gdy trzeba było wystawić głosowanie z dużą ilością zdjęć - wszystko zajmowało zbyt dużo czasu i dlatego kiedyś rozpoczęliśmy poszukiwania alternatyw. Być może jednak trzeba się będzie ostatecznie przeprosić z imadżkrzakiem...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pap911 Zobacz posta
    Polecam imageshack.us i założyć na nim darmowe konto. Ja mam tam ponad 3 letnie obrazki i nie zostały jeszcze usunięte. Przy Najstarszym widnieje Wizyty: 3
    Polecam .ja ma konto 2 lata i 1 tylko został usunięty ale to podlegał pod ostry akt

  9. #9

    Domyślnie

    na IV.PL też można założyć darmowe konto i wtedy obrazki nie są kasowane
    są kasowane co kilka m-cy obrazki niezarejestrowanych użytkowników
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartos Zobacz posta
    na IV.PL też można założyć darmowe konto i wtedy obrazki nie są kasowane
    są kasowane co kilka m-cy obrazki niezarejestrowanych użytkowników
    Zarejestrowanym użytkownikom iv.pl też kasuje zdjęcia.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •