Close

Strona 53 z 223 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 2222
  1. #521

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tonacja Zobacz posta
    dla nich dobra fotka to taka, gdzie człowiek stoi na środku kadru, patrząc się wprost w aparat i uśmiecha się od ucha do ucha - nie koniecznie szczerze.
    Skąd ja to znam))
    Koleżanka do tej pory mi wypomina (niby w żartach), że na jej zdjęciach ślubnych (niektórych) "menżu ma uciętą głowę"... a to już ponad 20 lat minęło...
    N

  2. #522

    Domyślnie

    no to bardzo pamiętliwa osóbka. Co śmieszniejsze - dostałam w prezencie gwiazdkowym książkę "fotografia ślubna w praktyce". Rodzice mojego narzeczonego przeglądali sobie tą książkę... ojjj... ile się nakomentowali. "A dlaczego ten chłop ma uciętą głowę", "a dlaczego tło takie zamazane", "a po co robić zdjęcia kieliszków", "a po co zdjęcie samych rąk", "czarno-białe są brzydkie, mamy nadzieję, że wy nie pozwolicie fotografowi takich sobie robić na ślubie", "a to zdjęcie takie ciemne...co w tym ładnego?", "jak można założyć czerwoną suknię ślubną". Także próbowałam tłumaczyć to i owo, aczkolwiek wiem, że to na nic się nie zdało i rodzice raczej nie będą zadowoleni z naszego reportażu ślubnego no ale kończę już ten Off

  3. #523

    Domyślnie

    Może będę trochę nieoryginalny, ale ja się wcale tym ludziom nie dziwię. Nie robię sam zdjęć ślubnych, ale moim zdaniem fotograf powinien porozmawiać czego potrzebują fotografowani. Przecież zdjęcia mają się podobać fotografowanym, a nie fotografowi.

  4. #524

    Domyślnie

    Poważnie? A jak ci młodzi powiedzą, że chcą nago w ruinach, albo na łóżku wklejonym w PS w jezioro to też zrobisz?
    Fotograf ma swoje portfolio, ma swój styl, robi prezentacje i skoro para go wybiera to znaczy że szukała właśnie takiego i takie ma oczekiwania co do zdjęć.
    Ale ja tam pewnie się nie znam.

  5. #525

    Domyślnie

    Tak z innej beczki panowie (to dla tych którzy uważają ze niewiadomo jaka puszka to wspaniałość). mam d300, d80 i d50. Wiecie co uwielbiam brać do ręki i robić zdjęcia? wiecie jaka puszka mnie nie zawiodła ? D50.
    http://img98.imageshack.us/img98/1958/41532183.jpg
    http://img405.imageshack.us/img405/6653/beznazwy2mi.jpg
    Kto mi powie jaka tu jest czułość? dodam ze to D50
    Pracowałem przez jakiś czas na ślubach d200 i powiem wam ze to bardzo dobra puszeczka. AF? hmm wg mnie kreci śrubokrętem o wiele szybciej niż d300.
    podpis niezgodny z regulaminem

  6. #526

    Domyślnie

    Najwazniejsze jest żeby poznać swój sprzęt. Bez poznania wad i zalet nawet D3x/s da ciała a podobno pro pucha która powinna robić zamiast fotografa super zdjecia...

  7. #527
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    prosze mi tu OT nie robić bo zgłoszę moderatorowi do posprzatania
    to jeden z nielicznych wątków na forum który posiadając ponad 500 postów trzyma się tematu!

  8. #528

    Domyślnie

    Ależ oczywiście. Konkludując moją wypowiedź, ktoś kto się dobrze zapozna z d200 które jest naprawdę dobrym sprzętem, może wyczyniać naprawdę dobre foty

    Ja zaczynam coraz bardziej poznawać i coraz bardziej mi się ryjek cieszy

  9. #529

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    Ja zaczynam coraz bardziej poznawać i coraz bardziej mi się ryjek cieszy
    Ale przecież masz funię
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  10. #530

    Domyślnie

    Panowie a ile macie już za sobą na naszych wspaniałych D200

Strona 53 z 223 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •