Close

Strona 52 z 223 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 2222
  1. #511

    Domyślnie

    Do kościoła D300 jest naprawde wystarczający a i D200 da rade swego czasu musiałem ratować się D40 i było ok Fakt że ISO 1000 w D200 czasem nie powala na kolana ale też nie ma co płakać.Dziś wigilia więć życze wam koledzy wszystkiego fotograficznego,a co do tego wątku to Firmie Nikon życze wyprodukowania lepszej puszki niż D200:P

  2. #512

    Domyślnie

    Milego fotografowania dzisiaj przy stole wygilijnym swoimi d200

    Drop Test

    http://www.kenrockwell.com/nikon/d200/drop-test.htm
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 25-12-2010 o 17:28 Powód: łączenie postów
    | D60 | F90x | S200 | lampa no name. |18-55 |55-200 |

  3. #513

    Domyślnie

    Gdyby DXXX miały inne mocowanie paska to nic takiego by się nie stało, bo te mocowanie co mają to wbija się w korpus jak gwoźdź.

  4. #514

    Domyślnie

    Jeśli post będzie głupi to zdjąć go proszę,wczoraj był u mnie zanjomy i zapytał mnie czy D200 ze szkłem f/2.8 i SB900 wystarczy na Śluby jeśli ktoś planuje zacząć to robić (chodziło mu o pierwszy sezon) poleciłem mu ten wątek na naszym forum a co wy myślicie na ten temat.

  5. #515

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukaszD1x Zobacz posta
    czy D200 ze szkłem f/2.8 i SB900 wystarczy na Śluby jeśli ktoś planuje zacząć to robić
    Odpowiedź: Tak, wystarczy.
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

  6. #516

    Domyślnie

    Wystardzy i D40 i D60 i nawet D70 , kazdym da sie zrobić ładne zdjęcia ślubne, ważniejsze od sprzętu są umiejetności :P
    Ale D200 da radę, u mnie tak do ISO 1250 daje radę, potem już nieciekawie.

  7. #517

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hddk Zobacz posta
    Wystardzy i D40 i D60 i nawet D70 , kazdym da sie zrobić ładne zdjęcia ślubne, ważniejsze od sprzętu są umiejetności :P
    Ale D200 da radę, u mnie tak do ISO 1250 daje radę, potem już nieciekawie.
    To i tak dobrze, bo u mnie D200 daje radę tylko do ISO640 .
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  8. #518

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    To i tak dobrze, bo u mnie D200 daje radę tylko do ISO640 .
    Zalezy co komu przeszkadza. Mój LR po upgrade do wersji 3 bardzo ładnie sobie radzi z szumami na wyzszych ISO, znaczy w sensie że ładnie usuwa szum ze zdjęć, ale i tak ISO 1250 z D200 w porównaniu do ISO 400 z HP5+ to bajka

  9. #519

    Domyślnie

    szumofoby...

    1250 dobrze naświetlone (sic!) na odbitkach ślubnych czyli zwykle 10x15 15x18 są mniamniuśne. Spoko, można się przyglądać 1:1 każdy cm zdjęcia na monitorze itp ale po co?

    Klient bedzie zadowolony, on nie wie co to takiego szum, ziarno, koma i inne pierdoły... Dla niego liczy się dokumentacja tego wydarzenia...

  10. #520

    Domyślnie

    Ostatnio moim D70s pstrykałam zdjęcia na wigilii na iso 1600. Były dobrze naświetlone, szumy na miniaturkach zadziwiająco dobrze się prezentowały, aż sama byłam zaskoczona, bo nigdy przedtem nie odważyłam się używać aż tak wysokiego iso. Potem puściłam rodzince na telewizorze 42". Jak myślicie? Czy ktoś w ogóle wiedział co to są szumy, czy ktoś na to zwrócił uwagę?

    Myślę, że zwykły człowiek, który nie jest maniakiem fotografii nie będzie zwracał uwagi na takie pierdoły - tak jak pisał Sapphiron. Takim ludziom (szczególnie starszej daty) bardziej przeszkadza, że niektóre zdjęcia były B&W, bo "czarno-białe brzydkie, przecież już się nie robi czarno-białych zdjęć", bardziej im przeszkadzało kadrowanie, bo "to zdjęcie jest fantastyczne, jakie piękne oczy, ale dlaczego ona ma głowę uciętą?" dla nich dobra fotka to taka, gdzie człowiek stoi na środku kadru, patrząc się wprost w aparat i uśmiecha się od ucha do ucha - nie koniecznie szczerze. A szum? To jak zauważyłam najmniejszy problem.

Strona 52 z 223 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •