Close

Strona 5 z 223 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 2222
  1. #41
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    jeśli należysz do grupy zadowolonych użytkowników napisz co ci się takiego podoba w d200 i wzbudź zazdrośc w jej "nie-posiadaczach"
    Nie mam... ale kumpel ma - 147 000 tysięcy na liczniku, gumy odpadły jakieś 120 tys. temu, ale migawka śmiga pięknie i przy pro szkle i ISO poniżej 800 naprawdę DAJE rade... No i to nie wydmuszka w stylu D90

  2. #42

    Domyślnie

    jak dla mnie fantastyczny aparat,pancerny przede wszystkim, gdy trzymam w ręku
    D700 I D200 to czuc że można by nim nawet gwożdzie wbijać,no i ISO-100 w duecie
    z N70-200vr daje takiego powera że jest nieziemski w plenerze.
    Jedynie gumy opadły ale to norma,i ostatnio odleciała osłona LCD na weselu Panie
    zadeptały ją szpilkami w mak.
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOMEK K Zobacz posta
    [...] czuc że można by nim nawet gwożdzie wbijać [...]
    nie wiem jak z wbijaniem gwoździ ale na drabinie trzeba uważać
    http://forum.nikoniarze.pl/showpost....04&postcount=1

  4. #44
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boghol Zobacz posta
    nie wiem jak z wbijaniem gwoździ ale na drabinie trzeba uważać
    http://forum.nikoniarze.pl/showpost....04&postcount=1
    Dobry test...

  5. #45

    Domyślnie

    Czy to D80 czy D200 ale tak samo sie rozleci przy upadku, D200 choc magnezowe to znow ciezsze i wieksze predkosci przy upadku dlatego z tym wbijaniem gwozdzi bym nie ryzykowal, kiedys byl taki watek dlaczego obudowy metalowe, bo mechanika ma sie wtedy naczym podwiesic i jest stabilniejsza chodz i to nie do konca przeszlo pamietam bo np. silniki w autach tez na gumach wisza
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprocket Zobacz posta
    D200 choc magnezowe to znow ciezsze i wieksze predkosci przy upadku )
    O ile dobrze pamiętam z fizyki to chyba jednak prędkości będą jednakowe, albo wręcz d200 będzie miał mniejszą prędkość. W końcu większe gabaryty = większy opór powietrza.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bosiu Zobacz posta
    O ile dobrze pamiętam z fizyki to chyba jednak prędkości będą jednakowe, albo wręcz d200 będzie miał mniejszą prędkość. W końcu większe gabaryty = większy opór powietrza.
    Racja to jest, ale raczej spadną równo, bo gabaryty aż tak się nie różnią a nikt nie będzie spuszczał aparatów z kilku kilometrów. Załóżmy, że spadają w próżni - D200 uderzy z większą siłą ze względu na swoją wagę.

    PS. mogę sie mylić, bo ostatnią fizykę miałem ponad 8 lat temu .

  8. #48

    Domyślnie

    Główną zaletą mojego D200 było to, że dał się (w dobrym czasie) wymienić na D300 z niezbyt dużą dopłatą. I za to go kocham, bo D300 jest lepsze niż D200
    Jeśli D200 był śśświetny to D300 jest ŚŚŚŚŚWIETNY.

    Nie ma w tym wątku ani jednego wpisu od osoby, która wróciła z D300, D700 czy D3 do dziadunia D200. Chwalą go ci, którzy przesiedli się na D200 z niższego modelu - tu naprawdę widać skok jakościowy. Każda puszka poniżej nie umywa się do D200. Chwalą go ci, którzy mieli D200, kupili drugi korpus a pierwszy został jako zapas. To również super rozwiązanie, ale dla bardziej majętnych.

    Mnie nie stać na dwie puchy i pomimo całej wspaniałości D200 nie wróciłbym do tego korpusu.
    Pozdrawiam Grono Miłośników D200.
    nikon i nikkory oraz troszkę w:
    http://mirroo.pl/

  9. #49
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirroo Zobacz posta
    Chwalą go ci, którzy przesiedli się na D200 z niższego modelu - tu naprawdę widać skok jakościowy.
    mógłbyś się zdziwic
    ale postów opisujących lepszość innych modeli nie chcemy

  10. #50

    Domyślnie

    Mam Fuji ( brata bliźniaka D200 ) i młodszego brata ( D300 ). Może to nie to samo, ale nie czuję parcia na wymianę na wyższe modele. Są to b. dobre aparaty i w moim przypadku wyczerpują ( z nadmiarem ) moje oczekiwania i potrzeby.

Strona 5 z 223 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •