Close

Strona 166 z 223 PierwszyPierwszy ... 66116156164165166167168176216 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 651 do 1 660 z 2222
  1. #1651

    Domyślnie

    D200 uzywam do dzisiaj jako postawowe body. Przestalem sledzic nowosci, ot cala tajemnica.

  2. #1652

    Domyślnie

    Na szczęście większość leci owczym pędem za nowościami i dzięki temu można kupić świetny aparat używany w dobrej cenie
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  3. #1653

    Domyślnie

    Jak ma być igła, to już nie będzie miała okazyjnej ceny. Oto aktualny przykład z ebay.uk -KLIK-
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  4. #1654

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Jak ma być igła, to już nie będzie miała okazyjnej ceny. Oto aktualny przykład z ebay.uk -KLIK-
    Trzeba by upaść i ciężko się uderzyć w głowę, żeby tyle zapłacić Ale cóż, zawsze można sprzedawać, zamiast sprzedać... Moje założenie: 500 zł na aparat, kiedyś go znajdę...
    Ps. Może ja swojego D300s-a wyczyszczę i wystawię za... powiedzmy 320 funciorów? Stan idealny, nawet gripa mam oryginalnego
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 18-07-2016 o 23:17

  5. #1655

    Domyślnie

    Tylko podałem przykład Jeśli się przewertuje zakończone aukcje na ebay.uk, to sprzedawały się ostatnio od około 100 funtów za dość mocno zmęczone sztuki, do 160 za takie z przebiegiem około 5k zdjęć. Więc szansę jakąś tam masz na upolowanie tego, co chesz
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  6. #1656

    Domyślnie

    Fuji s5 pro - ten sam korpus ale matryca juz nie i zdjęcia biją d200 na głowę. rozpiętość totalna jest tu wzorem

  7. #1657

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Fuji s5 pro - ten sam korpus ale matryca juz nie i zdjęcia biją d200 na głowę. rozpiętość totalna jest tu wzorem

    Zdjęcia to robi fotograf.

    Zobacz ceny tego klamota mozna dwa d5100 kupic niemal uzywane w tej cenie.
    Cała "tonalnosc" pada na ryja przy nowej technice...bo 95% i tak fotoszopuje co tylko sie da.
    Śrubokręt to tez żadna zaleta. Do zabawy w focenie styknie manualny aef.

  8. #1658

    Domyślnie

    Ale nie każdemu będzie odpowiadać kolorystyka z z Fuji. Na pierwszy rzut oka miodzio, ale z biegiem czasu może przeszkadzać pastelowosc obrazka. Duże Rafy i powolnosc puszki. D200 bardziej uniwersalne imho.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  9. #1659

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Tylko podałem przykład Jeśli się przewertuje zakończone aukcje na ebay.uk, to sprzedawały się ostatnio od około 100 funtów za dość mocno zmęczone sztuki, do 160 za takie z przebiegiem około 5k zdjęć. Więc szansę jakąś tam masz na upolowanie tego, co chesz
    No tak, tylko UK tak daleko... Szukając Nikona FE wynalazłem kilka na ebay, ale tak nie mając koncepcji czy chcę kombinować z wysyłką kupiłem na naszym podwórku Świat należy do cierpliwych Pozdrawiam serdecznie

  10. #1660

    Domyślnie

    A tak z ciekawości, ma ktoś możliwość wstawienia fotek porównawczych owej puchy z jakimś nowym modelem. Ciekawi mnie jaka jest różnica w obrazku
    oczywiście bez obróbki. Na pewno różnica jest w stosunku do starszych CMOS-ów ale czy aż taka duża w przypadku najnowszych puszek D750.... ?

Strona 166 z 223 PierwszyPierwszy ... 66116156164165166167168176216 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •