Close

Strona 13 z 223 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 2222
  1. #121

    Domyślnie

    No to ja nie za bardzo mogę konkurować z waszymi przebiegami, kupiłem w ub. roku obecnie na liczniku ponad 12tys klapnięć, gumy ładnie się trzymają Myślę, że jeszcze długo u mnie zabawi, bo to nadal super maszyna
    pzdr
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek s Zobacz posta
    No to ja nie za bardzo mogę konkurować z waszymi przebiegami, kupiłem w ub. roku obecnie na liczniku ponad 12tys klapnięć, gumy ładnie się trzymają Myślę, że jeszcze długo u mnie zabawi, bo to nadal super maszyna
    pzdr
    Tomek, przebieg mojego d200 to pikuś przy tym co kolega ma na D80..
    Teraz załap się stołka i trzymaj:
    Jego D80 miesiąc temu dobił do 270 000 klapnięć...

    Jestem ciekaw czy są to te same mechanizmy od migawki w D200 i D80?

  3. #123

    Domyślnie

    No i stało się wylicytowałem dzisiaj D200 z "przebiegiem" 16tys.
    Mam kilka pytań odnośnie współpracy ze szkłami manualnymi innych systemów. Moge podpiac manualne obiektywy z Pentaksa? Mocowanie K. Mam również kilka M42.
    Nadzieje mam na "same zachwyty"

    Pzdr

  4. #124

    Domyślnie

    A mi się przycina główne i pomocnicze pokrętło sterowania i zaczyna mnie to coraz bardziej denerwować.
    Główne pokrętło zacina się przy kręceniu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara a pomocnicze odwrotnie.
    Oba zacinają się do tego stopnia że nie można nimi dalej ruszyć.
    Dopiero przyciśnięcie i "pchnięcie" w kierunku przeciwnym do kierunku "blokującego" (patrz wyżej) powoduje odblokowanie ale tylko na jakiś czas.
    Do tego oba pokrętła obracają się z dużym oporem co brałem za normalny stan rzeczy dopóki nie wziąłem d300 kolegi gdzie pokrętła nie stawiają żadnego oporu (ale brzmi)

    Czy ktoś miał podobny problem?
    Nie wiem czy iść z tym do serwisu, czy jest może "domowy" patent na rozwiązanie tego problemu.
    Nikon D3100, AF-S NIKKOR 18-105mm 1:3.5-5.6G ED VR

  5. #125
    Oszczędny w słowach Awatar jerryjola
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Częstochowa/Karczewice
    Posty
    235

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mu2yk Zobacz posta
    Żeby uciąć wszelkie spekulacje, przebieg to 33tyś, mankamentem sa lekko odklejające się gumy, i brak pudełka i tyle! Ale to nie temat o moim d200, po prostu chciałem się w skrócie pochwalić w jakiej dobrej cenie udało mi się kupić ww aparat. Pozdrawiam wszystkich uzytkowników d200

    PS. Grip nie jest oryginalny. Jak coś się spieprzy to nie omieszkam Was o tym poinformować dlaczego był taki tani.

    A jeszcze co do cen, to zwróćcie uwagę na chociażby dwie ostatnio zakończone aukcje na allegro (może nie jest to super wyznacznik, ale zawsze):
    http://allegro.pl/item1015091569_body_nikon_d200.html
    http://allegro.pl/item1013110221_nik...0_idealny.html
    OT:
    Bez jaj, nie powinno się nic spieprzyć... w końcu wiem, co sprzedałem...


    mu2yk, gratuluję nabytku i mam nadzieję, że będzie ci służył co najmniej tak dobrze, jak mnie...w końcu sprzedany d200 był na ciągłym chodzie...
    Nawet, gdyby grip padł, a raczej nie padnie, bo nowy, to i tak trafiłeś na okazję...a wcale pijany czy naćpany nie byłem...
    Albercik wie lepiej...
    d300...N70-200 VRII + N:35-50-85 f/1.8 i reszta dupereli,

  6. #126

    Domyślnie

    Orientuje sie moze ktos czy da sie kupic gumu do d200 w serwisie bez zostawiania aparatu ?
    D200/ T 12-24 4/ N 35 1.8/ N 50 1.8/ N 85 1.8/ SB 900

    http://www.facebook.com/photografia2011

  7. #127
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dembiec Zobacz posta
    Orientuje sie moze ktos czy da sie kupic gumu do d200 w serwisie bez zostawiania aparatu ?
    pewnie taniej wyjdzie kupić drugie używane body

  8. #128

    Domyślnie

    dembiec, można takowe gumy kupić na ebayu
    co prawda jak sam jakiś czas temu sprawdzałem to najlepsze cenowo były na kanadyjskim, może teraz coś się zmieniło w tej kwestii, ale raczej spodziewam się że cięzko z dostępnością w europejskich krajach
    ja dałem sobie na razie spokój - pociachałem (dosyć nieładnie niestety, ale ciężko pociachać dokładnie bo one uciekają i wyginają się) skalpelem gumy i przykleiłem butaprenem
    na razie trzyma solidne

  9. #129

    Domyślnie

    Też jestem szczęśliwym posiadaczem D200.
    Zakupiłem egzemplarz z ~17'000-20'000 przebiegu, więc się dopiero dotarł, za 1900zł (2 lata temu, w tym oryginalny grip, bateria, karty pamięci, papiery, pudełka itd. + odklejające się gumy gratis).

    Wybrałem go ponieważ:
    - próbowałem "jak leżą w łapie" różne body (nikon/canon) w posiadanym przedziale cenowym, nie ważne czy gorszy, ważne aby wygodny,
    - ma być pancerny aby wytrzymał warunki użytkowania,
    - ma być jakościowo wysoko.

    Najlepiej w łapie leżały Nikony z serii Dxxx, więc wybór był oczywisty.
    foto
    Wpadła dogodna cenowo aukcja i już.
    Dowód dobrego wyboru jest tutaj: Woodstock 2009 - pewnie i inne puszki by mnie nie zawiodły, ale ta potwierdziła swoją niezawodność.

    Zajadę do końca albo stać mnie będzie na coś FX, tak mnie zadowala.
    Ostatnio edytowane przez gexik ; 04-05-2010 o 01:06

  10. #130

    Domyślnie

    Też od miesiąca mam D200, dla mnie ważną rzeczą jest to, że AF nadąża za jaskółkami

Strona 13 z 223 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •