Close

Strona 12 z 223 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 2222
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mu2yk Zobacz posta
    Własnie dzisiaj zasiliłem grono posiadaczy d200, ceny faktycznie lecą na łeb, ponieważ udało mi sie go kupić za 1450zł razem z gripem, i aparat wcale nie wyglada jak po wybuchu granatu nieopodal niego. Po pierwszym kontakcie, nieporównanie z d80!

    Gdzie kupiłeś tak tanio, sam grip to ok 250pln

  2. #112

    Domyślnie

    za 1450zł ? oj to tylko pogratulowac okazji.

  3. #113

    Domyślnie

    i moge dodac jeszcze ze bedziesz napewno zadawolony z D200

  4. #114
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dembiec Zobacz posta
    za 1450zł ? oj to tylko pogratulowac okazji.
    Wszystko zależy od przebiegu aparatu. Te 1450zł może okazać się bardzo wysoką ceną.

  5. #115

    Domyślnie

    Jak za 1450zł z gripem to:
    - albo komuś się mega spieszy ze sprzedażą bo potrzebuje kasy na tydzień temu... (trochę wątpię)
    - był zalany lub ma coś ukrytego w sobie i ktoś chce go tanio puścić dalej...
    - jest kradziony
    - albo zajechany z wieeeelkim przebiegiem

    Jeśli jest 100% dobry, zgodny z prawem itd itd to taka cena za D200 + grip (tym bardziej jak oryginalny) jest niemożliwa (dziwna jest nawet za samo body...)
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  6. #116

    Domyślnie

    hmmm ja kupiłem swojego d200 od kolegi, 100% sprawny, przebieg 53tys, z gripem, za 1850 PLN. I cieszę się jak dziecko bo tanio wyrwałem.
    1450 to naprawdę cena prześwietna i jeśli jest 100% sprawny to ciesz się i rób zdjęcia bo kadry uciekają.

  7. #117

    Domyślnie

    Żeby uciąć wszelkie spekulacje, przebieg to 33tyś, mankamentem sa lekko odklejające się gumy, i brak pudełka i tyle! Ale to nie temat o moim d200, po prostu chciałem się w skrócie pochwalić w jakiej dobrej cenie udało mi się kupić ww aparat. Pozdrawiam wszystkich uzytkowników d200

    PS. Grip nie jest oryginalny. Jak coś się spieprzy to nie omieszkam Was o tym poinformować dlaczego był taki tani.
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 27-09-2010 o 22:46
    D600

  8. #118
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    przy obecnych cenach nie ma mowy żebym sprzedał swoją puszkę! zresztą po co? niczego jej nie brakuje...
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 27-09-2010 o 22:46

  9. #119

    Domyślnie

    niczego jej nie brakuje...
    Tzn ja uwielbiam swoje D200 ale mi trochę w niej brakuje... czego? Najbardziej to pełnej klatki... i nawet nie przez plastykę i jakieś inne parametry takie opiewane ale dlatego, że jak mam 2 puszki to kiedy jedna jest FX a druga DX to mieszanie szkłami wymaga więcej kombinowania niż 2xDX lub 2xFX - jak mamy 2 puszki na tej samej "platformie" to mogę wpiąć szkło w puszkę która aktualnie nie robi zdjęć i ma mniej wykorzystywane szkło na sobie - a tak to jak w pełną klatkę wepnę 85 a w DX 50 to kąt widzenia wychodzi mi prawie takie sam i już trzeba by myśleć, że jednak nie tak i że trzeba by wpiąć odwrotnie - to się znowu okaże, że np więcej używam 85 więc chcę mieć mniejsze szumy i plastykę FX więc.... i tak w kółko Za to D200 szumi bardzo kulturalnie - ostatnio wygenerował mi się z niej obrazek który mnie bardzo zdziwił bo wyszedł bardzo analogowo (wiem że jest różnica - ale jak na cyfrę to baaaardzo przyzwoicie) no i jeśli o szeroki kąty chodzi to D200 + S10-20 to jest używana do kupienia za średnio 3-3,5k zł w dobrym stanie a D700 + N14-24 to jest 11k zł (również za używany) więc... dobra pucha jest... nie ma co narzekać
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  10. #120

    Domyślnie

    ja na moim D200 mam 67.5k zrobione i chce więcej...
    gumy dawno temu poodłaziły... i jeszcze nie mam czasu ich przykleić porządnie(jakoś prowizorycznie to zrobiłem).
    Co do szumów to kwestia albo opanowania ich albo przyzwyczajenia....
    Dla mnie ISO 1600 jest użyteczne, kiedyś robiłem nawet na 3200, i jak dobrze naświetliłem to obrazek wyglądał jak z 1600, wiec ISO nie jest problemem w tym aparacie...
    Jeśli chodzi o ceny... jak tak dalej pójdzie to go nie sprzedam. Wole mieć drugie nie używane body jako zapasowe niż ledwo 1500pln za puszkę, oryginalny grip, 3 aku, kompletna papierologia i dokumentacja... Jak patrze na fakturę zakupu i teraz na allegro to mógłbym go spokojnie na d700 wymienić
    Ale ogólnie jestem zadowolony z puszki

Strona 12 z 223 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •