Close

Strona 102 z 223 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152202 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 011 do 1 020 z 2222
  1. #1011

    Domyślnie

    spoko, ja jak mówię że się bawiłem aparatem mam na myśli kilka sesji i spacerów. Na d200 udało się zrobić i sesje w plenerze i w studio więc mam pojęcie jak się zachowuje ze stałkami

  2. #1012

    Domyślnie

    Do D200 co nie zapniesz to bedzie dzialac (wszystko od mod-Ai w gore). Reszta zalezy od fotografa, albo od jego przestrzeni miedzyusznej.

  3. #1013

    Domyślnie

    Zakupiłem dzisiaj D200 - obym dołączył wkrótce do zachwyconych

  4. #1014

    Domyślnie

    E tam, D200 jest taki "cudowny", ze nie jest w stanie zastapic mi F3 zapieta MF 55/3.5 a do tego HP5+

    D200 chyba pojdzie na emeryture i bedzie sie kurzyl w szafie.

  5. #1015

    Domyślnie

    Też częściej pstrykam Minoltami, ale trzeba przyznać, że wiele jest sytuacji, gdzie nie fotografuje się dla siebie i dwuseta z fudżikiem muszą przejąć obowiązki, bo pewne standardy obowiązują

    No i przecież bez światłomierza trudniej zgłębiać strobing i studio na filmie bez większych frustracji

  6. #1016

    Domyślnie

    tylko ja mam D200 ? - jakaś cisza tu nastała
    241299
    to aktualny stan licznika w momencie "przejścia" mojego D200 na zasłużoną "emeryturkę" - nie, nie nawalił, po prostu jest następca, a dwusetka pozostaje jako zapas i do zadań specjalnych , a gdy przekroczy 250 tyś poinformuję
    Podsumowanie - czyli w tym czasie padły 3 akumulatory (w tym dwa oryginały, normalnie jakoś mniej wytrzymałe są ), dwie kary pamięci, klapka baterii, i .... koniec, czyli gumy oryginalne, serwis nie zarobił nic, aparat zawsze mówił jestem gotów, w śniegu, mrozie, deszczu, pyle, itp (jedynie nie widział morza), od czasu do czasu trzeba było użyć silikonu do pokręteł i żyletki do rosnących gum (dalej rosną) - oby jego następca dał tyle samo radości z bezproblemowej pracy i abym mógł też się kiedyś pochwalić rekordowymi przebiegami, czego jemu i sobie życzę
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #1017

    Domyślnie

    Bogdi64, pochwal sie, co zastapilo D200?
    Wielki szacun dla tego korpusu za trwalosc i niezawodnosc. Moj ma dopiero cos kolo 33k klapniec
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  8. #1018

    Domyślnie

    w moim padła migawka, ale już jest naprawiony i działa jak dawniej - bajecznie
    NIKON SYSTEM

  9. #1019

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KUBAS95 Zobacz posta
    w moim padła migawka, ale już jest naprawiony i działa jak dawniej - bajecznie
    Napisz prosze, po jakim przebiegu padla?
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  10. #1020

    Domyślnie

    następca to d300 - czekamy na wynik "padnięcia"
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Strona 102 z 223 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152202 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •