Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Witów snow bikepark

    Jak co roku poświęciliśmy jeden dzień z jazdy na nartach na korzyść wypadu z rowerkami do snowparku

    http://www.tommysuperstar.com/galerie.php?galeria=156


    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9

  2. #2

    Domyślnie

    1, 4 , 5 , 7 i 8 naprawde super foty ...

  3. #3

    Domyślnie

    rewelacja

    czy możesz zdradzić technikę wykonania zdjęcia 1?

    pozdr.
    SinkER II D200, D700

  4. #4

    Domyślnie

    1 jest ekstra. Czy to jest 13 kadrów nałożonych na siebie? Pogratuluj temu raiderowi, że jakimś cudem dokręcił tego backflipa 4-ka też jest świetna. Płozy do skibobów to samoróbki? Ciekawi mnie łączenie nart do ośki.

    PS. Jeszcze jedno. Swego czasu obtańcowałeś moje zdjęcia, że brak na nich zeskoku, wybicia, ot takie złapane na tle gór. Czy to złośliwość była czy co innego? Sam na swojej stronie z tego wypadu zamieszczasz sporo takich kadrów. A myślałem, że takie zdjęci "wyszły z mody"...
    Ostatnio edytowane przez wolnyslimak ; 12-03-2010 o 13:42

  5. #5

    Domyślnie

    rewelacjaaaaaaaaaa

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wolnyslimak Zobacz posta
    1 jest ekstra. Czy to jest 13 kadrów nałożonych na siebie? Pogratuluj temu raiderowi, że jakimś cudem dokręcił tego backflipa 4-ka też jest świetna. Płozy do skibobów to samoróbki? Ciekawi mnie łączenie nart do ośki.

    PS. Jeszcze jedno. Swego czasu obtańcowałeś moje zdjęcia, że brak na nich zeskoku, wybicia, ot takie złapane na tle gór. Czy to złośliwość była czy co innego? Sam na swojej stronie z tego wypadu zamieszczasz sporo takich kadrów. A myślałem, że takie zdjęci "wyszły z mody"...

    1 to klasycznie zmontowana sekwa z 13 ujęć (4kl/sek- bo tyle na rower uważam za najlepsze) poprzez nałożenie fot lub wycinków na siebie. Rider że to w ogóle skoczył na bmxie to jakieś jaja, a to że dokręcił to osobna sprawa
    Ten pomarańczowy to SMX kupiony w sklepie, normalnie tak jak go wida,ć więc bez przeróbek, natomiast tego Gianta to kumpel sam robił samemu - każdą płozę ma z dwóch nart sklejonych w jedną żeby były szersze, ale jak ma to zmontowane to nie pamiętam.


    co do Twoich fotek to nie było nic złośliwego. Nie chcę tutaj pisać co jest gorsze/lepsze i porównywać do moich zdjęć bo nie o to chodzi, ale z tego co pamiętam to 80% fot miałeś centralnie i nie oddawały klimatu miejsca i w zasadzie podobne kadry z tyłu i BEZ ŻADNEGO TRIKU. Zobacz że na 9 pokazanych tu fot to w zasadzie te z jazdy w łuku są podobne, a reszta to każde inaczej pokazane. Więc robiąc reportaż w którym jest już wszystko "co ma być" mogę sobie pozwolić na pozostałe kadry - ale tez tu nie chodzi o zasadę że "tak musi być i koniec" - tylko że jest kilka ujęć które trzeba zrobić żeby 'otworzyć sobie opcję' kolejnych.

    Zresztą temat jest na doktorat i trochę bezsensu że w ogóle tak pobieżnie go dotykam bo to tylko zrodzi więcej pytań i zamieszania bo jak każda zasada jest po to żeby ją łamać, lub chociaż naginać na własne potrzeby.


    a przy okazji się pochwalę bo już dawno PODa (zdjęcie dnia) nie miałem
    http://www.pinkbike.com/photo/4706015/

  7. #7

    Domyślnie

    Wybieram 1,4,5 i 8
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tommy Zobacz posta
    ...a przy okazji się pochwalę bo już dawno PODa (zdjęcie dnia) nie miałem
    http://www.pinkbike.com/photo/4706015/
    Gratuluje bo fota jest super...zresztą nie tylko ta.

  9. #9

    Domyślnie

    Jak to Tomasz zawsze odjazd i inaczej niż wszyscy. Dla BMXsiarza jestem pełen podziwu <szok>. Widzę Szczenki ma płozach tez szaleje. Cały set elegancki. Nr 4 to taki mój ulubiony kadr.

    ps. Gratki za POD
    NIKON D300+ MB-D10+ NIKKOR AF-S 80-200 2.8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •