Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Bloodstock 2009

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    nie podobają mi się przepały, a przede wszystkim kadrowanie, wszystko centralnie i bardzo przypadkowo cięte.

  3. #3

    Domyślnie

    Jakies porady na przyszlosc?

  4. #4

    Domyślnie

    Nie jestem ekspertem, ale ja ci powiem jak ja bym robił, pierwsza rzecz tylko raw, często można wyciągnąć te miejscowe przepały, czy to w capture NX2 czy w lightroomie i jeden problem miałbyś z głowy. Poza tym poczytaj o kompozycji, żeby nie było to sam mam problemy z kadrowaniem. Bo momenty złapałeś fajne gdybyś tylko inaczej wykadrował. Poza tym ja bym ciaśniej trochę kadrował i raczej pionowo, to jest po prostu łatwiejsze do opanowania na początek. Tak wg. mnie.

  5. #5

    Domyślnie

    Szeroko, centralnie, kiepskie kadry i momenty. Zdjęcia nieponumerowane. Obiekty miałeś świetne, ale spieprzyłeś je... koncertowo
    N

  6. #6

    Domyślnie

    poczytaj o kadrowaniu, na forum znajdziesz bez problemu
    najbardziej rzucają się w oczy poucinane nogi w tych kadrach

  7. #7
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mayhem Zobacz posta
    Jakies porady na przyszlosc?
    Nie stój w jednym miejscu (mam wrażenie, że postawiłeś aparat na statywie i cykałeś zdalnie)... nie kadruj tak centralnie, szukaj ciekawych ujęć, opowiadaj historię... pokaż to, czego nie widzą inni... Ot takie moje zdanie...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NBA Zobacz posta
    Nie stój w jednym miejscu (mam wrażenie, że postawiłeś aparat na statywie i cykałeś zdalnie)... nie kadruj tak centralnie, szukaj ciekawych ujęć, opowiadaj historię... pokaż to, czego nie widzą inni... Ot takie moje zdanie...
    Moze to tak wyglada, ale zdjecia byly robione z reki, scena miala ponad 2m wysokosci, tlum ludzi ...

    Ale dziekuje za pomoc, na pewno wezme to po uwage nastepnym razem

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mayhem Zobacz posta
    Moze to tak wyglada, ale zdjecia byly robione z reki, scena miala ponad 2m wysokosci, tlum ludzi ...

    Ale dziekuje za pomoc, na pewno wezme to po uwage nastepnym razem
    Do tak wysokiej sceny na takich dużych imprach również , drabinka się przydaje- zaopatrz się w nią...
    Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •