Wróć   Nikoniarze.pl - Forum fotograficzne > Fotografia - zdjęcia i ich obróbka > Zdjęcia/video - kategorie tematyczne > Sport
Zarejestruj się Blogi FAQ/Regulamin Lista użytkowników Kalendarz Oznacz fora jako przeczytane

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Wygląd
Stary 12-03-2010, 00:48   #1
Tommy
Gaduła

Awatar Tommy

Miasto: Kraków
Domyślnie Witów snow bikepark

Jak co roku poświęciliśmy jeden dzień z jazdy na nartach na korzyść wypadu z rowerkami do snowparku

http://www.tommysuperstar.com/galerie.php?galeria=156

1

2

3

4

5

6

7

8

9
Tommy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2010, 01:05   #2
egoiste
Gaduła

Awatar egoiste

Miasto: Jablonna
Domyślnie

1, 4 , 5 , 7 i 8 naprawde super foty ...
egoiste jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2010, 11:55   #3
SinkER
Oszczędny w słowach

Awatar SinkER

Miasto: Piaseczno
Domyślnie

rewelacja

czy możesz zdradzić technikę wykonania zdjęcia 1?

pozdr.
Stary 12-03-2010, 12:34   #4
wolnyslimak
Gaduła

Awatar wolnyslimak

Miasto: Radom
Domyślnie

1 jest ekstra. Czy to jest 13 kadrów nałożonych na siebie? Pogratuluj temu raiderowi, że jakimś cudem dokręcił tego backflipa 4-ka też jest świetna. Płozy do skibobów to samoróbki? Ciekawi mnie łączenie nart do ośki.

PS. Jeszcze jedno. Swego czasu obtańcowałeś moje zdjęcia, że brak na nich zeskoku, wybicia, ot takie złapane na tle gór. Czy to złośliwość była czy co innego? Sam na swojej stronie z tego wypadu zamieszczasz sporo takich kadrów. A myślałem, że takie zdjęci "wyszły z mody"...

Ostatnio edytowane przez wolnyslimak : 12-03-2010 - 12:42.
wolnyslimak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2010, 12:49   #5
-bob-
Gaduła

Awatar -bob-

Miasto: warszawa
Domyślnie

rewelacjaaaaaaaaaa
-bob- jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2010, 20:01   #6
Tommy
Gaduła

Awatar Tommy

Miasto: Kraków
Domyślnie

Cytat:
Napisał wolnyslimak Zobacz post
1 jest ekstra. Czy to jest 13 kadrów nałożonych na siebie? Pogratuluj temu raiderowi, że jakimś cudem dokręcił tego backflipa 4-ka też jest świetna. Płozy do skibobów to samoróbki? Ciekawi mnie łączenie nart do ośki.

PS. Jeszcze jedno. Swego czasu obtańcowałeś moje zdjęcia, że brak na nich zeskoku, wybicia, ot takie złapane na tle gór. Czy to złośliwość była czy co innego? Sam na swojej stronie z tego wypadu zamieszczasz sporo takich kadrów. A myślałem, że takie zdjęci "wyszły z mody"...

1 to klasycznie zmontowana sekwa z 13 ujęć (4kl/sek- bo tyle na rower uważam za najlepsze) poprzez nałożenie fot lub wycinków na siebie. Rider że to w ogóle skoczył na bmxie to jakieś jaja, a to że dokręcił to osobna sprawa
Ten pomarańczowy to SMX kupiony w sklepie, normalnie tak jak go wida,ć więc bez przeróbek, natomiast tego Gianta to kumpel sam robił samemu - każdą płozę ma z dwóch nart sklejonych w jedną żeby były szersze, ale jak ma to zmontowane to nie pamiętam.

co do Twoich fotek to nie było nic złośliwego. Nie chcę tutaj pisać co jest gorsze/lepsze i porównywać do moich zdjęć bo nie o to chodzi, ale z tego co pamiętam to 80% fot miałeś centralnie i nie oddawały klimatu miejsca i w zasadzie podobne kadry z tyłu i BEZ ŻADNEGO TRIKU. Zobacz że na 9 pokazanych tu fot to w zasadzie te z jazdy w łuku są podobne, a reszta to każde inaczej pokazane. Więc robiąc reportaż w którym jest już wszystko "co ma być" mogę sobie pozwolić na pozostałe kadry - ale tez tu nie chodzi o zasadę że "tak musi być i koniec" - tylko że jest kilka ujęć które trzeba zrobić żeby 'otworzyć sobie opcję' kolejnych.

Zresztą temat jest na doktorat i trochę bezsensu że w ogóle tak pobieżnie go dotykam bo to tylko zrodzi więcej pytań i zamieszania bo jak każda zasada jest po to żeby ją łamać, lub chociaż naginać na własne potrzeby.

a przy okazji się pochwalę bo już dawno PODa (zdjęcie dnia) nie miałem
http://www.pinkbike.com/photo/4706015/
Tommy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2010, 23:39   #7
Pablo 77
Gaduła

Awatar Pablo 77

Miasto: Sztum
Domyślnie

Wybieram 1,4,5 i 8
Stary 13-03-2010, 10:47   #8
wolnyslimak
Gaduła

Awatar wolnyslimak

Miasto: Radom
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tommy Zobacz post
...a przy okazji się pochwalę bo już dawno PODa (zdjęcie dnia) nie miałem
http://www.pinkbike.com/photo/4706015/
Gratuluje bo fota jest super...zresztą nie tylko ta.
wolnyslimak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2010, 16:05   #9
Ozborn
Rozmowny

Awatar Ozborn

Miasto: Kwidzyn
Domyślnie

Jak to Tomasz zawsze odjazd i inaczej niż wszyscy. Dla BMXsiarza jestem pełen podziwu <szok>. Widzę Szczenki ma płozach tez szaleje. Cały set elegancki. Nr 4 to taki mój ulubiony kadr.

ps. Gratki za POD

Narzędzia Tematu
Wygląd

Zasady Postowania