Close

Strona 476 z 481 PierwszyPierwszy ... 376426466474475476477478 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 751 do 4 760 z 4803
  1. #4751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -zahir- Zobacz posta
    Skoro jeździłeś manualnym to to powinieneś mieć wyobrażenie, że jazda mini w automacie to jak lizanie cukierka przez szybę - przecież to gokart jest
    a większość kobiet jadą takim mini na tor .
    Mam w firmie dwa miniaki, oba w automacie. Jeden Cooper S countryman benzyna; a drugo to klasyczny Cooper S; oba w automacie i o ile na autostradzie to jeszcze jest czas i frajda zmiany biegów w manualu ( miałem poprzednio ) , o tyle w normalnych warunkach i w mieście automat z łopatkami bije manuala.

  2. #4752

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    a większość kobiet jadą takim mini na tor .
    Mam w firmie dwa miniaki, oba w automacie. Jeden Cooper S countryman benzyna; a drugo to klasyczny Cooper S; oba w automacie i o ile na autostradzie to jeszcze jest czas i frajda zmiany biegów w manualu ( miałem poprzednio ) , o tyle w normalnych warunkach i w mieście automat z łopatkami bije manuala.
    Auto dla mojej zony, chce kupić 3 latka i użytkować z 3 - 4 lata, mam lekkie obawy do wytrzymałości automatu.
    Sąsiadka ma wprawdzie Fiata 500, 4 latek i stoi od miesiąca bo skrzynia automat się zawiesza

    Zauważyłem ze gdzies od polowy 2014 unowocześnili silnik ale o skrzyni sie nie doczytałem

  3. #4753

    Domyślnie

    Z łopatkami to nie wiem ale miałem okazję się przejechać zwykłym automatem i jedynie w dużym mieście przy sporym natężeniu ruchu ma to jakiś sens. Ja zdecydowanie zamierzam pozostać przy swoim manualu

  4. #4754

    Domyślnie

    Mam w BMW łopatki, w ogóle tego nie używam

  5. #4755

    Domyślnie

    Gerard, Mini to takie BMW i skrzynia podobnie więc nie masz się co czaić. Jak do tej pory w żadnym BMW mi automat nie wysiadł, a trochę tego było i nie mam lekkiej nogi . W Miniakach to samo, tum bardziej że tam to się dopiero pałuje .

  6. #4756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Gerard, Mini to takie BMW i skrzynia podobnie więc nie masz się co czaić. Jak do tej pory w żadnym BMW mi automat nie wysiadł, a trochę tego było i nie mam lekkiej nogi . W Miniakach to samo, tum bardziej że tam to się dopiero pałuje .
    Ta BMWowska to fajnie przekłada, okay nie zawracam ...., jeszcze pomyślę, jak kupie to sie pochwale

  7. #4757

    Domyślnie

    Gerard moim zdaniem warto sobie uświadomić powody dla których wybiera się Mini
    Dla pojemnego bagażnika? Dla uniwersalności? Z powodów ekonomicznych? Dla komfortu? - oczywiście nie!
    Jedyny powód to frajda z prowadzenia tego auta, a automat psuje całą zabawę - więc jak żona chce automat to polecam rozważyć coś większego z naciskiem na komfort, powinna być zadowolona

  8. #4758
    La
    Gość

    Domyślnie

    skrzynia jest hydrokinetyczna ZF. Żadnych z tym problemów. Poza tym zawsze można zmienić jak przebieg nabijesz. Ja na codzień jeżdże 535d, nie wyobrażam sobie ręcznej skrzyni w samochodzie. To moje, jesli dobrze policzyłem 14 BMW. Z tego na manualu miałem 2 sztuki. Jak mi się chce pomieszać biegami siadam na motocykl

  9. #4759

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -zahir- Zobacz posta
    Gerard moim zdaniem warto sobie uświadomić powody dla których wybiera się Mini
    Dla pojemnego bagażnika? Dla uniwersalności? Z powodów ekonomicznych? Dla komfortu? - oczywiście nie!
    Jedyny powód to frajda z prowadzenia tego auta, a automat psuje całą zabawę - więc jak żona chce automat to polecam rozważyć coś większego z naciskiem na komfort, powinna być zadowolona
    Wiesz, są różne szkoły . Mam też coś takiego i jakoś nie zrobili wersji w manualu a tylko automat z łopatkami. Ciekawe dla czego, chyba się nie znają .
    Oczywiście, pomijamy dziewczynę .
    248508_425224340858002_1686219179_n.jpg

  10. #4760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -zahir- Zobacz posta
    Gerard moim zdaniem warto sobie uświadomić powody dla których wybiera się Mini
    Dla pojemnego bagażnika? Dla uniwersalności? Z powodów ekonomicznych? Dla komfortu? - oczywiście nie!
    Jedyny powód to frajda z prowadzenia tego auta, a automat psuje całą zabawę - więc jak żona chce automat to polecam rozważyć coś większego z naciskiem na komfort, powinna być zadowolona
    Mieliśmy kilka lat Mini i nie wyobrażam sobie życia bez
    Trakcja, przenoszenie na kierownice i manualna ingerencja to stara szkoła, dla niektórych włącznie zemną radocha,
    problem sie zaczyna gdy musimy w zakorkowanym mieście dłużej jeździć, pompowanie sprzęgła i wajcho-wanie zaczyna męczyć, zapominamy wtedy o frajdzie,
    prawie codziennie kilka razy autem musimy gdzieś podjechać, w Weekend zdarza sie kilkanaście razy, także automat tez ma swoje zalety
    Ja mam automat w BMW i dla siebie bym sie nie zastanawiał, zona jak juz weźmie auto do pracy, wraca zmęczona i musi setki razy wcisnąć sprzęgło, to jej ciężko

Strona 476 z 481 PierwszyPierwszy ... 376426466474475476477478 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •