Close

Strona 475 z 481 PierwszyPierwszy ... 375425465473474475476477 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 741 do 4 750 z 4803
  1. #4741

    Domyślnie

    RWD lepiej przyspiesza i nie ma problemów z podsterownością, jak lubi się szybką jazdę, to jest to mocno odczuwalne. Warunki zimowe występują ostatnio od wielkiego dzwonu, przy odrobinie techniki, dobrych, wąskich oponach, lekkim aucie z LSD różnica będzie pomijalna, albo nawet będzie lepiej ni w cieżkim FWD na szerokich laczkach. Do spokojnej jazdy i dla panikarzy FWD/AWD oczywiście będzie lepsze, ale nie ma co generalizować i demonizować RWD.

  2. #4742
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Ale auto z 200 KM to jest niedobór mocy. Moje 350 już się tam jakoś odpycha, ale ze względu na masę auta też aż tak d. nie urywa. Jednak po moim szybkim numerku z Teslą X stwierdzam, że 500 KM i kontener niutonometrów jest optymalnym rozwiązaniem. Jedynym minusem jest wymóg jakiś tam umiejętności za kółkiem ze względu na kosmicznie narastającą prędkość, nie jest to auto dla niedzielnego łowcy okazji w Biedronce.

    W tej chwili czekam aż mi się skończą obecne leasingi i uderzam nabijać kabzę Muskowi.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #4743

    Domyślnie

    W FWD 200kucy to w sam raz by mieć nadmiar mocy

  4. #4744

    Domyślnie

    Czytam, Was, czytam i już chyba starczy, bo mnie totalnie wystraszyliście. marzy mi się zrobić coś głupiego i kupić zadbaną E39 z lat 2000-2002 z małym przebiegiem i cały czas takiej szukam, a Wy tu że reflektor 11 tys zł i w ogóle droższych aut w serwisowaniu to nie ma
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #4745

    Domyślnie

    No dobra, bo zamiast o samochodach zrobił nam się bajzel akademicki i do tego nie do końca prawdziwy .
    Tak więc wracamy do meritum a te wywody idą do kosza.
    Dziekujebardzo za uwagę .

  6. #4746

    Domyślnie

    Jako współwłaściciel x1, którym żona się odpycha stwierdzam, że udało nam się kupić bezawaryjny egzemplarz.
    Jeżdżąc po mieście zauważyłem, że najczęstszą usterką w bmw jest awaria kierunkowskazów. Usterka w moim przekonaniu bardzo powszechna, dotycząca starszych aut jak również nowych.
    nic...

  7. #4747

  8. #4748
    La
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez .:Gerard:. Zobacz posta
    Ma ktos Mini w automacie ?
    Moja pracownica ma. Co chcesz widzieć?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Wczoraj podczas serwisu w Bawarii, obejrzałem sobie nową M5. Tą z możliwością odłączenia przodu z napędów. Kurcze, podoba mi się Tak naprawde pierwsze G które mi się podoba

  9. #4749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lassar Zobacz posta
    Moja pracownica ma. Co chcesz widzieć?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Wczoraj podczas serwisu w Bawarii, obejrzałem sobie nową M5. Tą z możliwością odłączenia przodu z napędów. Kurcze, podoba mi się Tak naprawde pierwsze G które mi się podoba
    Jak sie zachowuje w praktyce, czy płynna zmiana biegów ? elastyczność ? czy "pracownica" jest zadowolona z automatu ?
    Moja zona chciałaby automat, dopiero co sprzedałem Mini w manuału, ja bylem zachwycony, mnie rajcuje przekładanie wajchą

  10. #4750

    Domyślnie

    Skoro jeździłeś manualnym to to powinieneś mieć wyobrażenie, że jazda mini w automacie to jak lizanie cukierka przez szybę - przecież to gokart jest

Strona 475 z 481 PierwszyPierwszy ... 375425465473474475476477 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •