Close

Strona 2 z 481 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 4803
  1. #11

    Domyślnie

    był tu jeden taki co marzył by być moderatorem - wyleciał z wielkim hukiem. Oczywiście nie tylko za owe chęci

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bloodcrawler Zobacz posta
    Ban to by był gdyby ktoś się przyznał, że nie lubi BMW, albo rzuciłby tekstem o zimnych łokciach
    Ale przecież kierowcy BMW zawsze jeżdżą 'na zimnym łokciu', są łysi, mają szerokie karki i ubierają tylko dresy czego doskonałym przykładem jest właśnie ALF.
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    nie mam bmw ale mam za to dwie czesci filmu bumier
    swoja droga fajne rosyjskie kino

    a i jest jeszcze kawalek rapera Sierogi "cziornyj bumier"

  5. #15

    Domyślnie

    Gdzie były te wszystkie skośnookie psujące się na potęgę hundy i tujoty gdy BMW robił już takie piękne maszyny?



    Niektórzy z nas pamiętają jeszcze takie cudeńka



    A nie jednemu marzą się takie



    A co do zlotopleneru, to damy furtkę "obcym" - ogłosimy konkurs na najładniejsze zdjęcie BMW i zwycięzcy będą mieli szanse

    Przejściówki się nie liczą...tylko oryginały
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #16

    Domyślnie

    gdzieś Ty słyszał by się tujoty psuły ? No moze poza tymi nowym Toż japończyki i awaryjność się wzajemnie wykluczają

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    Gdzie były te wszystkie skośnookie psujące się na potęgę hundy i tujoty gdy BMW robił już takie piękne maszyny?
    Proszę nam tu hondy i japońskiej myśli technicznej nie obrażać , 115 japońskich koni to jak 150 niemieckich

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bil78 Zobacz posta
    Proszę nam tu hondy i japońskiej myśli technicznej nie obrażać , 115 japońskich koni to jak 150 niemieckich
    Widziałeś japońskie konie? toż to kuniki
    A poza tym mam trochę większe stadko
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  9. #19

    Domyślnie

    większe stadko przy większej masie niewiele daje. Tak mi się wydaje ze gdyby postawić z boku tyle samo kuców w japońskiej obudowie - to zobaczyłbys tylko dym z rury

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    Widziałeś japońskie konie? toż to kuniki
    A poza tym mam trochę większe stadko
    Małe ale sprytne i szybkie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    większe stadko przy większej masie niewiele daje. Tak mi się wydaje ze gdyby postawić z boku tyle samo kuców w japońskiej obudowie - to zobaczyłbys tylko dym z rury
    Dokładnie , nawet nie musi być tyle samo , Hania może mieć sporo kuców mniej a i tak jest ją ciężko przeskoczyć

Strona 2 z 481 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •