Close

Strona 101 z 481 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 4803
  1. #1001

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Do tego - w Imię Ojca i Syna i Bayerische Motoren Werke. Ten komis ma fatalną lokalizację zaraz obok mojego osiedla...
    Ino gdzie Ty bys nim jezdzil? Po naszych drogach 50/70/90 na godzine?? Kurna, przeciez to porazka. Autostrada bez sensu, na szutry i las za niski, a tera szukac jakiego opuszczonego lotniska, coby kilka tysi co roku na kapcie wydawac (i pewnie drugie tyle na wache), dla kilku godzin zabawy raz w miesiacu?
    Wiem, wiem -- nie mozna rozumem do tego auta podchodzic... Ale ten absurd az sie sam cisnie do glowy, zaraz po zamknieciu strony z ogloszeniem...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #1002

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Ino gdzie Ty bys nim jezdzil? Po naszych drogach 50/70/90 na godzine?? Kurna, przeciez to porazka. Autostrada bez sensu, na szutry i las za niski, a tera szukac jakiego opuszczonego lotniska, coby kilka tysi co roku na kapcie wydawac (i pewnie drugie tyle na wache), dla kilku godzin zabawy raz w miesiacu?
    Wiem, wiem -- nie mozna rozumem do tego auta podchodzic... Ale ten absurd az sie sam cisnie do glowy, zaraz po zamknieciu strony z ogloszeniem...
    Marcin właśnie rozum trzeba sobie zostawić myśląc o takim aucie. Też miałem dylemat i to nie tak dawno bo wiadomo z wiekiem człowiek dziecinnieje; ale facet zabawki lubi i musi mieć, no ale że ja beemek już trochę miałem to coś innego mi przyszło do głowy:


    frajda wielka; tylko dróg, czasu i pogoda nie ta

  3. #1003
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Z AM mam tyle wspólnego, że w mojej beemce jest skrzynia biegów z DB7.


    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Ino gdzie Ty bys nim jezdzil? Po naszych drogach 50/70/90 na godzine?? Kurna, przeciez to porazka. Autostrada bez sensu, na szutry i las za niski, a tera szukac jakiego opuszczonego lotniska, coby kilka tysi co roku na kapcie wydawac (i pewnie drugie tyle na wache), dla kilku godzin zabawy raz w miesiacu?
    Wiem, wiem -- nie mozna rozumem do tego auta podchodzic... Ale ten absurd az sie sam cisnie do glowy, zaraz po zamknieciu strony z ogloszeniem...
    Raz, tylko i wyłącznie jeden raz się żyje. Mówi się żeby robić co się chce, bo za 20 lat bardziej będzie się żałować tego czego się nie zrobiło niż to co się udało zrobić.
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 16-10-2011 o 10:24
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #1004

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Marcin właśnie rozum trzeba sobie zostawić myśląc o takim aucie.
    Tadziu, Tobie latwo mowic o takich zabawkach.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #1005

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Ino gdzie Ty bys nim jezdzil? Po naszych drogach 50/70/90 na godzine?? Kurna, przeciez to porazka. Autostrada bez sensu, na szutry i las za niski, a tera szukac jakiego opuszczonego lotniska, coby kilka tysi co roku na kapcie wydawac (i pewnie drugie tyle na wache), dla kilku godzin zabawy raz w miesiacu?
    Wiem, wiem -- nie mozna rozumem do tego auta podchodzic... Ale ten absurd az sie sam cisnie do glowy, zaraz po zamknieciu strony z ogloszeniem...

    Nie wziąłeś pod uwagę, że jestem socjopatyczny piratem drogowym, a przy małopolskich serpentynach Nordschleife to pikuś. Przy moim stylu jazdy mój kupowany rozsądkiem diesel 2.0 żłopie jak V8, przedni napęd z kagańcem ESP odhamowuje mnie gdy tylko pomyślę o zakręcie. Oczywiście o M3 nie myślę na serio bo to samobójstwo - błyskawicznie zabiłyby mnie albo nadmierna moc, albo koszty eksploatacji, albo żona. Ale na mocne coupe od zawsze byłem mocno napalony

  6. #1006

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Przy moim stylu jazdy mój kupowany rozsądkiem diesel 2.0 żłopie jak V8
    Ehhh... Ostatnio sprawdzilem sobie, ile pije Signum (2.2 benzyna) przy 200 km/h. Zaraz mi noga spadla z pedalu. I mocno sie wkurzylem, jak przypomnialem sobie, ile widzialem na komputerze Octavii 1,9 TD (25 vs. 9).
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  7. #1007
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    163

    Domyślnie

    Widzieli nowe F30?
    Z przodu jakby chciało powiedzieć "przy.... ci z bańki?" wiec fajnie agresywne
    boku takie też dziwne (maska za długa i potem za ostro okno w góre), kojarzy się z MAserati GT, ale fajniejsze niż E90 z pierwszego rzutu

    ringi mają kwadraty u góry, tylko te połamane linie w środku - gdzie tu prostota i elegancja BMW????
    już nie mówiąc o tym że nowa jedynka ma urok VW polo

    I co to za monitor - on sobie tak dydna?
    okrutnie to wyglada - Chris Bangle wróć!
    i jak wszyscy montują monitory teraz w kokpitach - to Hoodonk nie - wstawił monitor na zasadzie
    jak były 10 lat temu w mazdach nissanach itp wystające, okropieństwo
    Rudym ludziom nie można ufać, rudzi to krętacze.
    A, łysemu też nie można ufać, bo może być rudy.

  8. #1008

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Ehhh... Ostatnio sprawdzilem sobie, ile pije Signum (2.2 benzyna) przy 200 km/h. Zaraz mi noga spadla z pedalu. I mocno sie wkurzylem, jak przypomnialem sobie, ile widzialem na komputerze Octavii 1,9 TD (25 vs. 9).
    Stig, jeśli frajda z jazdy takim Signum jest większa niż tą Octavią to olej to
    Ja miesiąc temu zmieniałem auto, oczywiście wielu mi "truło" w stylu "Kupiłbyś se passata w Dieslu".... A ja pie... passaty w Dieslu i inne takie. Kupiłem auto niezbyt ekonomiczne, twarde, ale dające mi niesamowitą frajdę z jazdy Życie byłoby nudne jakby zawsze kierować się ekonomią

  9. #1009

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Stig, jeśli frajda z jazdy takim Signum jest większa niż tą Octavią to olej to
    No wlasnie nie do konca. Jak przejechalem sie Octavia, to zachorowalem (szkoda, ze dopiero po tym, jak kupilem Signum). Jej 130 koni w dieselku bije na leb na szyje 155 konikow w Signum.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  10. #1010

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    No wlasnie nie do konca. Jak przejechalem sie Octavia, to zachorowalem (szkoda, ze dopiero po tym, jak kupilem Signum). Jej 130 koni w dieselku bije na leb na szyje 155 konikow w Signum.
    Aha, no chyba, że tak.... :-/

Strona 101 z 481 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •