Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Lato

  1. #1

    Domyślnie Lato

    Dawno tu nie zaglądałem i nie komentowałem nie mówiąc już o pokazywaniu zdjęć, więc aby obudzić się z zimowego snu wygrzebałem zdjęcia z minionego lata, oto dwa z nich:


    1. tuż za rogiem





    2. droga do jeziora - Mazury




    pozdrawiam!
    D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8

  2. #2
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli sfociłeś to d700tka to tylko dałeś dowód, że nie warto tego kupować. Zdjęcia słabe i bardzo bez polotu. Ot by tylko coś na siłe wrzucić. Tylko się nie obraź ale takie mam właśnie odczucia.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    Jeśli sfociłeś to d700tka...
    jestes w bledzie, ale dziekuje za krytyke
    D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8

  4. #4

    Domyślnie

    Kolorystyka na plus, kadr juz nie za bardzo...
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    Jeśli sfociłeś to d700tka to tylko dałeś dowód, że nie warto tego kupować. Zdjęcia słabe i bardzo bez polotu. Ot by tylko coś na siłe wrzucić. Tylko się nie obraź ale takie mam właśnie odczucia.
    z reszta bardzo ciekaw co piszesz, mozna by wywnioskowac ze twoim zdaniem aparat robi zdjecia i czym lepsze body tym lepsze zdjecia, moze zatem kup sobie d3 to twoje fotografie nabiora tego czegos, albo nie kupuj wogole bo bedziesz robil takie gnioty jak ja.
    D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8

  6. #6

    Domyślnie

    Tu jest ciekawa sprawa,bo kolor ,w moim odczuciu ,jest jak z analoga....Całość ,jakby,zeskanowana....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja to powiem w nietypowy sposob....

    http://img23.imageshack.us/img23/7373/ssssyk.jpg


    Znasz to zdjecie? Musisz bo to Twoje. A teraz popatrz na te zamieszczone powyzej. Moim skromym zdaniem dziela je lata swietlne. Zarowno kadrowo jak i obrobkowo

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Ja to powiem w nietypowy sposob....

    http://img23.imageshack.us/img23/7373/ssssyk.jpg


    Znasz to zdjecie? Musisz bo to Twoje. A teraz popatrz na te zamieszczone powyzej. Moim skromym zdaniem dziela je lata swietlne. Zarowno kadrowo jak i obrobkowo
    Nie da się ukryć...

    Ze zdjęć z tego tematu to kolorki tak jak Andrzej pisze - jak z analoga wyszły, dobre światło i plastyka, kadry niestety takie sobie, a szkoda bo były warunki jak widać
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuje Wam bardzo za komentarze, są dla mnie wystarczającym bodźcem do przebudzenia się z zimowego letargu i wyjścia w plener
    pozdrawiam
    D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •