Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    A czy ktos z was mial uzywal moze kiedys plecakow firmy Naneu Pro np. http://www.foto-mil.pl/product_info....acturers_id/48firma chyba mało znana i a wizualnie plecaki nawet nawet, ciekaw jestem jak zachowuja sie w akcji.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Obergeist Zobacz posta
    A czy ktos z was mial uzywal moze kiedys plecakow firmy Naneu Pro np. http://www.foto-mil.pl/product_info....acturers_id/48firma chyba mało znana i a wizualnie plecaki nawet nawet, ciekaw jestem jak zachowuja sie w akcji.
    a juz bylem zdecydowany na LowePro Orion Trakker II .... dopisuje sie do pytania
    Tomasz
    NIKON D70s + KITowy 18-70 + 70-300G + .... + C5050

  3. #13

    Domyślnie

    dla mnie za mały
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    od blisko trzech lat uzywam tamraca expedition 5 i uwazam ze jest rewelacyjny. system nosny imho znacznie lepszy niz w lowepro - wygodniejsze szelki, do tego pelna gama doczepianych futeralow. oczywiscie Lowepro jest na tym samym poziomie .. zalezy co ci sie bardziej spodoba
    dosyc ciekawa propozycja, tylko zastanawiam sie czy wytzryma jak sie M055pro z glowica podepnie do niego?? jesli wytrzyma to biore odrazu
    d80, sigma 24/2.8 wideII, nikon 50/1.8, tokina 17/3.5 RMC, biometar: 80 i 120 MC, manfrotto 055 prob,

  5. #15

    Domyślnie

    @ALF ten Fomei 3 jaka mam glebokosc?? bo jestem ciekaw czy mi puszka z gripem sie zmiesci

  6. #16

    Domyślnie

    nie pamiętam...na mojej stronie jest dokładnie opisany...również tu na forum podawałem rozmiary...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez life Zobacz posta
    @ALF ten Fomei 3 jaka mam glebokosc?? bo jestem ciekaw czy mi puszka z gripem sie zmiesci
    Około 12 cm

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ruppel Zobacz posta
    Lowepro rover aw jest rewela, mam jeden na pozbyciu.
    Każdy towar jest rewelcyjny, gdy chcemy się go pozbyć

    Mam Trekker-a AW i po za tym że czasami (nawet często) się nie mieszczę, jest również ok.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  9. #19

    Domyślnie

    Lowepro CompuRover AW
    Cytat Zamieszczone przez Ruppel Zobacz posta
    mam jeden na pozbyciu.
    No to jednak się zdecydowałem !
    Poszło na e-mail
    MarcinWilk

  10. #20

    Domyślnie

    Miałem Orion trekkera II
    Fajny plecaczek, ale mały- w dolnej komorze wsadzisz lustro+2 obiektywy. Przy czym zapomnij o zapodaniu szkieł o jasności 2.8- sa za duże
    Teraz zbieram na Rover AW lub CompuRover AW
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •