Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 72
  1. #1

    Domyślnie Plener fotograficzny Praga

    Plener odbył się w dniach od 19-21 lutego 2010r. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić to piękne miasto i poczuć jego niepowtarzalny klimat a nawet smak


    fot. anonimowy Japonczyk


    Liczę na nasze zdjęcia koleżanki i koledzy oraz dziękuję za świetnie spędzony z Wami czas

  2. #2

    Domyślnie

    Piotrze, daj nam się wyspać chwilę i odpocząć

    Ja dodam tylko że miasto to był miły dodatek - główną "atrakcją" wg mnie byli jednak ludzie

    Raz jeszcze serdecznie dziękuję za super wyjazd, atmosferę i w ogóle cały łikend

    Ja już naturalnie w (swoim) domku, szybko i sprawnie o dziwo dotarłem - Poczekaj Kiedyś Pojedziesz się sprawdziło
    Ostatnio edytowane przez Azazel85 ; 22-02-2010 o 21:16
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  3. #3

    Domyślnie

    Spokojnie, spokojnie.

    Ja dodam tylko że miasto to był miły dodatek - główną "atrakcją" wg mnie byli jednak ludzie
    Jestem tego samego zdania

  4. #4

    Domyślnie

    Szkoda że taki znaczek wkleiłeś.
    Daj coś większego nic nie widać.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

    Domyślnie

    Widzę że skośnooki fotograf dał radę . Dzięki wielkie Tobie i wszystkim uczestnikom - było rewelacyjnie

  6. #6

    Domyślnie

    Dotarłem do domciu. Dzięki śliczne wszystkim za mile spędzony czas!
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  7. #7

    Domyślnie

    Wielkie podziękowania za imprezę, oraz możliwość poznania tylu wspaniałych ludzi.
    Jako największy amator i nowy użytkownik D700 (pierwszy plener, pierwsza puszka bez auto) dziś takie oklepane miejsce w BW.


    Jeszcze raz dzięki.
    Ale tak ogólnie to nie wiem czy piszę w dobrym miejscu.
    Pozdrawiam.
    D700 D50 voigtlander, biometar, arsat h, helios, nikkor, tair, mir, pentacon, sigmy, tamrony itd. wypalające oczy eizo.
    Żyletki służą do golenia, 16 Million Reserve jest naprawdę ostra.

  8. #8

    Domyślnie

    Szkoda że taki znaczek wkleiłeś.
    Daj coś większego nic nie widać.
    Zrobione

    Ale tak ogólnie to nie wiem czy piszę w dobrym miejscu.
    Obrabiaj resztę i zakładaj wątek

  9. #9

    Domyślnie

    Jezdem
    My tu z Bogholem się spieszymy, pędzimy do domu, żeby się zameldować, a tu forum nie działa ... straszne
    A poza tym świetny wyjazd. Bardzo bardzo i bardzo dziękujemy wszystkim za to doborowe towarzystwo plenerowe.
    Wspomnienia są bezcenne (np. Karol nie zagadaj kibla ;D ) i wiele wiele innych
    Już doczekac się kojenych nie możemy, no przynajmniej ja
    pozdrawiam wszytskich...

  10. #10

    Domyślnie

    się na zbiorówkę widzę nie załapałem dzięki wszystkim za towarzystwo! Piotrze, proponuję założenie wątku do wymiany wszelkich wniosków i sugestii pod kątem organizacji kolejnych plenerów, bo pomysł na cykl jest przedni i warto moim zdaniem przy każdym następnym wyjeździe wykorzystać doświadczenia i spostrzeżenia z poprzedniego.

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •