Close

Strona 2 z 133 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1321
  1. #11

    Domyślnie

    Na podstawie jednej 50/1.4 nie ma co wróżyć ceny 85/1.4, wiele innych szkieł ma cenę niższą niż systemówki. Pożyjemy, zobaczymy
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej Olender Zobacz posta
    Na podstawie jednej 50/1.4 nie ma co wróżyć ceny 85/1.4, wiele innych szkieł ma cenę niższą niż systemówki. Pożyjemy, zobaczymy
    fiszaj sigmy też droższy od nikkorowskiego - jeśli jakość będzie super to wg mnie nie ma co wymyślać że 'powinna' kosztować 3,5 k zł -wiadomo byłoby świetnie, ale w cuda nie wierzę.
    A dodatkowo mam teraz 'problem' bo właśnie zamówiłem nikkora 85 1,4 i zastanawiam się czy się nie odmówić -tylko pytanie kiedy będzie można tą sigmę sobie pomacać i pooglądać testy

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Ja tam jednak wstrzymał bym się z prognozowaniem ceny
    Lada moment pewnie będziemy oficjalnie tę cenę znali
    Ja temu szkłu kibicuje jedynie z zasady że konkurencja dobrze robi wszystkim, zbyt rozczarował mnie AF w S50/1.4 i się zraziłem do marki Sigma.
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  5. #15

    Domyślnie

    Ja sądzilem ze rozrzut jakosciowy egzemplarzy jak i celnosci AF w S35/1.4 byl wypadkiem przy pracy i moim pechem... podpiecie S50/1.4 rozwialo wszelkie watpliwosci.. ani to przypadek, ani pech... Sigmy tak maja i juz.

  6. #16

    Domyślnie

    Z jasną portretówką oferta sigmy jest już w miarę kompletna. Swoją drogą sigma się przyłożyła - sypnęła ciekawymi nowościami. Ciekawe, że optyczni napisali o trzech pozostałych nowościach sigmy, a o tej 85-tce nie. czyżby testują?
    staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek

  7. #17

    Domyślnie

    Ciekawa premiera, cena pewnie koło 4 tysięcy.
    Ja kibicuję temu obiektywowi
    Nikon D200 + Nikkory 50/1,8; 180/2.8; 35/1.8; 70-300 VR; T 90/2.8; S 400/5.6; S50/1.4
    Moja galeria: http://nightelf.org/

  8. #18

    Domyślnie

    No....no... to Sigma zaszalała Super, zawsze to większy wybór, konkurencja etc...
    I nie wiem czemu, ale coś czuję, że Sigma nas miło zaskoczy z ceną, a wtedy mamy murowany hit Oczywiście jeśli optycznie będzie OK, ale o to jakoś jestem spokojny, bo Sigma nie raz pokazała, że umie robić dobrą optykę.

  9. #19

    Domyślnie

    I nie wiem czemu, ale coś czuję, że Sigma nas miło zaskoczy z ceną
    Zapomnij.... Sigma ostatnio wg mnie bardzo rozczarowuje klientów jeśli chodzi o ceny
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  10. #20

    Domyślnie

    Nie tak bardzo, jak nikon - ceny są tylko kilkanaście procent wyższe, od pożądanych
    Naucz się czytać

Strona 2 z 133 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •