Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Chwila relaksu

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar desid
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Warszawa/Piaseczno
    Posty
    135

    Domyślnie Chwila relaksu

    nex siódmy

  2. #2

    Domyślnie

    szkoda, że twarze takie ciemne
    "Best wide-angle lens? Two steps backward" and "look for the 'ah-ha'." Ernst Haas

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar desid
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Warszawa/Piaseczno
    Posty
    135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marmajt Zobacz posta
    szkoda, że twarze takie ciemne
    cóż potężne były kontrasty, próbowałem je trochę rozświetlić wbudowaną lampą, co nie do końca się udało
    nex siódmy

  4. #4

    Domyślnie

    Ostatnio w srebrnych ustach czytałem taki tekst o jakości zdjęcia odwrotnie proporcjonalnej do zawartości stopki autora i tak patrząc na to zdjęcie i stopkę tak mi się jakoś nasunął ten cytat...
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar desid
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Warszawa/Piaseczno
    Posty
    135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    Ostatnio w srebrnych ustach czytałem taki tekst o jakości zdjęcia odwrotnie proporcjonalnej do zawartości stopki autora i tak patrząc na to zdjęcie i stopkę tak mi się jakoś nasunął ten cytat...
    nie ujmując nic tamtej puszce, to akurat było D200 + N20-35 ... tak dla doprecyzowania

    a teraz może coś konstruktywnego?
    nex siódmy

  6. #6

    Domyślnie

    Słuchaj, a co tutaj można konstruktywnego napisać, zdjęcie jest słabe poczynając od kadru, poprzez naświetlenie samej klatki, na obróbce kończąc. Nie wiem co chciałeś tutaj pokazać, ale poprawnie naświetlona to jest chyba, tylko ściana tego budynku, w tle delikatnie mówiąc bajzel, osoby skryte w cieniu.

    Nie wiem co ja Ci tutaj mam jeszcze mądrego napisać, może tylko tyle mi się nasuwa, że ja wychodzę z założenia, że czasami nie warto wciskać spust - w tym wypadku nie nacisnąłbym. Jeżeli musiałbym jednak sfotografować tych ludzi to mocno bym się zastanowił jak to zrobić i jak do tego podejść.

    Sory tutaj nie chodzi o jakieś wycieczki osobiste i przepraszam za tekst z poprzedniego posta - był niepotrzebny.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    we wszechświecie
    Posty
    198

    Domyślnie

    Moim zdaniem trzeba było po prostu postawić tych ludzi pod gołą, jasną ściną i wówczas nacisnąć migawkę.
    I kadr byłby czysty bez żadnych samochodów w tle, i światło jak mniemam byłoby przyjemniejsze dla oczu odbiorcy i w ogóle nie byłoby takiego bajzlu o którym pisze kobyll.
    Temat ciekawy, bo ludzie chodzący na szczudłach nie są powszechnym zjawiskiem, ale nie ugryzłeś tego tematu odpowiednio.
    Myślę, że w przyszłosci pójdzie ci lepiej

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sensualna Zobacz posta
    Moim zdaniem trzeba było po prostu postawić tych ludzi pod gołą, jasną ściną i wówczas nacisnąć migawkę.
    I kadr byłby czysty bez żadnych samochodów w tle, i światło jak mniemam byłoby przyjemniejsze dla oczu odbiorcy i w ogóle nie byłoby takiego bajzlu o którym pisze kobyll.
    Temat ciekawy, bo ludzie chodzący na szczudłach nie są powszechnym zjawiskiem, ale nie ugryzłeś tego tematu odpowiednio.
    Myślę, że w przyszłosci pójdzie ci lepiej
    Jakbyśmy zaczęli tych ludzi ustawiać, może jeszcze doświetlać czymś to myślę, że musielibyśmy zmienić kategorię ze street photo na śjakąś inną
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •