Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Z drugiej strony -- dzieki temu spodobalo mi sie to. Serio, zaczynaja mnie juz meczyc te idealnie ostre fotki, na ktorych mozna dojrzec kazdy wlosek pod nosem i najmniejszy nawet por skorny. Oczywiscie nie mowie tutaj o studio i np. zdjeciach reklamowych...
    Zgodze sie z toba... ostatnio mam podobne odczucia. Niedawno widzialem fotki kumpla, ktoremu ukradli caly sprzet foto i zakupil analoga... Swietne zdjecia przywiozl z podrozy po usa... Byly inne... miekkie... kolory wyprane (skany z labu bez zadnej obrobki)... swietnie sie ogladalo tak "odmienne" zdjecia. Zaraz po jego prezentacji widzialem foty z cyfry z tej samej podrozy... nie umywaly sie, jesli chodzi o klimat z pierwszych zdjec...

    Dlatego ostatnio mnie korci, aby wyciagnac swojego zakurzonego F80 z szuflady ale to jak przyjedzie do mnie juz wyslany 85mm

    Jesli chodzi o twoje wystawione - zupelnie inaczej wygladalby moj odbior, gdyby wszystkie byly w jednakowej "miekkiej" tonacji... chociaz niektore w moim odczuciu sa zbyt miekkie
    regulamin

  2. #12

    Domyślnie

    A mi podoba sie modelka, jest sliczna, chyba sie zakochalem. Moze poprosze stiga zeby przeslal mi kilka fotek na pw to sobie tapete zrobie na pulpit.


    pozdr
    mrcll
    | Nikon |

  3. #13
    Madziulek
    Gość

    Domyślnie

    1.... piękne zdjęcie

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Z drugiej strony -- dzieki temu spodobalo mi sie to. Serio, zaczynaja mnie juz meczyc te idealnie ostre fotki, na ktorych mozna dojrzec kazdy wlosek pod nosem i najmniejszy nawet por skorny. Zaznaczam, ze to nie jest usprawiedliwienie mydelka na powyzszych... I oczywiscie nie mowie tutaj o studio i np. zdjeciach reklamowych...
    He, he, he - bezmyślna dyktatura ostrości każdego w końcu zmęczy albo znudzi. Bardzo ładna 10-teczka. Czekamy na jeszcze bardziej nieostre zdjęcia

  5. #15

    Domyślnie

    Bardzo ładna modelka
    Co do zdjęć to podoba się dwójka

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  6. #16

    Domyślnie

    Przed chwilą czytałem Twój komentarz do jakiegoś zdjęcia na forum... coś o zębach... Modelka fotogeniczna. Na pierwszym zdjęciu na forum trochę ściągnięte usta i pewnie z tym ma problem, no ale w tej sytuacji też pewnie bym miał...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    Przed chwilą czytałem Twój komentarz do jakiegoś zdjęcia na forum... coś o zębach...
    Czuje tu jaka zawoalowana zgryzliwosc... Chodzi Ci o komentarz do drugiego zdjecia w tym watku? Sugerujesz, ze na moich zdjeciach tez sa takie spartolone zeby? Jesli tak, to powiem Ci, ze moje zeby na moich zdjeciach moga byc co najwyzej przepalone, bo zdjec nie retuszowalem miejscowo. To tylko rozmyslnie "przewalone" RAWy zaraz po "wywolaniu". A na tym zdjeciu, do ktorego sie przyczepilem -- usuniecie koloru i rozjasnienie -- az boli...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #18

    Domyślnie

    Ale ja nie jestem idiotą (chociaż?) i nie porównuję tych zdjęć, chciałem zwrócić tylko uwagę na to, że zęby są w tej sesji (modelce) słabym punktem i chociaż ładne to nieco za mocno wyeksponowane co przy kształcie twarzy może się jeszcze wzmacniać. Oczywiście to uwagi robocze, tak jak roboczy mają charakter zdjęcia. A co do zgryźliwości... tak, była

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    Ale ja nie jestem idiotą (chociaż?) i nie porównuję tych zdjęć, chciałem zwrócić tylko uwagę na to, że zęby są w tej sesji (modelce) słabym punktem i chociaż ładne to nieco za mocno wyeksponowane co przy kształcie twarzy może się jeszcze wzmacniać.
    Ale czyz nie po to wlasnie robi sie zdjecia probne, zeby wiedziec jak wyglada modelka w roznych ujeciach? Problem z usmiechem (zbyt szeroki i zbyt duze zeby) zauwazylismy juz w trakcie tych zdjec. Zauwazylismy tez inne slabosci: kiepski profil i problem z lewym okiem (opadajaca powieka).
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Problem z usmiechem (zbyt szeroki i zbyt duze zeby) zauwazylismy juz w trakcie tych zdjec. Zauwazylismy tez inne slabosci: kiepski profil i problem z lewym okiem (opadajaca powieka).
    cholera, jakie to brutalne i przedmiotowe... ale widocznie tak musi byc...
    forum.niekojarze.pl

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •