Close

Strona 2 z 97 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 961
  1. #11

    Domyślnie

    a nie mówiłem dla mnie super sprawa, już zamawiam
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #12

    Domyślnie

    a nie macie wrazenia, ze ten VR dodany jest troche w celu lepszego wypozycjonowania lensa niz z faktycznej potrzeby?
    w sensie, ze jakby wam dano do wyboru wersje z VR za 1200 EUR (to jednak ciut drogo) i bez VR za jakies 900~1000 EUR,
    to wiele osob chcialoby ta stabilizowana?

    mam takie wrazenie, ze to VR to pod katem finansowego pozycjonowania i ze ksiegowi Nikona i Canona to jednak razem to
    sake chleja przy ustalaniu ktorzy na jakie premiery pozwola, zeby sobie wzajemnie nie zaszkodzic

  3. #13

    Domyślnie

    1199 EUR to prawie pięć patoli
    D200 | FM3a | C645

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    a nie macie wrazenia, ze ten VR dodany jest troche w celu lepszego wypozycjonowania lensa niz z faktycznej potrzeby?
    w sensie, ze jakby wam dano do wyboru wersje z VR za 1200 EUR (to jednak ciut drogo) i bez VR za jakies 900~1000 EUR,
    to wiele osob chcialoby ta stabilizowana?

    mam takie wrazenie, ze to VR to pod katem finansowego pozycjonowania i ze ksiegowi Nikona i Canona to jednak razem to
    sake chleja przy ustalaniu ktorzy na jakie premiery pozwola, zeby sobie wzajemnie nie zaszkodzic
    coś w tym jest... po co vr przy takich ogniskowych? na statywie i tak go pewnie trzeba wyłączyć
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    a nie macie wrazenia, ze ten VR dodany jest troche w celu lepszego wypozycjonowania lensa niz z faktycznej potrzeby?
    w sensie, ze jakby wam dano do wyboru wersje z VR za 1200 EUR (to jednak ciut drogo) i bez VR za jakies 900~1000 EUR,
    to wiele osob chcialoby ta stabilizowana?

    mam takie wrazenie, ze to VR to pod katem finansowego pozycjonowania i ze ksiegowi Nikona i Canona to jednak razem to
    sake chleja przy ustalaniu ktorzy na jakie premiery pozwola, zeby sobie wzajemnie nie zaszkodzic
    Wiem do czego akustyk pijesz Bez stabilizacji masz podobne szkło w Canonie, Ty masz Canona, więc co się martwisz ?
    Ja mam nadzieję, że sugerowana cena szybko spadnie, wtedy kupię.

  6. #16

    Domyślnie

    skoro ma to być zalążek nowej linii f4, to ja zamawiam 24-85 f4 ASF G, może być bez VR
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xMAREKx Zobacz posta
    1199 EUR to prawie pięć patoli
    Ludzie spokojnie to jest cena sugerowana. Nowy 70-200 II ma sugerowaną 9999 zł (Nikon Polska) a w sklepach jest poniżej 8k.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    a nie macie wrazenia, ze ten VR dodany jest troche w celu lepszego wypozycjonowania lensa niz z faktycznej potrzeby?
    w sensie, ze jakby wam dano do wyboru wersje z VR za 1200 EUR (to jednak ciut drogo) i bez VR za jakies 900~1000 EUR,
    to wiele osob chcialoby ta stabilizowana?

    mam takie wrazenie, ze to VR to pod katem finansowego pozycjonowania i ze ksiegowi Nikona i Canona to jednak razem to
    sake chleja przy ustalaniu ktorzy na jakie premiery pozwola, zeby sobie wzajemnie nie zaszkodzic
    Okaże się w praniu. Ale jeśli to będzie szkło używane do ladszaftów, które zazwyczaj robi się na przymkniętej przysłonie, to taki dobrze działajacy VR może kilka osób zwolnić z konieczności noszenia statywu. Jeśli ten VR będzie skutecznie działał, to przymknięcie szkła i utrzymanie 1/4" lub 1/2" na szerokim końcu nie powinno być problemem, a wtedy statyw staje się jakby trochę mniej potrzebny. Tym bardziej, że nowymi korpusami można robić takie fotki na ISO400, czy ISO800, praktycznie bez widocznej straty jakości. Pozmieniało się trochę.
    Ostatnio edytowane przez JK ; 09-02-2010 o 10:42
    Jacek

  9. #19

    Domyślnie

    jako uzytkownik 17-40 przyznam szczerze, ze przydalaby mi sie czasami stabilzacja, szczegolnie przy koniecznosci uzycia iso 1600, wiec wydaje mi sie to bardzo dobrym posunieciem Nikona
    _______

  10. #20
    Rozmowny Awatar d80
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    coś w tym jest... po co vr przy takich ogniskowych? na statywie i tak go pewnie trzeba wyłączyć

    VR po to aby właśnie statyw możnabyło wyłączyć.

Strona 2 z 97 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •