Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Twórcza samotność

    Alex Larson.


  2. #2
    woda
    Gość

    Domyślnie

    Pomysl ciekawy ale warto byloby pociagnac temat dalej. Szkoda, ze to tylko jedno zdjecie.

  3. #3

    Domyślnie

    Jedno z reportażu zapraszam na moją www.

  4. #4

    Domyślnie

    bardzo fajnie pomyślane
    "Best wide-angle lens? Two steps backward" and "look for the 'ah-ha'." Ernst Haas

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    we wszechświecie
    Posty
    198

    Domyślnie

    Faktycznie, jedno z całego reportażu zdjecie tutaj wrzuciłeś...
    Skoro już byłam na twojej stronce to wypowiem się na temat całosci.
    Otóż moje wnioski?
    Nie byłeś wystarczająco blisko, czyli wszystkie strzały jakie wykonałeś zostały zrobione z bezpiecznej odległości, nie bawiłeś się też ogniskową, żeby zrobić zbliżenia czy portrety. Reportaż powinien być urozmaicony, powinien zawierać tak szerokie ujęcia jak i ciasne portrety, u ciebie gdzieś tego zabrakło, popracuj nad tym

  6. #6

    Domyślnie

    zdjecie ma cos w sobie, ale moim zdaniem kladzie go obrobka. Nie wzbogaca ona przekazu. Ale to tylko moje przemyslenia i odczucia.
    Nikon D90, N50 1.8, Tamron 18-270 PZD
    Mój blog o foto: http://mrlir.wordpress.com/ , trochę presetów, fotek, itp.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sensualna Zobacz posta
    Faktycznie, jedno z całego reportażu zdjecie tutaj wrzuciłeś...
    Skoro już byłam na twojej stronce to wypowiem się na temat całosci.
    Otóż moje wnioski?
    Nie byłeś wystarczająco blisko, czyli wszystkie strzały jakie wykonałeś zostały zrobione z bezpiecznej odległości, nie bawiłeś się też ogniskową, żeby zrobić zbliżenia czy portrety. Reportaż powinien być urozmaicony, powinien zawierać tak szerokie ujęcia jak i ciasne portrety, u ciebie gdzieś tego zabrakło, popracuj nad tym
    Powinno być tak jak piszesz ale brak danych ujęć nie wynika z tego, że nie pomyślałem o tym, tylko z faktu, braku posiadania jasnego zooma. Ale ciągle nad tym pracuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •