Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Beskid Śląski
    Posty
    242

    Domyślnie hey,sarny,look at me

    Dostrzegłem ich z okna,wziąłem aparat zamontowałem tele i poszedłem za nimi.Śledząc je trochę, w końcu udało mi się ich ustrzelić razem,kiedy wyszukiwały żarcia,chwilę stały tak zawieszone.
    Nie wiem czy nie za dużo góry w kadrze,ale tak jakoś mi się to spodobało,trochę też było obróbki...
    Proszę o wskazówki,chętnie poprawię niedociągnięcia i zaprezentuję jeszcze raz.
    pozdrawiam

    De siedem set.

  2. #2

    Domyślnie

    Sarny maja teraz bardzo trudny okres,zmarznieta pokrywa sniezna nie pozwala dostac sie do jedzenia tej zimy w moim rejonie znalazlem juz kilka padnietych zwierzat.Mam do Ciebie taka mala prosbe daj im spokoj w tym trudnym okresie.
    A co do zdjecia ladnie zapozowaly.
    pozdrawiam

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Beskid Śląski
    Posty
    242

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rokus1 Zobacz posta
    Sarny maja teraz bardzo trudny okres,zmarznieta pokrywa sniezna nie pozwala dostac sie do jedzenia tej zimy w moim rejonie znalazlem juz kilka padnietych zwierzat.Mam do Ciebie taka mala prosbe daj im spokoj w tym trudnym okresie.
    A co do zdjecia ladnie zapozowaly.
    pozdrawiam
    Pewnie z tym poszukiwaniem pożywienia mają problem to fakt,ale przez to,że spokojnie zrobiłem im kilka zdjęć,chyba nie umrą z głodu,prawda? Nie umarły,dziś jedną widziałem z okna w tym samym miejscu,pewnie były tam wszystkie,nie wyruszyłem za nimi tym razem.
    Może jeszcze jakieś uwagi ze strony technicznej?
    pozdrawiam
    De siedem set.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rokus1 Zobacz posta
    Sarny maja teraz bardzo trudny okres,zmarznieta pokrywa sniezna nie pozwala dostac sie do jedzenia tej zimy w moim rejonie znalazlem juz kilka padnietych zwierzat.Mam do Ciebie taka mala prosbe daj im spokoj w tym trudnym okresie.
    A co do zdjecia ladnie zapozowaly.
    pozdrawiam
    popieram!
    to samo sie tyczy myszołowów, sikorek, mazurków, zimorodków, dzików, BAŻANTÓW , sójek, krogulców, sów, ślepowronów, wydr i innych różnych naszych przyjaciół

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Beskid Śląski
    Posty
    242

    Domyślnie

    To może Panowie załóżcie sobie jakiś osobny wątek na ten temat?Bo jeśli w każdym temacie mielibyście uprzejmie wszystkim zwracać uwagę to trochę by pisania było Szkoda,że żadnych uwag nie dostałem odnośnie zdjęcia.
    Bo właściwie o tym powinno się tutaj rozmawiać. Ale rozumiem,że jest poprawnie ale bez szału,może jakby słońce przyświeciło wyszło by bardziej z klimatem?A kadr,no w sumie w dalszym ciągu nie jestem pewien,czy nie za dużo góry i czy drzewa,gałęzie nie wprowadzają bałaganu...

    pozdrawiam
    De siedem set.

  6. #6

    Domyślnie

    rokus1dobrze prawi, jak ktoś ma jakieś ale niech sie przebiegnie 50m w śniegu po kolana

    A co do zdjecia to przypadkowy dokumentalny pstryk i nic więcej więc, nie ma za bardzo co napisać.

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Beskid Śląski
    Posty
    242

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebaok Zobacz posta
    A co do zdjecia to przypadkowy dokumentalny pstryk i nic więcej więc, nie ma za bardzo co napisać.
    No właśnie,kurczę,bałem się,że znów mi wyjdzie takie zdjęcie,ale nie wiedziałem jak to zrobić lepiej,w końcu amator ze mnie tylko i sprzęt marny

    pozdrawiam
    De siedem set.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebaok Zobacz posta
    A co do zdjecia to przypadkowy dokumentalny pstryk i nic więcej więc, nie ma za bardzo co napisać.
    niestety, mam takie samo zdanie

    Cytat Zamieszczone przez believer Zobacz posta
    No właśnie,kurczę,bałem się,że znów mi wyjdzie takie zdjęcie,ale nie wiedziałem jak to zrobić lepiej,w końcu amator ze mnie tylko i sprzęt marny

    pozdrawiam
    ja cały czas byłem przekonany, że oceniamy tu zdjęcia a nie sprzęt
    Ostatnio edytowane przez pol_t ; 04-02-2010 o 17:36

  9. #9

    Domyślnie

    believer ja mam d4, uwiez mi sprzet to nie wszystko,a co do zdjecia sebaok dobrze pisze zwykly pstryk i tyle

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Beskid Śląski
    Posty
    242

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pletwa2 Zobacz posta
    niestety, mam takie samo zdanie



    ja cały czas byłem przekonany, że oceniamy tu zdjęcia a nie sprzęt
    Źle to sformowałem,oj chyba zrozumiałeś,że wymawiam się na sprzęt,nie o to mi chodziło .Wiem,że ja zawaliłem zdjęcie,no przecież nie aparat .A sprzęt już tam swoją drogą,a właściwie obiektyw.
    Ale nie ważne już
    De siedem set.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •