Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    Temat gum w puszkach DXXX był poruszany wielokrotnie. Generalnie wymiana jest tylko na koszt właściciela puszki. Jest to element eksploatacyjny jak żarówka czy pasek klinowy w aucie. Nawet na gwarancji trzeba za te części zapłacic.
    Pozdrawiam!
    Jeśli gwarant w warunkach gwarancji umieści zapis, że gumy to element eksploatacyjny i nie podlega gwarancji, to jego psim obowiązkiem jest dokonać naprawy na swój koszt. I konsumenta nie powinno interesować, jaki jest pogląd serwisu na odklejające się gumy w czasie gdy obowiązuje gwarancja.
    Żarówka i pasek klinowy nie są trwale zespolone z autem i są elementami wymiennymi.
    Gumy są na stałe przyklejone i nie ma przesłanek by sądzić, że są elementem wymiennym. Jak je przykręcą śrubkami lub będą mocowane na wcisk to wtedy i owszem.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Jeśli gwarant w warunkach gwarancji umieści zapis, że gumy to element eksploatacyjny i nie podlega gwarancji, to jego psim obowiązkiem jest dokonać naprawy na swój koszt. I konsumenta nie powinno interesować, jaki jest pogląd serwisu na odklejające się gumy w czasie gdy obowiązuje gwarancja.
    Żarówka i pasek klinowy nie są trwale zespolone z autem i są elementami wymiennymi.
    Gumy są na stałe przyklejone i nie ma przesłanek by sądzić, że są elementem wymiennym. Jak je przykręcą śrubkami lub będą mocowane na wcisk to wtedy i owszem.
    Drobne przejęzyczenie. Powinno być:

    Jeśli gwarant w warunkach gwarancji nie umieści zapisu.......sorry

  3. #13
    MariuszF
    Gość

    Domyślnie

    jeśli chodzi o d700 kolegi to jeśli nie minęły 2 lata to powili uznać to i wymienić na własny koszt nie jest to żadne zużycie materiału czy jakiś element eksploatacyjny jest to wada fabryczna kleju jaki jest stosowany do przyklejania gum
    pozdro[/QUOTE]

    Zrobimy tak: Sprawdze zlecajac wymiane i zobaczymy wszyscy jak to jest naprawde

    pzdr,m

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez brun Zobacz posta
    nie ma czegoś takiego jak rękojmia, jest teraz niezgodność towaru z umową, obowiązuje jak już wspomniano tylko klientów którzy kupili na paragon lub fakturę imienną - nie na firmę.
    Zdawałem zobowiązania w zeszytym roku więc mi coś mogło umknąć, tzn. konkretnie gdzie pisze, że teraz to jest niezgodność z umową. Poza tym istota instytucji rękojmi jest owa niezgodność z umową właśnie =]
    FX MIKKA GOTUJE ZDJECIA !
    skinny nigga pretty flacko, niggas rippin that choppers

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pewex Zobacz posta
    Zdawałem zobowiązania w zeszytym roku więc mi coś mogło umknąć, tzn. konkretnie gdzie pisze, że teraz to jest niezgodność z umową.
    Odnosi się to tylko do sprzedaży konsumenckiej.

    Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu
    cywilnego.
    Art.1
    4. Do sprzedaży konsumenckiej nie stosuje się przepisów art. 556-581 ustawy z
    dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny

  6. #16

    Domyślnie

    Gwarancja - Każdemu
    Rękojmia - Tylko dla Firm
    Niezgodność Towaru z umową - Konsumentom czyli zwykłym użytkownikom

    Tak w skrócie.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JerryIB Zobacz posta
    Породии на рекламу:
    Все женщины одинаковы. А если нет разницы, зачем платить больше?
    А теперь о деле:
    Продаю коттедж - на берегу Волги, черта города,все удобства. Подробности почитайте на моей домашней странице.
    ??? - jakiś bot czy co?
    szkoda, że to już nie to samo forum...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •