Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    Żadna prowokacja....po prostu jestem pod wrażeniem. Nie można się z Nikonem dogadać w żaden sposób. NPS to pomyłka a jak się nie ma NPSu to serwis trwa miesiącami. Mnie to osobiście męczy.
    A promocja np na skokach jest fantastycznym pomysłem. I nie sądzę ze Canon ma jakiekolwiek problemy. Bo po wejściu na rynek 7 i 5 mark II sprzedaż jest wyższa niż kilka miesięcy temu.
    Niestety Nikon Polska nie robi nic zeby poprawić wizerunek serwisu i biura obsługi klienta....

  2. #22

    Domyślnie

    Widzisz Przemek, Tobie to chociaż wymienili, ja po 3 serwisach (2x kalibracja AF pod ich sprzęt, gdyż pod moje d50 bez gw chcieli kase + 2x naprawa szurającego pierścienia ostrości) mam ten sam obiektyw. I az strach się bać, co będzie jeśli za kolejne 8 miesięcy pierścień ostrości zacznie chrobotać;-/

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Po wielu latach w systemie Canona czytając Wasze wypowiedzi w tym temacie doprawdy powiadam Wam : "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Amen .
    Święte słowa .
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #24

    Domyślnie

    co to jest NPS, że pozwolę sobie zapytać ?
    FX MIKKA GOTUJE ZDJECIA !
    skinny nigga pretty flacko, niggas rippin that choppers

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pewex Zobacz posta
    co to jest NPS, że pozwolę sobie zapytać ?
    http://www.nikonpro.com/

  6. #26

    Domyślnie

    Spasiba balszoje ;d
    FX MIKKA GOTUJE ZDJECIA !
    skinny nigga pretty flacko, niggas rippin that choppers

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pewex Zobacz posta
    co to jest NPS, że pozwolę sobie zapytać ?
    Coś czego Ci nie życzę w naszym rodzimym wykonaniu...
    Analog&DSLR...w tej kolejności...
    GG 1976878

  8. #28

    Domyślnie

    mimo wielu wad nikona (głownie serwis), wolę zostac przy nim niz isc do canona! Jednak czarny kolor robi swoje... i ta boska nazwa nik-on

  9. #29

    Domyślnie

    Serwis to niestety największa wada Nikona...poza tym same zalety
    Analog&DSLR...w tej kolejności...
    GG 1976878

  10. #30
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Pozwole sobie podpiac sie pod watek choc z nieco innej okazji....jak pewnie wiecie jakies czas temu kupilem 1dsIII....aparat w wysmienitym stanie zeby nie rzec jak z polki sklepowej....przebieg 6700klatek....niestety objawila sie pewna wada migawki ktora mimo ze nie byla specjalnie uciazliwa pozwalala sadzic ze jej pad nastapi w najmniej oczekiwanym momencie. Jeden telefon do serwisu w Warszawie, umowienie sie na konkretny dzien na wymiane.
    Aparat trafil do serwisu o dogdz 10 a o godzinie 15 odebralem go z nowa migawka. Wymiana mimo ze aparat byl juz po gwarancji odbyla sie gratisowo w ramach gwarancji na 300.000 przebieg migawki deklarowany przez producenta. Wiem ze tak jak byly/sa problemy z serwisem nikona tak sama sa/byly z serwisem canona. Tymczasem mila niespodzianka. Konkretnie uczciwie i na temat, Bez zadnej spychologii i sciemniania. Teraz sie ciesze praktycznie nowym sprzetem. I takich kontaktow (a w zasadzie ich braku) z serwisem zycze wszystkim posiadaczom obu marek.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •