Close

Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 394

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Gdzie w sieci zlecic odbitki?

    Mam pytanie do osob ktore dawaly swoje fotki do zrobienia w sieci. Chodzi mi o to ze w mojej okolicy nie ma sprzetu do wywolywania zdjec cyfrowych a najblizej mam okolo 30km. Jakiemu zakladowi w sieci mozna by wyslac plyte wiedzac ze odbitki wroca takie jak na CD (nie polecajcie tylko FJ) Na allegro jest mnostwo ofert - co Wy na to?

  2. #2

    Domyślnie

    LabFoto.pl
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #3

    Domyślnie

    ankaralab.com

  4. #4

    Domyślnie

    Raz juz o tym pisałem.
    Polecam http://www.fotocommunity-prints.de - jakość, szybkość i konkurencyjność cen.
    Jezyk barbarzyński ale można sobie poradzić

  5. #5

    Domyślnie

    na allegro jest pamprofil ..
    wczesniej robilem u fotogochy, ale pamprofil zecydowanie jest moim faworytem.
    jest to koszalinski duzy lab.
    maja takze stronke www wlasna, lecz paradoxalnie - na allegro sprzedaja taniej
    ps. robilem 30x45 .. kilkadziesiat sztuk.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tumiwisizm Zobacz posta
    (...) wczesniej robilem u fotogochy, ale pamprofil zecydowanie jest moim faworytem(...)
    FotoGochy nie polecam! Prawie dwa tygodnie temu złożylem zamowienie i zapłacilem. Do dzisiaj zadnego odzewu, mimo kilku maili z zapytaniem. Te ich zapewnienia i obietnice z Allegro to tylko mrzonki ...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mok Zobacz posta
    Raz juz o tym pisałem.
    Polecam http://www.fotocommunity-prints.de - jakość, szybkość i konkurencyjność cen.
    Słabo widzę tę konkurencyjność.Czas udać się do okulisty chyba
    Jacek

  8. #8

    Exclamation Jakosc + Cena SUPER !!!

    e-agfa.pl

    Jako student wroclawskiej ASP, jestem zadowolony ze zdjec w Agfie na Jednosci Nar. Nie tylko ze jakosc i cena jest super, to w razie bledow popelnionych przez LAB, powtarzaja zdjecia. A obsluga, ho ho, to dopiero odlot. Pani posiada kompetencje, szybkosc oraz mile podejscie do klienta. Gdyby wszedzie byla taka obsluga klienta, to bardziej usmiechnieci bysmy chodzili ))) Ostatnio nawet zrobili tam remont, tylko zastanawiam sie po co, poniewaz zawsze tam czysciutko i fajna atmosfera. Polecam szczegolnie odbitki przez NET, taniej nawet niz w Labfocie !!! Ale kto zechcialby byc super, elegancko obsluzony, niech sie tam przejdzie.

  9. #9

    Exclamation Jakosc + Cena SUPER !!!

    Cytat Zamieszczone przez funio Zobacz posta
    Mam pytanie do osob ktore dawaly swoje fotki do zrobienia w sieci ... ... co Wy na to?

    e-agfa.pl

    Jako student wroclawskiej ASP, jestem zadowolony ze zdjec w Agfie na Jednosci Nar. Nie tylko ze jakosc i cena jest super, to w razie bledow popelnionych przez LAB, powtarzaja zdjecia. A obsluga, ho ho, to dopiero odlot. Pani posiada kompetencje, szybkosc oraz mile podejscie do klienta. Gdyby wszedzie byla taka obsluga klienta, to bardziej usmiechnieci bysmy chodzili ))) Ostatnio nawet zrobili tam remont, tylko zastanawiam sie po co, poniewaz zawsze tam czysciutko i fajna atmosfera. Polecam szczegolnie odbitki przez NET, taniej nawet niz w Labfocie !!! Ale kto zechcialby byc super, elegancko obsluzony, niech sie tam przejdzie.

  10. #10
    martinn
    Gość

    Domyślnie

    W PcForamcie 5/2007 (http://www.pcformat.pl/index.php?pg=spistresci&pid=15) przeprowadzili tes internetowych fotolabów i ranking wygląda następująco:
    1. Superfoto.pl
    2. vertis.pl
    3. empikfoto.pl
    4. labfoto.pl
    5. efoto.pl
    6. fotojoker.pl (myślałem, ze wypadną lepiej)
    7. fotogeneral.pl

    znalazłem też skany całego testu na superfoto (mają sie czym chwalić )

    pozdrawiam

    Martinn

Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •