Close

Strona 39 z 40 PierwszyPierwszy ... 2937383940 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 394
  1. #381

    Domyślnie

    Jeszcze raz pochwalę DIPRINT! Kolejny raz wysyłam zdjęcia. W nocy ze środy na czwartek załadowałem fotografie, a w piątek przed południem listonosz przyniósł odbitki (poczta polska). Świetne ceny, jakość, a do tego bardzo szybko. Paczka dobrze zapakowana. Gdyby ktoś się wahał, to polecam!

  2. #382

    Domyślnie

    Ekhem, tak skromnie polecę dział ogłoszeń komercyjnych i nasze usługi

  3. #383
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ładujecie z profilem zdjęcia czy bez?

  4. #384

    Domyślnie

    Z przyjemnością donoszę o pojawieniu się nowego punktu na kolorymetrycznej mapie Polski - JBRfoto, Warszawa, Lazurowa 12.

    Udało się ukręcić bardzo ładne profile w pełnym gamucie Kodaka Endura Premier dla wszystkich powierzchni (gloss, lustre i silk) i ugrać sporo pięknych żółcieni, turkusów, błękitów i szmaragdów:
    Można zatem śmiało pokusić się o wysyłanie plików w AdobeRGB, ECI RGB lub ProPhoto. Profile ICC ukręcone zostały moim nowym i1Pro2 oraz i1Profilerem 1.3, dostępne są dla wszystkich trzech podłoży i pozwolą wykonać symulację efektu (odwzorowanie percepcyjne z symulacją barwy podłoża).

  5. #385

    Domyślnie

    Mała pomyłka w nazwie - miejsce nazywa się JBRlab, niestety nie mogę edytować poprzedniego postu

  6. #386

    Domyślnie

    Ktoś ostatnio drukował coś większego, bądź równego 40x50.
    Potrzebował bym namiary na sprawdzony fotolab. Druk ma być pod wystawe.

  7. #387

    Domyślnie

    No to może spróbuj u tego gościa powyżej (tego z telefonem)

  8. #388

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mi1980 Zobacz posta
    Jeszcze raz pochwalę DIPRINT! Kolejny raz wysyłam zdjęcia. W nocy ze środy na czwartek załadowałem fotografie, a w piątek przed południem listonosz przyniósł odbitki (poczta polska). Świetne ceny, jakość, a do tego bardzo szybko. Paczka dobrze zapakowana. Gdyby ktoś się wahał, to polecam!
    Odgrzebuje temat - czy DIPRINT dalej trzyma wysoki poziom (polecacie), czy coś się zmieniło?

  9. #389

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klaudi Zobacz posta
    Odgrzebuje temat - czy DIPRINT dalej trzyma wysoki poziom (polecacie), czy coś się zmieniło?
    Kolega drukował tam tydzień temu i był bardzo zadowolony z jakości - a ma naprawdę spore wymagania i zwraca uwagę na jakość
    Ja drukuje w Profi Lab w Warszawie - też się nigdy na nich nie zawiodłem, pełny profesjonalizm, próbkowanie dla klienta - bardzo ich polecam.
    Pozdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  10. #390

    Domyślnie

    Na pewno nie w Lab-net.pl. Ostatnio drukowałem. Kiedyś foty były porządnie zrobione i zapakowane tak, że nie można było się przyczepić. Teraz albo wpadają w róż, albo w jakąś żółć, przy okazji dostałem 1 fotkę z początku papieru z czarnym paskiem, a drugą z naklejką od opakowania papieru. Przy tej samej kolorystyce zdjęć, odbitki wypadają różnie. Pakowanie to jakaś masakra, wszystko w pudełku lata luźno. Widać, że chyba z nadmiaru klientów, w d.. się poprzewracało. Ostatni raz tam robiłem.
    Ostatnio edytowane przez Łukasz F. ; 04-12-2017 o 21:37 Powód: z
    FX|N24-70|S50 1.4|Sami14|SB-900|SB-800
    flickr

Strona 39 z 40 PierwszyPierwszy ... 2937383940 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •